Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

24/07/2018

Mateusz Piskorski Szpieg Antarktydy

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 19:53

Gawronski Rafzen's Blog

SAMSUNG CSCDzisiaj byłem na rozprawie Pana Mateusza Piskorskiego w Sądzie Okupacyjnym w Warszawie. Potwierdziły się moje obawy że to szpieg Antarktydy ponieważ nawet na wokandzie nie było napisane za co jest oskarżony i z jakiego artykułu Kodeksu Karnego ma odpowiadać.

Polskiego Jamesa Bonda zapomniały media głównego szamba oraz te tzw. “patriotyczne” co to znajdziecie Państwo we wszystkich zakładkach na stronach internetowych. Jak szpieg to znaczy wróg zatem i zdrajca dlatego pewnie ich nie było. Jak władza okupacyjna deklaruje że Piskorski to szpieg z pewnością musi to być prawdą.

Dzisiaj judeo-sataniści sprzedają na świecie wizerunek Polaka antysemity, katolika oraz wskazują na nienormalność władzy w Polsce, a którą przecież to oni sprawują de facto od czasu II żydowskiej wojny światowej.

Widać że jest to polityczna zemsta za Polskie Guantanamo w Klewkach w woj. warmińsko-mazurskim tajnej bazy gdzie torturowano oponentów USA, ponieważ Pan Mateusz Piskorski był rzecznikiem prasowym Klubu Parlamentarnego Samoobrona i jednym z…

View original post 42 more words

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: