Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

17/07/2018

[Dyskusja] Co oznacza loża B’nai B’rith Polin

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 06:10

PB: Zgadzam się z Panem Antonim. To nie BB ani ChL tylko banksteria, która ich utworzyła i wykorzystuje do swych celów, tak jak szereg in. tworów żydowskich i gojowskich:

 
Zbaczanie tematów na te poboczne tory, w tym ww. i Watykan i KGB, to też zabieg dokładnie przemyślany, reżyserowany i uskuteczniany, co widać z ripost jednej z miliardów ofiar, Pana Antoniego.

.

Antoni: Jest przejawem stronniczości uparte przypominanie loży BB i sekty ChL, i to tylko w związku z tym okresami, kiedy politycy PiS byli u władzy. Odnoszę wrażenie, że naprawdę chodzi nie o Żydów, nie o masonów ani o jakichś dziwnych sekciarzy, ale o sponiewieranie PiS i tylko PiS. W imię jakiejś równowagi, a nie wybiórczości, poświęć, Ambroży, trochę uwagi:

1) innym okresom czasu (czy za rządów Messnera, Rakowskiego, Bieleckiego, Suchockiej, Cimoszewicza, Oleksego, Millera, Tuska nie działo się nic niedobrego w Polsce?)
2) innym sektom (czy powiązania tow. Barbary Labudy oraz oficerów komunistycznego wywiadu wojskowego w PRL z sektą Antrovis (podobnie dziwna jak Chabad Lubawicz, ale niejako odwrotną do niej, tzn. “anty-żydowskiej” a nie “pro-żydowskiej”) albo kontakty tow. Cimoszewicza z sektą niejakiego Moona z Korei Południowej to nie jest ważne, a ważna jest tylko sekta Ch-L i loża BB?),
3) wizytom różnych lewicowych działaczy z Polski w dwóch najbardziej komunistycznych państwach na świecie (np. tow. Gadzinowskiego w KRL-D i tow. Leppera w ChRL).

Loża BB (w skali światowej) jest o 5 lat starsza (1843) od komunizmu (1848), więc komunizm nie jest jej dzieckiem, raczej oboje są potomkami masonerii (1717), a może nawet oboje (komunizm raczej tak) tej masońskiej obediencji, która jest znana jako Illuminaci (1776).

Nie kwestionuję negatywnego charakteru BB i ChL, ale jeśli chcesz mnie częstować dalszymi szczegółami znowu o tych samych dwóch organizacjach, to szkoda Twojego czasu (na pisanie) i mojego czasu (na czytanie)! Lepiej zrobisz, jeśli pomodlisz się za tych ludzi (masonów, komunistów i wszelakich sekciarzy): o nawrócenie żyjących i o łaskę zbawienia dla nie żyjących. To na pewno byłoby pożyteczniejsze niż to, co robisz.

.

PB: Judeocentrycy i masowe zbrodnie

.
Ambroży Mejer: Organizacja loży B’nai B’rith – Polin leży u podstaw wszelkich groźnych projektów w Polsce skrywanych aktualnie pod szyldem „dobra zmiana” – są to projekty ideowo integralnie związane ze sobą jako ich źródło. Komunizm jest dzieckiem tych organizacji B-B. Wskazane państwa nie mają nic wspólnego w inspiracji tych zbrodniczych (satanistycznych) organizacji – mają wyłącznie znaczenie obecnej geopolityki świata – w tym też celu odbyło się spotkanie Trump-Putin w Helsinkach, świeżo co teraz zakończone. Powiązanie i znaczenie wysuwanych do urzeczywistnia tych wątpliwych dla Polski projektów z organizacją loży B’B’ – Polin jest oczywiste, pokazane wyraźnie w b. dobrze opracowanej publikacji w załączeniu. Orientacja z nimi jest kwestią zadania sobie trudu i ofiarności poświęcenia sobie na to czasu według zainteresowania dla siebie samego być, albo nie być w godności Chrześcijanina, Polaka – lub …  obywatela świata.

.

Antoni: Już dosyć o loży B-B i o sekcie ChL! Nie potrzebuję więcej na te tematy! Są to tematy tu i ówdzie BARDZO przeceniane, ze szkodą dla prawdziwości całościowego obrazu współczesnego świata.

Największym zagrożeniem – nie tylko dla naszego narodu, ale także dla ludzkości – jest komunizm. I o tym warto pamiętać, przypominać. Jego rdzeniem teraz jest ChRL oraz sprzymierzone z nią KRL-D i FR. Także jednak w postaci ideologicznej dywersji dokonywanej przez obóz komunistyczny od wielu dziesięcioleci w wolnym świecie, gdzie skutki tej dywersji trwają i nasilają się. Zgodnie z pomysłami Gramsciego i Spinelliego, rozmaite pieszczochy chińskiego GuoAnBo, sowieckiego KGB, wschodnioniemieckiej StaSi są dzisiaj (albo niedawno byli i może niebawem będą znowu) u władzy w bogatych krajach Zachodu.

?…./   Co oznacza loża B’nai B’rith Polin ? – za nim są projekty dobra zmiana

Odsyłam do załączników – kompendium do zastanowienia
.

Ambroży Mejer: Otrzymałem informacje, że w wysłanym poniższym liście z powodu nieopatrznie zmienionej wersji zapisu worda nie można było otworzyć załącznika w treści o nie publicznej organizacji B’nai B’rith jako ważne zawarte o niej informacje. Działanie jej decyduje istotnie o realnej sytuacji w naszym kraju. Po korekcie i uzupełnieniu aktualnym stanem sytuacji przesyłam dla poszerzonego skorzystania gwoli poznania ważnej wiedzy o rzeczywistości być, albo nie być w orientacji konsekwencji co nas realnie otacza.

 ———————-

 Od: Ambroży Mejer Data: 27 czerwca 2018 00:33 Temat: Co ważne jest dla nas – na przekór co łączy PO i PiS „Polska w ruinie” i „dobra zmiana”

http://www.wicipolskie.org/?p= 23138

Piotr Gliński na Kongresie Programowym PiS 4 lipca 2015 r. powiedział: „Musimy odbudować państwo i demokrację”.

Co łączy PO i PiS? Donald Tusk w 2006 r. w Bydgoszczy powiedział, że PO musi wygrać wybory samorządowe, gdyż potrzebna jest „dobra zmiana”. W wyborach parlamentarnych w 2015 r. Prawo i Sprawiedliwość przejęło hasło PO i głosiło jako swoje. Dziwne, że PO nie protestowało. „Dobra zmiana” znaczy to samo co „sanacja”. Jest to chęć uzdrowienia tego co się uznaje za niesatysfakcjonujące. Dlatego głoszono również hasło „Polska w ruinie”. Hasło „Polska w ruinie” w dużej mierze przyczyniło się do wygrania przez PiS wyborów prezydenckich i parlamentarnych.  Kaczyński wybielił Balcerowicza, głównego sprawcę nieszczęść Polaków.

P.S. Zawsze należy mieć na uwadze, że Zło nie ma praw, z wyjątkiem prawa do oddania w niego ciosu!

 

Nasze czasy przejawiają szczególny wstręt do prawdy, słów sprawiedliwych i ludzi szczerych. Żeby się do nich dopasować, możemy używać jedynie letniej wody i słów pozbawionych barwy. Nigdy nie wolno nam rzucić prosto w twarz mięczakom i kanaliom surowej prawdy na którą zasługują.

  • Lekceważenie ich obyczajów, lekceważenie ich prawa; obłudnego, bezpłciowego konformizmu, oznacza skazanie się z góry na potępienie i zrównanie z nieoswajalnym dzikusem i barbarzyńcą. Skoro tak – to chodźmy. Jesteśmy barbarzyńcami! Mamy zęby żeby gryźć, pięści by uderzać, buty by dokopać tym którzy są nikczemni, tym którzy brudzą, którzy nas hańbią w czasach, w których bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy świeżych i prawych dusz zakorzenionych w mocnych ciałach. Widzimy tysiące łotrów grasujących przed naszymi oczami. Tysiące łotrów; aroganckich, obdarzonych honorami, z kieszeniami pełnymi pieniędzmi, którzy szydzą ze wszystkiego co wielkie. Szydzą z cnoty. I trzeba było by obrócić tu pióro czterdzieści sześć razy w wyblakłym atramencie by znaleźć odpowiednie słowa na opisanie tego. Koniec z tą paplaniną!  Więcej tekstu patrz na stronie
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: