Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

28/07/2018

[Dyskusja] Trump-Putin w chaosie przekazu i co dalej w kraju

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 08:14

Ambroży: Dziękuję – ten przekaz zasługuje na rozwagę.

.

PB: Co można powiedzieć o przecie tajnym, godzinnym spotkaniu (ok. połowa ponad 2-godz. spotkania na tłumaczenie). Natomiast rejwach i histeria żydłactfa wokół spotkania nie warte są wzmianki, a tym bardziej od Radka Sikorskiego czy ściervomediów Polin. Nie potrzebujemy przypominania, za co szabas gnojom płaci żydłactfo. Jeśli już, to rejwach w USraelu wskazał, czyim lokajem był, jest i pozostanie Trampek.

Powoli wypływać będą tematy rozmów. Oto pierwszy z nich oficjalny ze służb  Izraela. Skoro mataczony i załgany, to prawdziwy w zderzeniu z alternatywną interpretacją z Rosji i Syrii (wklejka pod mejlem).
Domniemania Macieja Poręby pozostaną takimi, chyba że pokaże źródła oficjalne, a nie domysły analityków rosyjskich. Podział rynków między oliparchów Żachodu i Wschodu dawno już nastąpił. Np. gaz “amerykański” z Jamalu skroplony w St. Petersburgu, dostarczony tankowcem oliparchy katarskiego do Świnoujścia. Posłuszna marionetka globalnej banksterii, Merkel może “negocjować” z którego kierunku dostanie gaz, ale tylko ma to znaczenie ze wzgl. na cenę dla publiki i firm (lobby gospodarcze “Niemiec”, kontrolowane przez City of London rotszyldziaków). Krnąbrniejszym od Polaków Niemcom nie można wcisnąć byle czego bez ryzyka społecznego buntu.
Z wydarzeń po-helsinskich, Izrael był najważniejszą częścią rozmów Netanjahu – Nietenjahuj. Tylko Izrael natychmiast zyskał: zaatakował obóz zagłady Gaza, sięgnął po więcej Golanu, zaogniając obydwu agresjami wojnę w Syrii z niezżydlaconą częścią świata islamu. Inne sprawy (Iran, Korea, Ukraina) leżą odłogiem jakby Syria była najważniejsza, a raczej jej niszczyciel Izrael, lotniskowiec banksterii w regionie bliskowsch.
Wyłania się już drugi priorytet banksterii — zaciskanie pętli wojskowej na Rosji. Świadczy on, że w Helsinkach nie było postępu ku pokojowi: Szojgu: NATO nabiera sił i rozpędu w Europie Śr.-Wsch.
Co do żartu od Pana Włodzimierza… Jeśli Putin/Rosja nie są jeszcze w kieszeni banksterii, to nie ma siły żeby w końcu nie uległy, gdyż uny nie odpuszczą marszu ku NWO. Od geostrategów “USA” wiemy, że Azja gra rolę główną jako źródło zasobów naturalnych i siły roboczej, a jednocześnie największy rynek zbytu.  Rosja zostanie w ślepym zaułku: współpracować z NWO-owskimi już Chinami, albo śmierć. Widać od czasu przeprowadzki globalistycznej produkcji do Chin ponad 20 lat temu przy akompaniamencie mamucich lichwiarskich pożyczek Pekinowi, że po przesiadce unych z USraela, Chiny będą globalnym koniem trojańskim przed ostatecznym tryumfem NWO.
Jedyna nadzieja w rewolucji globalnej anty-banksterskiej. Słowianie zjednoczeni z umiarkowanym światem islamu (kazus wojna w Syrii) teoretycznie mogliby obalić dyktat banksterii, ale obie grupy są (głównie z tej przyczyny) przedmiotem ż-ofensyw na wszystkich frontach hybrydowej wojny. Hindusi, jeśli utrzymają się bez narzucenia sobie autorytarnej (potencjalnie totalitarnej)  władzy chińskopodobnej,  mogliby dołączyć do sojuszu słowiańsko-muzułmańskiego przeciw banksterii i NWO.
Wnioski dla Polaków z powyższej hipotezy…
Nadal w-szawka będzie pionkiem anty-ruskim i gniazdem jątrzenia nienawiści Polacy – Ukraińcy (neo-banderyzm i imigracja, coraz ostrzejszy konflikt z Polakami).  Nadal rusofobia i straszak rosyjską “expansją imperialistyczną”. C.d. siania hurtowej nienawiści do wszystkich muzułmanów, czemu może posłużyć coraz więcej sprowadzanych do Polin muślimów i jak na Żachodzie — fałszywe flagi mosiadowe.
Jako strategiczne miejsce dystrybucji tandety chińskiej na jewżopę i jednocześnie źródło względnie jeszcze czystej żywności oraz minerałów, Polin będzie wbrew woli obywateli węzłem Jeb-wabnego Szlagu przez swe położenie geograficzne. Bo jedyna nitka płn. przez Rosję i Bałtyk do Niemiec nie byłaby pewna, jeśli Moskwa podskoczyłaby. A konektywność transportu północ-południe też wymaga umiejscowienia w Polin.
pb
====================

Izrael zaryzykował powiększenie terytorium Golan za pomocą dżihadystów i przegrał, może stracić także okupowany obszar Syrii

Debka: Eksplozja 2 frontów Izraela: Rosja chwali atak izraelski na ISIS lecz pozwala siłom Syrii, Hetzbolah nacierać

BOMBA Izrael zaatakował pozycje ISIS myśląc że są syryjskie — czy wywiad Syrii wpuścił w maliny armię Izraela?

Izrael mataczy o rozmowach z Rosją przed zestrzeleniem syryjczyka

PB:Powinniśmy zwerbować sruli na negocjatorów wyp_enia bandytów USraela i Izraela z Polski 🙂

Pierwszy nowy hiper-dźwiękowiec Izraela przechwycony, srule mataczą o celu i miejscu ataku

Izrael zestrzelił bombowiec Syrii w obronie ISIS przy Wzgórzach Golan

.
Wlodzimierz Zbigniew Czarzasty: Rozmowy przebiegały tak:
Trump: Putin, czy Rosja przyłączy się do bloku białych ludzi przeciwko Chinom?
Putin: Niestety, Chiny mi na to nie pozwolą. Moja władza kończy się za bramą Kremla.
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: