Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

18/07/2018

[Dyskusja] Putin – Trump — Brukowy art w brukowcu

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 00:20

PB: Politico dośpiewuje do histerii żydłackich aktorzyn politykierskich i merdialnych. Nic nie wiadomo, czy i co uzgodnili prezydenci sam na sam. Każdy może zatem sobie dośpiewać co ślina na język, ja też 🙂

Putin nauczył się z poprzedniego spotkania z Trampkiem, jak oddawać chwyt za ramię i spojrzenie z góry od dryblasa z ptasim móżdżkiem.
Papierkiem lakmusowym będą “bezpieczeństwo Izraela” w Syrii i okolicach, Ukraina, harce bandyckiego NATO pod granicami Rosji  oraz c.d. sagi Korei Płn.
.

Andrzej Szubert: Politico bredzi. Trampek łasił się do Putina, ale nic nie ugrał poza wściekłą krytyką swoich:

A mąż stanu, prezydent Putin uwidocznił, jaki to żenujący jest pajac z Trampka.
.
Otylia Zigman: Politico: Pocałunek Trumpa i Putina przypieczętowuje nowy światowy ład
.
PB: byłbym najszczęśliwszym w świecie, gdybym się choć w połowie mylił.
.
Andrzej Dziąba: Bardzo rzeczowe wystąpienie.
.
PB: Brukowy art w brukowcu. Rejwach merdialny to c.d. ż-teatru od czasu kampanii wybiurczej za pasowanym przez ż-klikę Trampkiem. Języka ciała nawet wonTuSSku nauczył się jak małpa z trenerem.
Ważniejsze jest to, co obgadali prezydenci w parę godz. ściśle tajnej rozmowy. A o tym wściekłe ż-media nic nie mogą: Żydomedia wsjech stran i piórek dostały sraczki z prasówki Trump – Putin 
albo mają ale nie powiedzą, bo wyszłyby knowania globalne ż-banksterii.
Na pewno Krym jest nie do ruszenia, a może i wody M. Azowskiego wobec militarnej przewagi ruskiej hi-tech. Prawdopodobnie ditto z Donbasem, z rozciągnięciem na całą Noworosję, w zamian za “oddanie” Polin i bałtyków, gdzie bandyci już zapuścili rotacyjne korzenie. Może Putin odbił prawosławną Rumunię do pary z takąż Mołdawią, ale to trudne wobec członkowstwa w jewrounii. Pokazał palec na kwękanie usraelickie o S-400 dla Turcji (polityka krypto-żydłaka sułtana Erdogana totalitarysty jest na rękę Rosji) i Indii (potencjał totalitaruzmu wobec judaizowania się konsumerskiego Hindusów?).
A ws. Korei Płn. pokazał Putin Trampkowi na portrety przywódców Chin (komunistyczny totalitarysta dożywotni) i Indii.  Syria pozostanie moim zdaniem bez zmian, z tymczasowym wycofaniem najemników bandytów dżihadowych do Iraku, żeby zacząć apjać sterowanie z faszyngtonu dla “bezpieczeństwa Izraela”.  Wszak banksteria nie zrezygnuje z planu W.  Izraela w ramach planu NWO globalnie. Wtedy spotkanie byłoby w City of London, Putin — Rotszyldziaki.
Co żydłactfo ugrało, jak zwykle można dowiedzieć się z portalu suszp Izraela: Debka: Trump i Putin zgadzają się utrzymać bezpieczeństwo Izraela. Nic więcej 
Co może znaczyć ww. sterowanie z faszyngtonu, w tym “pilnowanie” Iranu, żeby nie wymazał z mapy nielegalnego zbrodniczego tworu syjonistów w Palestynie.
Cokolwiek by to nie było i nawet gdyby ż-lokaj Trampek poszedł na rękę Putinowi, nie zostanie to wdrożone, bo USrael pozostaje w  śmiertelnym uścisku bankstersko-syjo-korporacyjnej hydry, tak jak Polin.
Jeśli rozmowa dotyczyłaby podziału na strefy wpływu oliparchów USraelskich i “wschodnich”, to nieszczęsna Ojczyzna ma przerąbane na dłuższy okres… ze względów “antysemickich”. To cena jaką zapłacimy za zaniechanie polityki białorusko-, serbo- i mołdawo-podobnej. Wejść do struktur “atlantyckich” jest łatwo, wyjść się nie da. W miłosnym uścisku hydry będziemy z Ukraińcami w Gazie Północ, podczas gdy Noworosja i Krym, Białoruś i Mołdawia przyglądać się będą swym słowiańskim i chrześcijańskim braciom z politowaniem, a może i myśląc Jak wybierasz Watykan i Mamona to dostajesz Hydrę.
Nawiązując do gawęd oszkodowawczych, Ukraińcy, Litwni, Łotysze, Czesi, Słowacy, Węgrzy będą celem następnej orgii łupienia gojów za holokozd. “Ukraińcy” zaś złupią nas odszkodowaniami za Wołyń (już zapowiadali) i za okupację Lwowa (dziś zapowiadają).

1 Comment

  1. […] Moje przemyślenia Helsinek… […]

    Pingback by [Dyskusja] Nikt/Gryguć gawędzi o Helsinkach a my o gawędziarzach | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 19/07/2018 @ 20:11


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: