Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

31/07/2018

Marek Podlecki bezpieczny? “Wszystko ze mną w porządku Piotr”

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 18:36

Po moim mejlu na Marka nowy e-adres, wyrażającym niepokój wobec tego, co się dzieje z nim i na jego blogu, dostałem odpowiedź.

Czy ktoś zaufany w kraju (Dr. Kękuś, Jacek Międlar…) może zweryfikować rzeczywisty stan poprzez osobisty kontakt z Markiem i publikację w swoich mediach?

Piotr Bein

From: Marek Podlecki <marekpodlecki1961@gmail.com>
To: Piotr Bein Sent: Sunday, July 29, 2018, 12:45:03 PM PDT
Subject: Wszystko ze mną w porządku Piotr
Nikt mnie już nawet nie próbuje psychotronizować. Zadzwoń do Irmy albo do Staszka Gołąbka, dowiesz się co robię. Nawet do aktora Andrzeja Pieczyńskiego, któremu ściągnąłem kupę hologramów. On widział materializację hologramu. A są tacy co wiedzą i widzą jeszcze więcej.

Gdybym to był ja sam, to jeszcze była by szansa żebym mógł przypuszczać, że coś ze mną nie tak…

Ale fakty są faktami, jeżdżą za mną całymi stadami, ja im skutecznie umykam, pozostawiając po sobie masę parchatych ofiar. Mam np nagrane na kamerce samochodowej płonące auto jednego z parchów, który mnie próbował zlikwidować. I nie tylko to…

Zastanów się jak np wytłumaczyć efekt Mandeli, tzn zmianę historii wraz z wszystkimi dokumentami historycznymi.Np zabójstwo Kennedyego – tam w samochodzi były 4 osoby, a teraz wszędzie jest 6. A te olbrzymie jeziora w Afryce wokół jez Wiktorii? przecież były znacznie mniejsze.
Pozdrawiam, niedługo nagram filmiki z wytłumaczeniem tego co się dzieje, być może dołączy dr Zbigniew Malczewski, bo on ma znakomitą teorię Boga.
M

 

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: