Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

28/07/2018

[Dyskusja] Co dintojra spodziewa się znaleźć w mieszkaniu kawalera — ślady spermy wieloryba?

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 23:13
PB: mafia “wrocławska”, mord Magdaleny Żuk i in. ładnych twarzy (i ciał)

połączenie Polin-Egipt z Koszer Nostra w tle
bezpośrednie loty do kilku miast Polin…
tunelem z okupowanej Palestyny na egipski Synaj, do “Arabii” Saudyjskiej
mafia w żondzie w-szawskim, w miastach, w samorządach — globalnie z Wrocławia po Nju Jork
KneSSejm “bezradny”, Ziobro “bezradny”, prokuratura “bezradna”… tylko ż-suszpy radne
ale niewinnym śmiechom i pierogom za 1 zł dają radę, spermę wieloryba podłożą
gada Gadowski, gada Rola, gada rydzykownia, politykiery dla kariery i prałaci łaciaci …
aby tylko nie wszystko powiedzieć, mus załgać
gmo, wiatraki i dzieci… wonderful usa i ruskie do dupy
czadzą gawędziarze i gazety nie-polskie w okupowanej republice
macki hydry zaciskają się na wolności obywatelskich okruchach…
mafie, pedofile, popaprańcy, psycho- i socjopaci rządzą rozmodlonym narodem…
krzyż przekreślony żre się z dwoma dechami, poganin z obydwoma
5G ulula oczadzonych smartfonami jeszcze głębiej…
Nie ma siły żeby NWO nie przyszło.
.
Walerian Dąbrowski: Sąd wrocławski wydał zgodę na adopcję 16 -sto letniej Andzi do USA mimo  jej niechęci na wyjazd.

.

PB: Panie Ryszardzie, Cieszę się, że ta niedorzeczna sprawa zakończyła się wreszcie. Niedorzeczna, gdyż:

1. Do końca (dosłownie, patrz przedostatnie zdanie decyzji prokuratury w załączniku), rodzic jest traktowany obronnie. Czemu zezwala 11-letniej córce mieć i używać smartfona, doskonale wiedząc o zagrożeniach? A jednak, rodzic nie dostał napomnienia ani kary z urzędu. To jest subtelne przesuwanie odpowiedzialności rodzica na organy państwowe. Wyborcy za tym nie głosowali.
2. Kawaler w wieku Pana Ryszarda (atrakcyny mężczyzna, wiem z autopsji) szuka partnerki — biologiczny fakt życiowy od czasów Adama i Ewy.
3. Zgodnie z panującą “kulturą” neo-marxistowskiej moralności, kawaler powinien nosić przy sobie prezerwatywę tak jak drobne czy dowód osobisty. Od muślimów i ciapatych nawet tego nie wymaga się, przez palce patrząc na ich gwałty na nieletnich i staruszkach.
4. Postanowienie prokuratury pomija skandaliczne policyjne potraktowanie “podejrzanego” w postaci użycia pseudo-dowodu kondomskiego, gróźb aresztowanemu o sprawdzaniu jego rzeczy osobistych na ślady spermy. Napisałem wtedy kpiarsko-sprośny email do dintojri, bo co znajdą w mieszkaniu młodego — ślady spermy wieloryba?
5. Smarkate ewidentnie nadużyły wymienionego w pkcie 2 i powinny być ukarane, skoro wiedzą jak używać smartfona i pejsbóka. Spotkałem się w Kanadzie z takimi w tymże wieku, świadomie kuszącymi sexualnie na basenie pływackim! Mamuśka od razu wrzeszczałaby “Pedofil!”.
6. Czy sąd zbadał, czy smarkule były nad-aktywne sexualnie na swój wiek, np. pod wpływem ściervomediów i rozmyślnej polityki żydłackiego “wychowania sexualnego”? Przykład: HIPER ALARM Szok! Chcą zalegalizować pedofilię. Oto ich plan działania
7. Skąd ma kto wiedzieć na pejskbóku z kim się komunikuje? Podobnie przez telefon. Niektóre 11-latki tak cycate i dupiaste, że hej! Czy nie należałoby karać właścicieli i operatorów pejsbóka za dopuszczanie tej niewiadomej? Rosja zakazuje prawem takich furtek dla pedofilów itp. zboczeńców.
8. Gdyby Pan Śmiech pierwszy zawiadomił policję, to zareagowałaby prawidłowo? Odebrałaby konto pejsbóka córusi i aresztowała mamuśkę? Wątpię. To jest lewackie programowanie społeczne i dyskryminacja mężczyzn.
Wniosek: sprawa więcej świadczy o patologii systemu dintoryjnego i państwa Polin niż o jego mieszkańcach. Gdybym płacił tam podatki, wstrzymałbym aż w-szawski rząd przestanie marnować moje pieniądze na pierduły, podczas gdy prawdziwi pedofile pod ochroną w-szawki i Koszer Nostra co rok niszczą życie tysiącom polskich dzieci.
Wrzucam na blogi dw. publicznej. To chyba jedyna korzyść z tego absurdu systemowego Polin. Proszę podać mi e-adresy kontaktowe dintojri w tej sprawie, Panie Ryśku.
Jak zawsze, zapraszam do dyskusji.
.

Ryszard Śmiech: DZIEŃ DOBRY ,SZANOWNI PAŃSTWO!

DZIĘKUJE  WSZYSTKIM ZA OBRONĘ I INTERWENCJĘ ORAZ LICZNE    PISMA W MOJEJ SPRAWIE ,SKIEROWANE  DO PROKURATURY REJONOWEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM. ZA OWOCOWAŁO OSTATECZNYM UMORZENIEM ŚLEDZTWA W MOJEJ SPRAWIE PRZESYŁAM W ZAŁĄCZENIU TREŚĆ POSTANOWIENIA PROKURATURY REJONOWEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM .

Załącznik

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: