Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

30/06/2018

[Dyskusja] Wyciskająca zachwyt i łzy użytecznych durni, żydo-masońska agitka multi-kulti rozpizdrzona

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 03:27

………………………………

PB: Jestem zdegustowany zachwytami rodaków głodnych na pochwałę i komplement. Niskie poczucie własnej wartości, chroniczne niedowartościowanie robi ich użytecznymi na propagandę celującą w emocje i kompleksy. Pod to zrobiono ten “amatorski” filmik.

Uprzywilejowani obcy chwalą nasz kraj i naród, nie mając pojęcia o nas, korupcji ani okupacji żydłackiej. Autor bez problemów dostał pożyczkę i założył biznes, ma rodzinę… a Polacy tracą pracę, dach nad głową i majątek, dobrze działające interesy —  tylko dlatego, że dintojra tak chce.

Naród ma prawo wybierać, kogo chce na nadanie obywatelstwa. Naród zdrowy, niezmanipulowany kieruje się ksenofobią, nieufnością do obcych — instynkt tzw. “inteligencji emocjonalnej” i mechanizm hormonalny oksytocyny. Im bardziej obcy kulturowo, rasowo i religijnie, tym większa instynktowna ksenofobiczna reakcja obronna.

Nie będziemy urobioną masą użytecznych idiotów do obróbki przez żydomasonerię! Czemu przyjmować obcych, skoro są miliony Polaków zmuszonych do wyjazdu za chlebem i lepszym życiem. Są nasi od lat żyjący na obczyźnie przez zrządzenie historii, a pragnący wrócić do Ojczyzny, np. Polacy wywiezieni wgłąb ZSRR podczas II wś.

To jest bezczelna agitka multi-kulti i zgody na odludnianie Polski i depopulację Narodu Polskiego. Agitka na żydomasońskie mieszanie ras i rozwodnienie kultury narodowej.

Polska dla Polaków, nie dla obcych!

Jakim prawem występujący w filmiku studiują, dostali pracę czy urządzili się w Polsce, kraju już nie dla Polaków! Niech wracają do siebie po skończeniu angażu, studiów, czy zarobieniu w (uczciwym?) biznesie. U siebie niech bronią swoich ras, kultur przed zżydłaceniem…

Wszystkich wywaliłbym, bo polskich wartości w ogóle nie wyznają: gratulują nam 100 lat “niepodległości”. W momencie największego spodlenia, upokorzenia, zniewolenia Polaków! 100 lat temu żydobanksteria pozwoliła powstawać państwom narodowym, bo eliminowały imperia i monarchie stojące na drodze do NWO. Dziś żydłactfo burzy państwa narodowe m.in. taką imigracją multi-kulti, ażeby zaprowadzić globalną władzę absolutną NWO.

Kto nie rozumie tego, nie zasługuje na obywatelstwo wśród Polaków. Po co nam więcej użytecznych idiotów (czy agenciur)? I to obcych! W efekcie jest to V kolumna sorosowka, tyle że nie dzicz muślimska.

Ile z komentów na JewTube wstawiły żydomasońskie trolle? Ile zlewaczali? Zgadzam się z komentami pod filmikiem następujących osób:: Marek, Zaian Aimable Lina, Brat Brat, Nachtexenhammer, kris rybak, Senator…

+++++++++++++++++++++++++++

Straciliśmy kontrolę nad imigracją

………………………

PB: Żydłactfo nie mogąc wcisnąć ciapatych jak w Europie Zach. wprost, robi to kuchennymi drzwiami poprzez rządy lokalne i “uzasadnienia” demograficzno-zatrudnieniowe. A kto qźva wygnał Polaków za chlebem i po co?

Widzę w Kanadzie, że takie imigracje z syfu w dobrobyt (coraz żałośniejszy m.in. przez imigrację) kończą się źle dla kraju. W odróżnieniu od tradycyjnego imigranta do Kanady, który pracował w pocie czoła na swój dobrobyt, nowi przybysze zainteresowani są głównie w łupieniu (obecnie mafia i milionerzy imigranccy z Chin), darmozjadztwie (muślimy, czarni z Afryki). Nie integrują się, tworzą getta fizycznie i plemiennie w tkance kanadyjskiej. Przyczyniają się do dezintegracji tradycyjnego wielokulturowego społeczeństwa kanadyjskiego również poprzez poparcie lewackim żontom, które robią dla żydłactfa i NWO (rozbijanie społeczeństw tradycyjnych, wprowadzanie tarć i nienawiści międzykulturowych dla skuteczniejszego “dziel i rządź”).

 

 

Advertisements

1 Comment

  1. […] jeden bein cały naród hamuje buhaha Tu coś lepszego od obrzucania się łajnem (ziew): Wyciskająca zachwyt i łzy użytecznych durni, żydo-masońska agitka multi-kulti rozpizdrzona …czyli dyskusja beina ze sobą :)) On Friday, June 29, 2018, 1:50:37 PM PDT, Józef […]

    Pingback by [Dyskusja] Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o… | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 30/06/2018 @ 23:35


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: