Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

09/08/2018

Robert Majka za mało rozwałkowany i zgrillowany w eMisji

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 22:16

Studio eMisja: Licencja na mowę nienawiści

Stało się już pewną tradycją, że przed wyborami w Polsce objawiają się różni demagodzy, którzy deklarują walkę z systemem, wywrócenie III RP do góry nogami i wymierzenie sprawiedliwości zdrajcom. Ludziom, których antypolska działalność jest powszechnie znana, lecz z różnych przyczyn nie można jej komentować. Wystarczy parawan antysemityzmu, rzekoma dyskryminacja lub groźba procesu o zniesławienie. W ten sposób zamyka się usta wielu patriotom. A jednak funkcjonują w przestrzeni publicznej ludzie, którzy zdają się pełnić rolę koncesjonowanych antysemitów. Mimo składanych przez nich gróźb i jawnego nawoływania do nienawiści przysłowiowy włos im z głowy nie spada. W tym samym czasie sądy skazują polskich działaczy narodowych, nacjonalistów i radykałów za głoszenie niewygodnych faktów. Jakim więc kluczem kieruje się wymiar sprawiedliwości i tropiące „faszystów” lewicowe media, kiedy obierają na cel kolejnego Polaka?

……………….

PB: Za mało rozwałkowany i zgrillowany przudupas chrabji, etatowy agenciura Rober Majka. Chce się doczepić do Rybaka i Międlara żeby ratować zmasakrowane twarze chrabji i swoją?  Tak niby obnaża system, ale uny go od 30 lat nie zażwirowali 🙂 Dokumentna wtyka.

Selekcja jego “dokumentów” mówi tony o jego misji. Nielegalne to i tamto w PRL i teraz, ale sanacyjna konstytucyja i żont oraz samozwaństwo i “certyfikat” od Sokolnickiego legalne buhaha
Dowód przelewu na konto nic nie znaczy, bo wiadomo jaka “kancelaria” zwróci chrabji mamonę wg ż-zmyły dla duraków. Piniondze na sprawę, jaką na pewno nie tak się rozgrywa przed uzyskaniem suwerenności i siły nacisku.

Jakie jeszcze pytania zadał po czasie, z wielomiesięcznym spóźnieniem swemu ulubionemu chrabji? Ustawka dla frajerów, udawany “konflikt”, ochrona agenciury pomocniczego na c.d. misji przedwybiurczej po totalnej kompromitacji agenciury główniejszego — chrabji Potockiego.

Majka jak jaki zdrajca targowicki deleguje rozstrzygnięcie kwestii legalności samozwańca Potockiego do sądu zagranicznego! Przecie sam samozwaniec Sokolnicki zrzekł się swych uprawnień urzędowych z wyborem 1-go prezydęta III RP po Solidurności, a “nominacja:” Potockiego była na lewego miszcza ołdełu Św. Stanisława (nota bene też zdrajcy Polski), po rozpieprzeniu instytucji przez samego Sokolnickiego na tysiąc odprysków, które wzajemnie się zwalczają i służą do wchodzenia obcych agenciur w polskie kręgi i politykę. Więc nawet wielki miszcz ołdełu jest maleńki.

Majka  uwiarygadnia się bumagą z agenturalnego IPN i tylko na takich z podobną bumagą każe nam głosować …boki zrywać!!! Czemu w ogóle głosować, skoro wiadomo, że wszystko uny obstawili od w-szawki po gminę.

Majka nie przejrzał chrabji wcześniej!? No to za durny żeby grać jakąkolwiek rolę w polityce Polaków.

Wymienił Majka (podobnie jak chrabja) wszystkie oklepane, powszechnie znane “przyczyny”: WSi i GRU, skundlony episkopat, press-tytucja… tylko nie Bnai Brith Polin i bossowie w wieżowcach City of London i Wall Street.

Advertisements

2 Comments

  1. […] Robert Majka za mało rozwałkowany i zgrillowany w eMisji […]

    Pingback by [Dyskusja] Konferencja patriotyczna KPUP w Toruniu — co tam robi agenturalny poseł Robert Majka? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 15/02/2019 @ 05:14

  2. […] Robert Majka za mało rozwałkowany i zgrillowany w eMisji […]

    Pingback by Poseł Robert Majka i chrabja JZ Potocki — zbawcy narodu czy agenciury? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 18/02/2019 @ 04:44


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: