Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

16/08/2018

[Dyskusja] Czipy i 5G

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 00:35

PB: Takie pytanie zawsze wypływa w zw. z ludobójczymi technikami dla mas. Po raz 1-szy spotkałem się z nim moderując forum przeciw broni uranowej i atomowi. W odpowiedzi jeden z forumowiczów zamieścił przetarg z agencji atomowej USA dla placówek badawczych: opracować środęk zaradczy na skażenie radioaktywne wewnętrze.

Na tymże forum były materiały o tym, jak uny ukradli patent na zupełną neutralizację odpadów radioaktywnych, a wynalazcę zakatrupili. Nie słyszalem od tamtego czasu, by uny neutralizowali wysypiska śmieci atomowych.
W kwaterach głównych pszemysłu GMO nie znajdziesz w bufecie żarcia z GMO, ani z produków spożywczych desykowanych glifosatem przed zbiorem.
Uny na każde świnstwo dla gojów mają naprzód odtrutkę, przeciwśrodek dla siebie. W 2009 na H1N! rozprowadzali do krajów Żachodu 2 typy scypionek: dla jelit i mundurowych co mieli prowadzić gojow pod igłę, drugi typ dla mas.
W wyznaczonych miastach USA powstają już sieci telekomunikacji bez mikrofal: bezpieczne, wyłącznie na światłowody. Już budują MegaMiasta, SmartCity, ResilientCity dla gojów z prl-podobnymi blokami mieszkalnymi taśmowej produkcji, a specjalne miasta/enklawy domków na dużych posiadłościach dla siebie… Taką kolonią unych mogą stać się piękne i atrakcyjnie klimatycznie tereny wypalane przez unych w Kalifornii, Oregonie — stąd zakaz powrotu dla pogożelców, pod pretekstem “ochrony stref natury wobec rozwoju” w ramach Agendy 21… Ok. 1/4 powierzchni USA uny przeznaczyli na “ochronę przyrody” i te tereny dziwnym trafem wypalają z mieszkańców.
Paru już gwizdkowych zwrociło uwagę na sztucznie wytwarzane kopuły elektromagnetyczne, ktore chronią od pyłu nano-czipowego… Uny panują nad technologiami przyszlości, mają już systemy satelitarne, ktore pompują darmową energię Tesli z Kosmosu na wszelkie ich cele na Ziemi, w tym broń ukierunkowanej energii do wzniecania pożarów.
Trampek oznajmił podobne w neo-StarWars USraela: trzy stacjonarne satelity na cele wojskowe:  Space Force? Russia’s New MiG-35 To Roll out Ahead of Schedule 
Miliarderzy żydłactfa szykują się do rozmieszczenia TYSIĘCY podobnych satelit tylko na cele 5G! Przestudiowałem w ub. weekend to i więcej, m.in. systemy optyczne do globalnej manipulacji obrazami z “Kosmosu”, w tym sztuczne słońce, zagrożenie od Planety X, II Przyjście Chrystusa itp. bzdety dla użytecznych durni.
Tymczasem rozmontowali Pas Von Allena, ktory chronił nas od promieniotwórczych cząstek z Kosmosu. Budują sztuczny pierścień jak wokół Saturna — do ziemskiej telekomunikacji 5G jak i sygnałów w podbijaniu Kosmosu.
Nie chcę na razie publikować, bo dość jest zindoktrynowanych “młodych” pustempofcuf co wyśmieją, dla nich strawić tylko nano-pyłową “chmurę” i 5G to za duży szok psychiczny.
Po pierdyknięciu Fuku, żydłackie jelity kalifornijskie masowo (kilkadzies. tysięcy) wyniosły się nawet z USA.
Nową Zelandię uny wyznaczyli dla siebie strefą wolną od atomu, GMO, chemizacji itd.

.

Wiktor Turowski: wobec tego promieniowania mam  pytanie :co  na glowie nosić będą członkowie   NWO  i  innych deep  statów?🤔😱
.

PB: To już nie wszczepialny, tylko wchłanialny czip będzie… z “chmury” nano-czipów i wspomagających pyłów w powietrzu, wodzie, pożywieniu… Idzie Nowe, idzie 5G… Koniec Człowieczeństwa, jeśli nie zatrzymamy tego.

.

TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: