Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

19/07/2018

[Dyskusja] Michalkiewicz gawędzi po-helsinsko, przed-ulicznie

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 20:16

[Najświeższe u góry. — pb]

 

Nie wiem czemu, zawsze odbieram gawędy SM jako gwałt intelektu. Czy ktoś po czasie i „fakcie” michalkiewiczowskim, retrospektywnie analizuje sugestywny jego słowotok?

Np. tutaj mówi SM, jakoby amerykańsko-żydowski gang konkurował z „niemieckim” Mierkielowej o władzę nad Polin. Berlin jest składową globalnej mafii tak jak faszyngton i nju jork. Chyba że Putin jest w tym czy innym żydłackim gangu, to nie może on mieć wpływu na Merkel pod włos woli i planom banksterii. Co najwyżej może próbować uprawiać realpolitykę lawirując w przestrzeni wolnej do manewru.

Gdyby Merkel prowadziła politykę jewropejskiego gangu a nie daj boże Suwerena Niemieckiego, to nie mieliby bazy Ramstein do neo-końskich wojen, ani sorosowych nachoćcuf — oba przypadki od „amerykańsko-żydowskiego” rzekomego konkurenta waadzy berlińskiej.

Równie dobrze można interpretować przygotowania do ulicznych rozrób wrześniowych jako część popisdzielnej sinusoidy — na „zmianę” ekipy rządzącej Polin, barakiem jewrounii i USraela, pod domniemane przesuwanie środka ciężkości władzy globalnej z „Zachodu” na „Wschód”. Sinusoidę kreśli Bnai Brith Polin, narzędzie wykonawcze globalnej kliki ż-banksterii.

Nigdy nie słyszałem SM wychodzącego z takiego schematu, wg mnie jedynego jaki ma sens w konfrontacji z realką.

Ja pierdole bedzie kolejny reset rusko-amerykanski a pisdzielce zostana sami na placu boju, nawet Poroszko vel Waltzmann odwracal sie plecami do Maliniak na szczycie NATO i nie chcial gadac z Maliniakiem….Zły czekista Putin – szczęśliwy, prezydent Trump – w euforii, to Polacy… – Stanisław Michalkiewicz nie tylko o minionym „spotkaniu na szczycie” w Helsinkach, także o kolejnych szturmach „bojówek praworządności” kierowanych przez Stronnictwo Pruskie w Polsce, o swojej nadziei na objęcie przywództwa nowej formacji „ulicznic, uliczników i folksdojczów” przez jego ulubioną faworytę, o poziomie etyczno-kompetencyjnym kandydatów na sędziów do Sądu Najwyższego i o nieustających rozterkach oficera prowadzącego byłej (?) prezeski Sądu Najwyższego…

Zły czekista Putin – szczęśliwy, prezydent Trump – w euforii, to Polacy… – Stanisław Michalkiewicz

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: