Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

19/07/2018

[Dyskusja] Nikt/Gryguć gawędzi o Helsinkach a my o gawędziarzach

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 20:11

[Najświeższe u góry. — pb]

Grypa666  Lipiec 19, 2018 @ 2:53 PM

Jasne, „plecie i plecie o tym co bylo” — poznać agentów wpływu…
Trójcę demaskuję na moich blogach od lat. Plus innych jak Brzeski doktorek od gełostłategii, prosor hejtu A. Nowak i wielu innych. O klaunach jak Ch & K nie wspomnę.
Gadowski gra w popisdzielnym teatrze ż-masonerii. E-poznałem go lata temu jako naczelnego experta na Polin, czytaj naganiacza do żydłackiego islamo-hejtu. Mam nań na blogu poważne zarzuty. Zawsze debilnie rusofobiczny (znamię użytecznego polactfa i super-agentów wpływu hasbary), piał z zachwytu wizytą Trampka we W-szawie. Potem otwarcie ujawnił miłość do syjonizmu w jednej ze swych tygodniówek. Myślę, że wspierany przez mosiad via Betar Polin toważysza Zolko.

Maciej Maciak w CW24 TV obnażył Gada z nawoływaniem nienawistnym i durackim do wojny z Rosją jak żydłactfo przykazało.

Sowieciarze a Ukraina — patrz riposta Historykowi.
Hajdamackiej rzezi nie znam — link?
W międzywojniu sanacja podłożyla się pod syjo-hitlerowską politykę skłócania Polaków z Ukraińcami, którzy przedtem żyli w harmonii w mieszanych etnicznie miejscowościach. Nieco o tym na en.Wiki, podczas gdy pl.Wiki strasznie zamulone (celem jątrzenia tarć Polacy – Ukraincy?). Znacznie więcej w kniżce „Prawosławie w Polsce” redakcja Anna Radzikiewicz, Orthodruk, Białystok 2001.

Grypa666 nie czytalem twojego Bloga, ale Michalkiewicz i ten przydupas Gadowski obnazrzyli sie na promocji ksiazki Stasia. Gadowski pisowski antysestemowiec twierdzi, ze powinnismy siedziec cicho i glosowac na zdrajcow-bandytow z pis, bo jak nie to przyjda ci gorsi z pelo. A marzenie o RUCHU NARODOWYM to jak marzenie o niebieskich migdalach. Michalkiewicz to antysystemowiec koncesjonowany przez system. Powiedzial nam, ze mamy byc wdzieczni, ze pisdzielce podpisaly najlepsza folksliste eskimosko-amerykanska- mimo, ze nowa okupacja bedzie gorsza niz sowiecka. Braun to taki krypto katolik, a wyglada jak rasowy rabin. Wiecznie jezdzi promoje ksiazki, filmy? Skad on na to ma podobnie Stasiek. Oni musza miec co miech wplywy jakies ochlapy od pisdzielcow. Michalkiewiczowi juz nie ufam bo to zdrajca a gadowski to szuja… Zreszta pracowal dla WSI24, wiec po nim mozna sie wsystkiego spodziewac i ma kolezkow w jewish defense leagu, wiec gadowski to szabesgoj. Juz kilka miesiecy temu pisalem u Jacka, zeby gadowskiego nie ogladac bo slepia zalepia nam aferami sprzed alt, a nic nigdy nie rozwiazal tylka plecie i plecie o tym co bylo…

Sowieciarze tez stali za rzezia na Wolyniu i w Galicji w czasie wojny. Przed wojna sowieciarze tez trenowali upowcow I wpajali im nienawisc do lachow. A rzez hajdamacka to sie wziela z ksiezyca jak ukraincy wymordowali 200,000 polskiej szlachty i duchowienstwa. Przeciez to ruscy kozakow podjudzali…Ale najbardziej po zaborach to Niemcy i austriacy ich sponsorowali i wyhodowali szowinizm I antypolonizm ukrainski, ale bolszewicy robili to samo jak powstala II RP. To z sowieckiej ukrainy wypuszczali bandy terrorystow, mordercow i codziennie byly mordy, napady na banki, wysadzanie pociagow w wojewodztwach przy granicy z ZSSR. Dopiero stworzenie Wojsk Ochrony Pogranicza polozylo temu kres.

Grypa666  Lipiec 19, 2018 @ 2:23 PM

Państwo radzieckie czyli żydosowieckie.
To tak jakbyś dziś powiedział „wina Polaków” za politykę PiSraelitów. Sowietami rządziło żydłactfo. Rosjanie mieli gówno do powiedzenia. Identycznie jest dziś w USraelu, ale żydomedia mówią „Amerykanie”.
Podobnie odurnili Niemców do wojowania w obu wś. i do Holokaustu, ale mówią „Żydzi wyłącznie ofiary”.
Ok. miliona etnicznych Polaków w Republice Ukraina ZSRR zginęło w żydłackim Hołodomorze.

Historyk Lipiec 18, 2018 @ 9:55 PM

A czy Rosja nie stała za rzezią wołyńską?Nie stali Rosjanie,ale państwo Radzieckie i owszem.Przecież kilka lat wcześniej ,przeprowadzili akcję antypolską,w której zginęło co najmniej 200 tysięcy Polaków.To ci sami ludzie ,za tym stali.Zarówno po stronie radzieckiej,jak i niemieckiej.

Grypa666 Lipiec 18, 2018 @ 7:59 PM

Moje przemyślenia Helsinek…

Czy Rosja robi na rotszykdziaków, czy może gra realpolitykę i jest dla nas światło w tunelu?
Bo Chiny to coraz pewniejsze, że koń do przesiadki z USraela. Toteż nie ma się co cieszyć z lawiny tandety Jedwabnym Szlakiem przez Polin, nazad najlepsze nasze produkty, zasoby. Może i zalew chinolami z wykupywaniem najlepszych nieruchomości, kopalń, lasów, latyfundiów… Co mamy już w Kanadzie, z efektem poważnych problemów gospodarczych, społecznych i mafijnych, wszystkie godzą w tkankę kanadyjską. Służby są bezradne, mimo że od kilkanastu lat ostrzegały żont w Ottawie o zagrożeniu, a dziś mówią „potrzeba wielu lat, żeby odwrócić szkody”. Chyba więcej bo już i to info srule wyrugowały z mediów, nie wolno być rasistą :)) Co dowodzi, kto steruje Ottawą, stolicami prowincji Kanady oraz samorządami miejskimi (podobna sytuacja do Polin).
Widzę że nie bez przyczyny nazwano chinoli „żydami Azji”. Mafia emanuje z woedzą i poaprciem Najjaśniejszego Dożywotniego z jednej prowincji Chin (początek Jeb-wabnego Szlagu), liczącej dobrze ponad 100 mln luda, w tym miliony gestearbajderów. Wcale nie zdziwiłbym się, że mafia chińska współgra z Koszer Nostra, jeśli to nie to samo.

Pan Nikt podejrzewam rozmyślnie agituje na ich korzyść, bo durakiem nie jest. Porównaj z pozornie bezmyślną agitacją technokratyczną za SmartCity i 5G (ten ludobójczy „rynek” opanują Chiny, jak wynika z zapowiedzi Najjaśniejszego i analiz zewn.)… Toteż nie życzę Polakom miejsca na Jeb-wabnym Szlag by go trafił.

Mirku, czyżbyś czytał blog Grypa666? :)) Zgodność Twych ocen Michalkiewicza i Brauna. Cechą obu ich była durna rusofobia, jątrzenie jej u użytecznych z otwartymi gębami wsłuchanych w Gawędziarzy Narodowych. Na jakie katodebilne i scyropolskie witryny nie wejść, oni są w polecanych i mielonych 24/7, bez wzgl. na bzdety jakie plotą. Po sukcesach Rosji nad „atlantycyzmem” i banksteryzmem od czasu Majdanu, obaj gawędzierza spuścili z „ruskiego” tonu, ale jeszcze parę lat temu Braun zrobił z siebie idiotę przed Sejmem agitując jak politruk: „Rosja stała za Rzezią Wołyńską!”. Rzadko kto zauważył, że to brednie. Potem wszędzie polacka publika widziała ruskich: w wybiurach USraelskich, w nowiczoku, atakach gazowych w Syrii, w ustawce o mundurowych 1066, nawet w 447! Jak hasbara przykazała. Chyba jedyny naród w jewżopie do tego stopnia odurniony z pomocą Michalkiewiczów i Braunów.

Nie ma to jak stare dobre praktyki. Spotkanie w Helsinkach 16 lipca zapewne będzie miało poważne reperkusje dla naszego regionu i nie tylko. Posłuchajmy, jak mówią ze sobą poważni gracze. Zatem zapraszam do podróży przez teraźniejszość, czyli do czytanego przeze mnie listu von Ribbentropa do Stalina z 13 października 1940 r.

Trump-Putin. Stara miłość nie rdzewieje. Spotkanie w Helsinkach. Pan Nikt – Tomasz Gryguć
Tak jakoś wyszło, że starszy Morawiecki zaczął mówić o poprawie stosunków z Rosją. 🙂Wygląda na to, że naczelnik zostanie niedługo wyautowany przez wiernego sługę MM. Oj linia londyn moskwa czyli city london corp i trójmorze na patelni . Koszerny raj podatkowy zagrożony pod przykrywką konfliktu gazowego , bo gaz jak ma to popłynie a o tym zdecydują G7 i Rosja a nie sami kowboje. Nie wiem co mówi jakiś Ben , ale pewne jest tylko to iż putin i trump to jedynie laleczki większych korporacji naftowo farmaceutyczno militarno bankowych . Dlatego sztuczny konflikt gazowy może mieć wielu inwestorów w rozpadającej się po cichu UE co leży w interesie USA i Rosji

Sytuacja moim zdaniem wygląda na to że Rosja będzie negocjować układ z Usa przeciwko Chinom, które będą musiały zaatakować najslabszego w całym układzie czyli Rosję. My musimy trzymać się blisko Chin żeby wynegocjować z nimi układ przeciwko jankesom i odebrać nasze ziemie na wschodzie oraz pozostać pasem transmisji towarów wschód zachód.

Co do przyszłości Polski ja to widzę tak: zachodnia Polska zostanie zajęta przez Niemcy, wschodnia Polska i część Ukrainy powstanie nowy Izrael, resztę Ukrainy weźmie Rosja. 2 mln Ukraińców wykorzysta się do zrobienia zadymy a potem w ramach ustawy o bratniej pomocy wprowadzi się obce wojska na bezbronną Polskę. Wcale sie nie wprowadzi bo w Polsce juz mamy amerykancow, niemcow, angoli i rumunow. Pewnie do rozruchow dojdzie w piatek po poludniu jak wiekszosc polskich zolnierz ma wolne i odpoczywa!

St.Michalkiewicz, to wydmuszka atlantystów i taki krotochwilny ruszt do odgrzewania nieświeżych kotletów, czyli opcji dwóch rzekomo największych wrogów Polski – Rosji i Niemiec, z dużo większą tolerancją do rzeczywistych rozgrywających polskich kompleksów i rzeczywistych interesów, czyli Anglosasów i syjonistów; 2) G.Braun, to typek podobny jeśli chodzi o mocodawców i kierunek działania, ale opakowany w katolicko – pseudopatriotyczne szatki na potrzeby bardziej tradycyjnych Polaków. Jego „prześladowanie” przez system i rzekome osobiste zagrożenie to już całkowita nierzetelność, gdyż nie dawniej jak 13 .12.2017 TVP nadawała, zapewne nie bezpłatnie, jego pro okrągłostołowego gniota „historycznego”, pt. ” Obywatel generał”, czyli całkowite zakłamanie procesu przejęcia Polski przez anglosasko-syjonistyczny kompleks finansowo militarny.

Gdy prezydent Obama ogłosił reset z Rosją to zaraz zginął Lech Kaczyński/Kalksteim. Gdyby Trump zrobił teraz deal z Putinem (co nie jest pewne, a nawet wątpliwe) to życie Jarosława zawiśnie na cienkim włosku – i zabraknie nam braci Kalksteinów (Kaczyńskich) co ukradli Księżyc. A moze trampek odpali nam Guwina, a Maliniaka sprzeda eskimosom za worek zlota z Dolnego Slaska. Krzywousty ma zostac – bedzie kasjerem Lichwy, ktora zainstalowal by wyplacac te 300 miliardow dolcow!

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: