Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

31/07/2018

[Dyskusja] Ofensywa gender w BBC — model neutralności płciowej dzieci zbrodnią przeciw ludzkości

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 01:49

Ofensywa gender: BBC nakłania do wychowywania dzieci w…

…………………………….

 

PB: Neo-marxistowska bzdura!

Moje wnuki same wybierają zabawki! Potrafią bawić się godzinami patykami, kamieniami, czy kolejką, albo “pomagać” małą łopatką w ogrodzie. Co im wpadnie w pracowite ręce i ciekawskie głowy, to wybierają. Nikt im nic nie sugeruje, nie podaje zabawek — to wymysł wykształciuchuf po lewackich śmieciowych szkółkach!
Dziewczynki tak samo bawią się samochodami i pociągami jak chłopcy. A że wybierają z kąta domek dla lalek i mebelki, to nie moja wina 🙂 Mogły sięgnąć po maszyny i figurynki rolnicze oraz model stodoły. ale ile można być farmerem :))
Chłopcy zaś “bawią” się łamiąc mebelki dla lalek. Chyba że bawią się grzecznie… jak to chłopcy: przyczepnym kominem, balkonem i   schodkami, drzwiczkami na zawiasach. Gdy podrosną, nie zamykają się w łazience by po kryjomu nakładać makijaż. Koleżanka wnuczek do tego je namawiała; próbowały smarowideł, wychodziły pokazać nam jakie piękne :)))

Dziś w wieku 11 lat ona jest geniuszką. Złożyla i pomalowała (sama!) model ciężarówki kilka razy szybciej niż mnie to zabiera! W moim warsztacie porusza się jak u siebie (minus dostęp do niebezpiecznych maszyn). Pokazała mi, jak zrobić tarczę do piły …z papieru! Podpatrzyła na necie. Rzeczywiście  działa.

Zaś moja wnuczka ma własny (!) pomysł remontu starego VW na kempingowca. Z pomocą ojca rzecz jasna. Zainspirował ją przebudową przyczepki na wypasiony warsztacik na kółkach (jest mobilnym rzemieślnikiem).
To będą normalne dziewczyny i kobiety, a nie ameby z manif lewackich.

Różnice płciowe widać na różnych poziomach psychiki i libido. Naturalna odmienność jak nas Bóg stworzył. W Kanadzie mówimy “If it ain’t broke, don’t fuck with it!”.
“Wychowanie” genderowe to jest papranie dzieciom w mózgu i psychice, zbrodnia przeciw ludzkości. Niewiele różna od tej:

Szok! Chcą zalegalizować pedofilię. Oto ich plan działania

Niech żydłackie instruktory odwalą się od normalnych ludzi.
Suweren jest rozumny i zdrowy na umyśle, niepotrzeba nam ingerencji strasznyh i montszejszyh w NASZE życie. Paszli won! trza im powiedzieć.

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: