Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

16/08/2018

[Dyskusja] Aktualne i niedawne pożary na świecie — czemu muszą interesować Polaków

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 00:56

PB: 

Aktualne alerty i alarmy (poniżej)… poszperałem głębiej bo w Brytyjskiej Kolumbii też straszne pożary. W ub. latach były poszlaki użycia broni ukierunkowanej energii, jak w Kalifornii. Nie wiem czy obecnie (a jak w Szwecji?). Na szczęście palą się mało zaludnione tereny, ewakuowano kilka tys. ludzi. Szaleje ok. 600 pożarów, jak w Kalifornii trudnych do ugaszenia, władze zwołały na pomoc wojsko i lotnictwo Kanady do razwiedki, ewakuacji ludności oraz przerzutu strażakow i sprzętu. Mapka ponizej z wczoraj, powierzchnia prowincji ok. 3 Polski. Od wczoraj niebo zasnute w Vancouver, niezalecane dłuższe przebywanie na zewnątrz.
Doszczętne spalanie konstrukcji bez zgliszcz nie wystąpiłoby w Polsce. W Am. Płn. przeważa konstrukcja drewniana (do 3 pięter) łączona na gwożdzie i wkręty. Okazuje się, że mikrofalowanie ukierunkowaną energią tak rozgrzewa metal łączący, że celuloza w drewnie rozkłada się na produkt niezwykle palny i zapala drewno. Nie ma innego wytłumaczenia na palenie się drewnianych słupków barier drogowych, podczas gdy otaczająca ściółka i gałązki nie złapały ognia.
Co to obchodzi Polaków? Przypadki w zach.. Ameryce Płn.  a teraz w Grecji i Portugalii ilustrują bezwzględność i okrucieństwo unych w realizowaniu swych planów — NWO i po drodze korporacyjnych. W Polsce też to jest, tylko że w innych formach, a podobne z użyciem broni ukierunkowanej energii to nie problem. Ekstrema pogodowe w Polsce wywołują uny przy okazji zaburzeń atmosferycznych potrzebnych do InteligentnychPożarów itd. gdzie indziej, na pewno w ryciu klimatycznym pod Rosją.
pb
https://grypa666.wordpress.com/2018/08/14/telekomunikacja-mikrofalowa-5g-narzedziem-nwo-powazne-zagrozenie-dla-zdrowia-i-suwerennosci-kazdego-narodu/

ALARMY i ALERTY

SUPER ALARM Apple przygotowuje ludzi mentalnie do czipowania i transhumanizmu

ALARM Mafijne Chiny drukują banknoty dla Polin i in. państw

HIPER ALARM Czołowi patrioci potrzebują lepszej ochrony osobistej — Piotr Rybak: „Cudem uniknąłem śmierci. Pan Bóg czuwał.”

ALARM Żydłacki lokaj w KK: abp Ryś szantażuje właścicieli sali i blokuje spotkanie autorskie Jacka Międlara [WIDEO]

HIPER ALARM InteligentnePożary w Kalifornii dla Agendy 21: SmartCity aka  OdporneMiasta

TURBO ALARM Szokujące dowody!!! Uny zastosowali egzotyczną broń w InteligentnychPożarach w Kalifornii i globalnie

 

 

Bieżączki

  Rekordowe setki pożarów lasów w Brytyjskiej Kolumbii, 3400 strażaków z Kanady, Meksyku, Australii i Nowej Zelandii, wojsko na pomoc, tysiące ludzi ewakuowane, drogi zamknięte, najwyższy stopień alertu zdrowia

PB: Od rana niebo zasnute, czerwone słońce cały dzień w Vancouverze, 13.8.2018

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: