Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

29/07/2018

[Dyskusja] Olszański Polak z Jajami, czy sukinsyn żydłactfa i ruskich? 

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 19:36

PB: “Wiadomo” w co Olszański gra z rolnikami – wpuszcza w maliny rusohejtu, wg giepe. A wg Szuberta — jest na smyczy rydzykowni …”wiadomo” polski chłop katolik buhaha

Sendecki chciałby zaistnieć na barkach rolnika, ale przegrał już mniejsze bitwy. Poklepali Olszańskiego po plecach na tyłach manify, tak jak Winnickiego, Potockiego. Dają sobie radę sami, jak z “zarażonymi” świniami 🙂

Oczywiste, że nie potrzebują i nie chcą wsparcia, poparcia  ani doradcuf strukturalnych czy jak tam, Panie Kamycki. Strat-upów unikają od zarania, klastry tworzą jak im potrzeba — chłopskorozumnie, bez biuroqrev i inteligentów, co szuji Potockiego wyniuchać z mety nie potrafią.

Sadło świni zmierzyć dotykiem umie. Kreację piniondza rozumie, bo na pochybel organicznej gospodarce “wykreowany”. City of London kontra wieś i atawistyczna słowiańska mądrość, testowana City “kredytami”, żyduni “dyrektywami” i GMOnsanto “paszami”.

Do ministruf już nie chodzi. Musiała go wyręczyć PiSraelitka:

TURBO ALARM Poseł PiS przejęła protest rolników, Kołodziejczaka wyrzucono

I słusznie, że nie chcą, nie potrzebują i nie chodzą. Na tym etapie są za słabi, by oprzeć się infiltracji. Blechu może traktorem przez płot się wspiąć. Nawoływań Olszańskiego najmniej potrzebują w tej chwili. Potrzeba protestu 10 mln chłopa miejskiego z widłami. Olszański utrzyma co najwyżej parę wideł w dłoniach, Miejski naród zlemingowiał. Dychotomię miejsko-wiejską Polin karykaturuje Nasz Adolfik Kochany — ADOLF KUDLIŃSKI:
 
Ale Kamrat Wojtek ma rację: tylko rolnik może nas pierdoły miejskie uratować. Dobrze że mamy ich. W Kanadzie pierwsi sprzedawali “chińskim inwestorom” po horyzont rolę swą oraną przez kilka pokoleń przodków-imigrantów z Europy. Bo ich dzieci wolały posadki w Business District, lux-mieszkanka w penthousach, wakacje love-boatami 3 razy na rok… niż uprawiać GMO do nabycia w hiper-markecie, dla forsiastych w dziale “eko-żywność” spod tegoż City buhaha Dzieci ich dzieci już mają hiper-szybki internet 5G w Business District, zatem wnuki będą robotami transhumanizmu, jeśli przedtem nie zemrą od GMO i mikrofal.
 
Tak samo będzie w Polsce, jeśli rolnicy co żywią i bronią nie zatrzymają City. 

.

Józef Kamycki: Chłopom – owszem – można udzielić poparcia, ale trudno im pomóc. Wszelka dyskusja na temat zmian systemowych kończy się tym: “…pan tu pitolisz, a mnie słonina na wieprzku przerasta…”

Co gorsza: takim samym ćwokiem jest minister Ardanowski.
Niedawno przypomniałem mu o tym:
Sent: Thursday, July 19, 2018 6:37 PM
Subject: Jestem po stronie strajkujących rolników.
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Pan Jan Krzysztof Ardanowski
Szanowny Panie Ministrze.
Spotkaliśmy się kiedyś gdy organizowałem w PODR Boguchwała konferencję na temat klastrów w branży rolno-spożywczej. Był Pan na tej konferencji. Dawne to czasy jednak nic się nie zmieniło. Wiem, że ministrowie nie mają ani głowy ani czasu aby oglądać filmy w Internecie. Jednak dwa bym Panu polecał:
29 stycznia mieliśmy na ten temat konferencję w Sejmie. Można tylko zapytać: i co z tego?
Szkoda, że już nikt ze starej gwardii nie wierzy, że za tego rządu da się jeszcze coś dobrego dla polskiej gospodarki zrobić.
Z wyrazami szacunku
Józef Kamycki – Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych

.

PB: uważaj Andrzej, żeby Ciebie kto nie “rozliczył” z potknięć mniejszych i większych :(((

.

Andrzej Szubert: Czy Polak z Jajami przez duże J? Heheheh Polak ze śmierdzonymi zbukami, poświęconymi przez rebe Rydzyka… Tu na spędzie ku czci ojca dyrechtora oddaje mu wiekuisty hołd (pierwszych kilka minut filmu). Tu ze świrem katodebilem Sendeckim buduje kolejny raz replikę giewonckiej rzymskiej szubienicy. A tu szerzej o nim.

Dodam, że ci z którymi objawił założenie frontu żydo-katolickiego, niby narodowego już go “zawiesili”, bo im obce gnidy wciskał do władz i narzucał samowolkę: Pan Wojciech Olszański (nr 2 na liście sygnatariuszy) zostaje zawieszony na czas nieokreślony w prawach członka w Narodowym Froncie Polskim za niesubordynację. Pan Wojciech Olszański był członkiem Rady Frontu w związku z tym od 06 października 2017r. Rada Frontu liczy 13 osób.
Polak z jajami? Nie rób jaj Piotrze…

.

PB: No to qźva jak, pani Otylko!? Olszański sukinsyn żydłactfa czy ruskich? Czy Polak z Jajami przez duże J? Pani jak pijana raz w te raz wewte.

.

Otylia Zigman: ALEKSANDER JABŁONOWSKI, POPARCIE DLA POLSKICH ROLNIKÓW I MANIPULACJA GAZETY POLSKIEJ
Czy wszyscy wiemy jaką rolę spełnia “Gazeta Polska”?? Zapewne nie!!
Od samego początku zaistnienia tego medium, założeniem było; silnie destrukcyjna działalność, przez kłamstwa i desinformacje, podział społeczeństwa i kompletną destrukcję Polaków!
Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: