Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

20/08/2018

List Otwarty do Dr Krystyny Krzekotowskiej, kandydatki na prezydent Warszawy, ws. nowej generacji telekomunikacji komórkowej i SmartCity

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 05:56
.
Dr Krystyna Krzekotowska — przyrzeczenie publiczne kandydatki na prezydent Warszawy
……………
Szanowna Dr Krystyno Krzekotowska
Dach nad głową to podstawowa potrzeba człowieka i chwali się Pani troska o zaspokojenie tego rodakom-wyborcom.
Jeszcze ważniejszą jest wolność od pół mikrofalowych z telekomunikacji komórkowej, gdyż dotyczy wszystkich przebywających w mieście: mieszkańców w ubogich blokach jak i w domkach jednorodzinnych i luksusowych apartamentach, bezdomnych jak i dojeżdżających z przedmieść do pracy, biznesmanów krajowych jak i gości zagranicznych z wizytą służbową oraz turystów.
Już istniejące generacje 2G i 3G telekomunikacji mikrofalowej nauka udowoniła jako szkodliwe dla zdrowia i życia.  Są źródłem niewidzialnego, niewykrywalnego bez aparatury promieniowania. Godzą więc w podstawowe prawo człowieka do zdrowia, bez względu na status materialny wystawionego na mikrofalowanie.
Lobby telekomunikacyjne bardzo agresywnie narzuca przyjmowanie koncepcji piątej generacji, 5G, tej technologii bez należytego informowania opinii publiczej o fatalnych skutkach promieni mikrofalowych o jeszcze bardziej szkodliwych własnościach niż generacje poprzednie. Aby przeforsować 5G, lobby i zwierzchni globaliści zapakowują potrzebę tej technologii w koncepcje pozornie postępowe, niezbędne i atrakcyjne dla mieszkańców i władz miast: SmartCity, ResilientCity, a ostatnio MegaCity.
Jeśli nie zna Pani tematu, bardzo proszę zaznajomić się z podstawami i podać do publicznej wiadomości, jak zamierzałaby Pani jako prezydent stolicy walczyć z naporem od lobby telekomunikacyjnego, jak uchronić stolicę Polski od zaprogramowanego genocydu pn. 5G. Zebrałem wedle skromnych możliwości materiał wyjściowy do użytku publicznego, zwłaszcza przez decydentów i osoby aspirujące do przywództwa Polakom:
https://grypa666.wordpress.com/5g-brama-do-transhumanizmu/
Polacy mieli szanse zawczasu obronić się przed szczepionkami obowiązkowymi, przed GMO i kto wie jakimi jeszcze zagrożeniami bio-suwerenności. Zabrakło liderów, którzy połączyliby wiedzę z charyzmą i powołaniem do służby Rodakom.  Toteż jesteśmy w ogonie Europy pod tymi względami, z fatalnymi skutkami na bio-tkankę narodową.
Publikuję jako List Otwarty, z prośbą do odbiorców, by szeroko rozkolportowali.
Życzę Pani wyboru na Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.
Z uszanowaniem,
dr inż. Piotr Bein
Grypa666 i PiotrBein.WordPress.com
.
Krystyna Krzekotowska:  Szanowny Panie, Dziękuję za cenną informację i jestem gotowa do uczestniczenia w ewentualnym zorganizowanym przez Szanownego Pana spotkaniu na ten ważny temat z udziałem mediów i Szanownego Pana jako eksperta,  jeśli uzna Pan to za pomocne.

Ze swej strony serdecznie zapraszam na konferencję prasową i spotkanie z wyborcami w  dniu 23.08 (czwartek) o godz. 17.00 w Spółdzielni Mieszkaniowe Służew nad Dolinka w Warszawie ul. Mozarta 1,   V piętro Sala Konferencyjna.
Czy i z jakiej dzielnicy mógłby Pan kandydować na radnego Rady Miasta Warszawy z Komitetu Wyborczego Światowego Kongresu Polaków.
Przesyłam w zał. formularz.
Jest  do pobrania także na stronie www.swiatowykongrespolakow.pl
Serdecznie pozdrawiam

dr Krystyna Krzekotowska

Kandydat na Prezydenta Warszawy
Wiceprezes Światowego Kongresu Polaków
http://www.swiatowykongrespolakow.pl

Kierownik Studiów Podyplomowych
Zarządzania, Pośrednictwa i Wyceny Nieruchomości
tel. 603996408
http://www.ckp.lazarski.pl
http://www.krzekotowska.com

.
PB: Szanowna Pani Dr Krzekotowska

Dzięki za szybką odpowiedź w tak mrówczym dla Pani czasie. Także za zaproszenie na spotkanie publiczne. Niestety mieszkam w Kanadzie.
Jestem badaczem i publicystą, nie kandyduję na stanowiska polityczne tutaj ani w Ojczyźnie. Ale w obu miejscach skutecznie krytykuję władze.
Polacy potrzebują PILNIE wypracować ekspertyzę w nagłaśnianiu i krytyce 5G, transhumanizmu i wielu in. związanych tematów. Nikt nie zdoła być ekspertem, gdyż docierają zaledwie okruchy informacji ściśle tajnych. Kiedy dowiemy się, będzie za późno: społeczeństwo uzależnione od telekomunikacji 5G, otoczone inteligentnym pyłem (nano-czipy i pyły wspomagające).
Temat nagłaśniają rozmaite blogi i witryny polskie, ale nie przechylają szali ogólnej ignorancji i zaabsorbowania kwestiami pozornie ważniejszymi. Strategicznym jest zatem hurtowo trafić do narodowych przywódców i kandydatów na wszystkich szczeblach władzy. Z zaniepokojeniem obserwuję jednak koncentrację na hasłach wyborczych, które będąc ważne, nie rozwiązują problemu zagrożenia ostatecznym zniewoleniem Ludzkości poprzez kontrolę na poziomie neuronowym.
Wiedzę w temacie i zdolność medialną łączy nieźle Pani Dr Ewa Pawela, związana  z Panem Januszem Zagórskim w Niezależnej TV.
Sugeruję, by Pani Wice-Prezes Światowego Kongresu Polaków pilnie zorganizowała:
– W ŚKP: strategia wzorcowa anty-5G dla przywódców i grup patriotycznych, z mechanizmami ogólnonarodowej współpracy.
– Zalążek nagłaśniania/edukacji narodowej w ko-operacji z Panem Zagórskim, zanim wyłoni się bardziej skuteczna struktura medialna i społecznego nacisku (oddolna jak i sojuszu między-samorządowego) do walki z lobby 5G.
Prosiłbym jako Ocalały z Zagłady Stolicy (matka Warszawianka) o odczytanie ode mnie 2 kwestii na Pani spotkaniu publicznym:
– Czy i jaki ma Pani program re-kompensacji prawowitym spadkobiercom Warszawiaków poszkodowanych w czasie II wś.
– kwintesencja Listu Otwartego oraz sugestie ogólnonarodwe w mejlu niniejszym.
Pozdrawiam Panią serdecznie.
dr inż. Piotr Bein
niezależny badacz ludobójstwa i bloger
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: