Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

11/07/2018

[Dyskusja] Polacy naród wybrany … do ruchania w de

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 18:23

PB: Panie Malinowski, miesza Pan bzdety z Prawdą, mącąc ludziom w głowach.

ducha trzeba koniecznie słuchać, bez możliwości słuchania rozumu — Ks. Prof. Guz stawia to odwrotnie: rozum wynika z ducha i trzeba rozumu używać i słuchać, a nie “uczuć”, które zwodzą człowieka i zbyt wielu uważa je za “głos ducha”. To samo wpoili mi mnisi prawosławni na Św. Górze Atos.
Wszystko zawarte jest w prawach Pana Stworzyciela, zawsze prostych, jasnych, precyzyjnie samoczynnie działających, czystych i oczywistych. — Jakoś trza te prawa końmi ciągnąć w życie, żeby “samoczynnie” zadziałały z pomocą ludzi dobrej woli, praworządnych i sprawiedliwych…
Energia człowieka zawarta jest w imionach i nazwisku oraz w dacie urodzenia. — Pan jest kabalistą, okultystą czy masonem? Energię człowieka determinuje jego duch. Jaką energię znalazł Pan we własnym nazwisku, a jaką np. w obcych nazwiskach Bein, Szubert, Zigman? Interpretuje Pan w jakim języku? Moja godność może być z jęz. niemieckiego, żydowskiego, szkockiego, nordyckiego. Jeden dyskutant niedawno wywnioskował, że powinniśmy zmienić nazwę waluty, bo złoty kojarzy się ze “zło to ty”.
Zgoda co do medycyny. Talent ma się od urodzenia i niesie się go poprzez zdegenerowane nauczanie. Pełna zgoda nt. religii. Najlepsza Pana wypowiedź w wątku: Wojna religii trwa. Każda religia to ciemne wibracje, powodujące upadek ducha ludzkiego. Część Pana Stworzyciela Wola Boża (Prawo i Sprawiedliwość) bez powołania jest na Ziemi jakichkolwiek religii, to religie się samozwańczo ogłosiły, panoszą się i uzurpują sobie samozwańczo prawo do praw Pana na Ziemi. Część Pana Stworzyciela Jezus Chrystus (Miłość i Prawda) jest królem wielkiej materii – myśli, słów i czynów. Duch ludzki jest częścią stworzenia. Święty jest tylko Pan Bóg!
Proszę zlinkować swe prace czy portal z Pana przemyśleniami nt. wiary kontra religia.
z Bogiem — pb

 

.
Jan Eugeniusz Malinowski: Panie Bogdanie Kulas! Pani Otylio Zigman! Panie Piotrze Bein! Panie Andrzeju Szubercie!
Wszyscy na Ziemi kłamią i oszukują, siebie i innych. Woda na Ziemi jest brudna, mocno przez ludzkiego ducha zanieczyszczona. Każdy człowiek ziemski otrzyma to, na co zasłużył, ducha trzeba koniecznie słuchać, bez możliwości słuchania rozumu, gdyż rozum jest ograniczony czasem i przestrzenią, bo dzieli włos na czworo, produkuje różne dziwne myśli i wciąga w pułapkę stresu, strachu i paniki, co doprowadza ciało ziemskie do choroby, a ducha do upadku.
Decydują prawa naturalne. Zawsze mów prawdę. Zawsze oddaj cudzą własność. Szanuj życie. Zabijanie powoli też jest zabijaniem. Szanuj kobietę i mężczyznę jednakowo. Prawo przyciągania jednorodnego. Duch przyciąga jednorodne energie, jakie sam tworzy, jaki sam jest. Ciągnie swój do swego, do siebie jednorodnego. Wszystko zawarte jest w prawach Pana Stworzyciela, zawsze prostych, jasnych, precyzyjnie samoczynnie działających, czystych i oczywistych.
Energia człowieka zawarta jest w imionach i nazwisku oraz w dacie urodzenia. Imię Marian zawiera imię Jan a imię Jan zawiera wyraz ja – duch, wnętrze. Duch ludzki, dusza zwierzęca, taka jest różnica między duchem, a duszą. Wolna wola całkowicie jest uzależniona od świadomości duchowej.
Chora medycyna akademicka uszkadza ludzkie ciała i blokuje lekami chemicznymi ducha. Wkuwane teorie blokują uczucia, szeregują pod względem rozumowym, teoretycznym, natomiast życie weryfikuje te teorie i po ukończeniu szkoły i otrzymaniu ziemskich dyplomów, potrzebna jest koniecznie duża praktyka i talent.
Wojna religii trwa. Każda religia to ciemne wibracje, powodujące upadek ducha ludzkiego. Część Pana Stworzyciela Wola Boża (Prawo i Sprawiedliwość) bez powołania jest na Ziemi jakichkolwiek religii, to religie się samozwańczo ogłosiły, panoszą się i uzurpują sobie samozwańczo prawo do praw Pana na Ziemi. Część Pana Stworzyciela Jezus Chrystus (Miłość i Prawda) jest królem wielkiej materii – myśli, słów i czynów. Duch ludzki jest częścią stworzenia. Święty jest tylko Pan Bóg!

PB: Kto takich habilituje!? Polska opuści Unię Europejską, gdyż krach finansowy Unii Europejskiej da się mocno odczuć, a za Polską pójdą kraje bloku wschodniego, taka decyzja pozwoli Polsce i tym krajom przetrwać wszystkie kryzysy i krachy finansowe. Liczne narody będą chciały uczyć się języka polskiego.

Najpierw trza wyrwać Polskę z Polin. Wybraństfo tu nie pomoże, chyba że koszerne, a to żadne wyrwanie się z żydłackich sideł. Żydłactfo nie rządzi jedynie poprzez finanse. Najgorsze jest opanowanie mózgów, czego objawy Pan Malinowski demonstruje swym religionizmem.
.
Andrzej Szubert: Hehehe: Liczne narody będą chciały uczyć się języka polskiego. Jeden taki naród to już się nauczył j. polskiego i co z tego mamy – agenturę okupanta. Te wszystkie Kalksteiny, Singery/Macierewicze, Tuski, JKM-y (Goldbergi), Szechtery-Michniki, Kuronie, Mazowieckie, Morawieckie, Geremki, Selmany-Piłsudskie itd…. A i w episkopacie siedzi żydowski przechrzta jeden na drugim. Polaków zaś jak na lekarstwo. I wszystkie te przybłędy mówią po polsku.

Krótkie miecze dla Rzymian wykonywali Polacy. Kolejny król Polski Mieczysław I (Mieszko I) — Nie tylko katodebil, ale jeszcze świrnięty turbolechita. W czasach starożytnego Rzymu Polaków jeszcze nie było – były przeróżne plemiona słowiańskie, a Polanie (ale nie Polacy) byli jednym z nich. Ponadto Mieszko nie był “kolejnym królem Polski” bo Polski wtedy nadal jeszcze nie było, on sam zaś był tylko pierwszym historycznym (udokumentowanym) kniaziem/księciem Polan i podbitych siłą innych plemion. Jego księstwo było księstwem polańskim a nie Polską.
.
Jan Eugeniusz Malinowski: Witam! Rozum jest związany tylko z gęstą materią. Źródłem jest duch, to prawdziwy człowiek. Jest siedem poziomów świadomości duchowej. Walory smakowe wybiorą ludzie o najniższej świadomości. Mocni mogą zaplanować pogodę bez teatru. Ojcem ziemskim Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka był Rzymianin Kreolus. Krótkie miecze dla Rzymian wykonywali Polacy. Kolejny król Polski Mieczysław I (Mieszko I) był ojcem ziemskim króla Polski Bolesława Chrobrego. Polska opuści Unię Europejską, gdyż krach finansowy Unii Europejskiej da się mocno odczuć, a za Polską pójdą kraje bloku wschodniego, taka decyzja pozwoli Polsce i tym krajom przetrwać wszystkie kryzysy i krachy finansowe. Liczne narody będą chciały uczyć się języka polskiego. Wszystko zależy od chcenia. Każdy dostanie swoją zapłatę zgodną z tym, co myśli, mówi, co czyni. Uciekać od wulgaryzmów, to język ciemności. Czy mordercy mogą nauczyć szacunku do życia? Autor prac habilitacyjnych od lat 1987-1989 Jan Eugeniusz Malinowski
.

PB: Qrva kolejny katodebi! Proszę takiego szajsu i Pani rozmów z oszołomami nie rozsyłać!
Wiara ziemskiego człowieka musi być przekonaniem, opartym o uczucia i doświadczenie — Na pewno nie uczucia, diabeł gra na nich  przede wszystkiem, jak widać z wodzenia katodebili “uczuciami religijnymi” na przykład. Rozum, panie “doktor”, rozum przede wszystkim!
Polska to kraj wybrany, a Polacy to naród wybrany, tu na Ziemię przyszły duchy przygotowane — Zgadza się, wybrani do ruchania w de.
.
Otylia Zigman: Szanowny Panie Eugeniuszu! To nie jest tak z tymi rządzącymi jak pan myśli i pan pisze. Oni się nigdy nie kłócą, to jest tylko gra jak w teatrze! W celu
skłucania narodu robią wiele rzeczy, czyli nieświadomi nie wiedzą, nie znają tych oszustw! Oni uprawiają teatr na scenie politycznej! To jest bardzo przykre, że mogą nieświadomych tak łatwo oszukiwać! To są mafie, wszystkie pochodzania z jednej chazarskiej krwi, wszystkie cztery, służą światowemu okupantowi, obojętnie która w danym czasie jest przy korycie!
Polacy skupieni w Kościele i przy religijno-katolickich mediach o tym nie wiedzą, bo nie mają wiedzieć; Kościół kroczy porówno z mafiami po jednej ścieżce! Kto dzisiaj jeszcze wciąga polski naród głębiej w tą drogę nieuczciwości, oszustwa i wiary, że Polska zostanie uratowana przez świętych z Nieba, ten jest podejrzany i trzeba zacząć używać własnego rozumu, bo jesteśmy w przededniu pozbawienia nas, nie tylko jako takiej egzystencji ale nawet istnienia!!!
.
Jan Eugeniusz Malinowski: Witam! Cudów brak. Jak czysty zdrowy duch, to czyste zdrowe ciało. Wiara ziemskiego człowieka musi być przekonaniem, opartym o uczucia i doświadczenie, o wnioski wyciągane zawsze z doświadczeń, przeżywanych tu na Ziemi przez ziemskiego ducha. Polska to kraj wybrany, a Polacy to naród wybrany, tu na Ziemię przyszły duchy przygotowane. Kłótnie polityków pokazują jak słabi są politycy, jak słabi są rządzący, brak im siły, bo bez życia sami zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, brak w nich pokory, a są w nich żądze rozumu, pieniądza i władzy. Ziemia to jeden z czterech żywiołów a żywioły dadzą sobie radę ze wszystkim. Akademia Zdrowego Ciała Doktor Jan Eugeniusz Malinowski

W dniu 6 lipca 2018 21:12 użytkownik Bogdan Kulas:

I taki tryumf, taki cud
Powieje z Jasnej Góry
I z taką wiarą ruszy lud
Synowie Polski, córy,     — https://itvp.tv/2018/07/06/ polonia-christi/
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: