Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

23/07/2018

[Dyskusja] Scyropolskim ożydzaczom po mieczó i kondzieli wystarczy to przypomnieć by fqrvu dostali :)))

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 18:42

PB: scyropolskim ożydzaczom po mieczó i kondzieli wystarczy ten fakt przypomnieć by ich z pantałyku zbić 🙂

.

Andrzej Szubert: Dokładnie – i stan szlachecki szlag trafił. A dwa wieki później i Rzeczypospolitą.

.

Krzysztof Kornatowicz: No i cwaniaki karaimy udawali że się “nawrócili” i stan szlachecki szlak trafił !

.

PB: tak jest, frankiści w modus operandi infiltracji i osiodływania elit gojów Europy taką właśnie mieli taktykę

dziś też jelity karaimskie sekty frankistów słyną z sex-rozwiązłości  — przykład Clintonowie, choć nie wiem z jakiego wydziału oni żydłacy
podobnie u “arabskich” Saudów

.

Andrzej Szubert: Zwycięzco, z tymi Salciami i Esterkami to było jednak najczęściej inaczej – to karaimy sami ich córy, siostry a nawet żony pchali ślacheckim gojom do alkowy, aby wyłudzały za seksualne usługi przywileje. Nazywam tę ichnią metodę “na Abrahama”. Instrukcja obsługi tej metody dokładnie opisana jest w żydowskim i krystowierczym “piśmie świentym” w “ksiendze rodzaju”:

Czytanie z księgi rodzaju

„10 Kiedy zaś nastał głód w owym kraju, Abram powędrował do Egiptu, aby tam przez pewien czas pozostać; był bowiem ciężki głód w Kanaanie.
11
A gdy się już zbliżał do Egiptu, rzekł do swojej żony, Saraj: „Wiem, że jesteś urodziwą kobietą; 12 skoro cię ujrzą Egipcjanie, powiedzą: to jego żona; i zabiją mnie, a ciebie zostawią przy życiu. 13 Mów więc, że jesteś moją siostrą, aby mi się dobrze wiodło ze względu na ciebie i abym dzięki tobie utrzymał się przy życiu”.
14
Gdy Abram przybył do Egiptu, zauważyli Egipcjanie, że Saraj jest bardzo piękną kobietą. 15 Ujrzawszy ją dostojnicy faraona, chwalili ją także przed faraonem. Toteż zabrano Saraj na dwór faraona, 16 Abramowi zaś wynagrodzono za nią sowicie. Otrzymał bowiem owce i woły, niewolników i niewolnice oraz oślice i wielbłądy.
17
Pan jednak dotknął faraona i jego otoczenie wielkimi karami za zabranie Saraj, żony Abrama. 18 Wezwał więc faraon Abrama i rzekł: „Cóżeś mi uczynił? Czemu mi nie powiedziałeś, że ona jest twoją żoną? 19 Dlaczego mówiłeś: że to moja siostra, tak że wziąłem ją sobie za żonę? A teraz – oto twoja żona; zabierz ją i idź!” 20 Dał też faraon rozkaz dworzanom, żeby Abrama i jego żonę, i cały jego dobytek odprowadzili [do granicy].
13) 1 Abram wywędrował więc z Egiptu z żoną i całym dobytkiem swoim oraz z Lotem do Negebu. 2 A był Abram już bardzo zasobny w trzody, srebro i złoto.”

 

Karaimy stosowały ją notorycznie w stosunku do gojów, zwłaszcza władców, możnowładców i arystokracji-ślachty wyłudzając w ten sposób przywileje.

Jednakoż w Rzeczypospolitej ślacheckiej od 1588 roku nie musieli tego robić – szwedzki przybłęda “król-jezuita” Zygmunt III Waza wydał na podszepty biskupuf i jezuituf  prawo: „Jeśliby Żyd który, albo Żydówka do wiary chrześcijańskiej przystąpili, tedy każda osoba i potomstwo ich za szlachcica poczytywani być mają”.
No i cwaniaki karaimy udawali że się “nawrócili” i stan ślachecki biologicznie zażydzili.
.
Wiktor Turowski: morał? nie wyrywać kosy.

 Ale ale  jeśli chcecie  aby  karaim  wkurwu dostał  przypominajcie mu  esterki   i salcie po które szlachta sięgala niczym po  dojrzałe brzoskwinie. Ten  wymazywany fakt, daję głowę – no może1/2 glowy,  karaimom siedzi w glowie.  O tym wielowiekowym upokorzeniu  pamietają, tym chętniej nas  atakują. Head slapping to  super narzedzie  do rozmow  z nimi😂. Wiem co  gadam bo z  karaimami wspolpracowalem ze wzajemną korzyścią. W robocie są skuteczni i efektywni.
.
Krzysztof Kornatowicz: W starej kamienicy, w Krakowie mieszkał na piętrze Icek z Salcią, a na parterze Mojsze . Pewnego wieczora zbiega na dół do Mojsze roztrzęsiony Icek i krzyczy

Mojsze, Mojsze RATUJ, SALCIA UMIERA , RATUJ, RATUJ !!!
Mojsze w te pędy gna na górę ratować Salcię . Po chwili wraca na dół, gdzie w rozpaczy siedzi zapłakany Icek i mówi ;
Icek, w ostatniej chwili kostusze z rąk kosę wyrwałem, w ostatniej chwili !
Uspokojony Icek wraca do siebie na górę, ale po chwili wraca kompletnie załamany i mówi zrezygnowanym tonem ;
Mojsze, Salcia nie żyje
 
Zaskoczony Mojsze na to ;
nie może być ?! Musi, że gołymi rękoma udusiła
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: