Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

20/07/2018

Piąte posiedzenie wrocławskiej inkwizycji przeciwko mnie…

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 05:57

blog polski

.

.

Wczoraj, 19 lipca br. odbyło się kolejne, piąte już posiedzenie wrocławskiej inkwizycji w farsie sulistrowickiej.
.
Tym razem trwało “aż” 20 minut (poprzednie ledwo 5 minut).
Przesłuchano jednego świadka. Jego zeznania w telegraficznym skrócie można streścić tak – nic nie pamiętam, to było dawno temu, nie pamiętam nawet swoich zeznań składanych kilka lat temu w prokuraturze.
Po dwudziestu minutach sędzina zamknęła posiedzenie inkwizycji ogłaszając, że następna sesja inkwizycji odbędzie się 18 października 2018.
.
Słuchając relacji mojego znajomego obserwującego proces naszło mnie kilka refleksji:
.
– Czy jest sens wzywać jako świadków na proces osoby, które niczego nie pamiętają, albo udają, że wszystko zapomnieli? I jaką “wartość” dowodową stanowić mogą ich zeznania?
– Do tej pory (pięć sesji inkwizycji) przesłuchano coś ok. połowy “świadków” wymienionych w akcie oskarżenia. W tym tempie na wyrok poczekam jeszcze co najmniej z rok i kilka kolejnych sesji inkwizycji.
– Rozreklamowana przez…

View original post 136 more words

Advertisements

1 Comment

  1. […] okupantom Polin. I mniej będzie katodebilnych kompromitacji wzgl. innowierców: Andrzej Szubert: Piąte posiedzenie wrocławskiej inkwizycji przeciwko mnie… Powracając do wytłuszczonego na początku, pokuta katolicka w Gietrzwałdzie objęła […]

    Pingback by Kto co ugrał w Helsinkach + POLSKA GINIE A ONI ZAPĘDZAJĄ POLAKÓW DO ODMÓŻDŻAJĄCEGO ŻYDO-KATOLICYZMU! | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 22/07/2018 @ 03:23


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: