Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

28/06/2018

[Dyskusja] Zamiast “objawień” rzeczywistość

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 01:08

PB: Wynik pasożydnictfa… Nasuwają się analogie z Polin. USrael i Polin są żywymi przykładami, wiodącymi w świecie zaryzykowałbym stwierdzić, jak traktować goja wg talmudycznej moralności.

USA było kiedyś wielkim, silnym krajem ludzi moralnych, “staromodnych” powiedziałby dzisiejszy zlewaczony młody Polak. Przemysłowe wyroby made in USA należały do czołówki światowej jakościowo.
Dziś przy budżecie militarnym 700 mld $ rocznie, USA nie ma na edukację, zdrowie, kulturę… Nawet obronność mają do de wobec postępu zbrojeniówki Rosji i Chin. Chronicznie brakuje środków na reperacje i modernizację infrastruktury od dziesiątek lat — okres sprzed mego doktoratu w tym temacie w l. 1980-ych, już wtedy był to ogromny problem, spowodowany jak teraz dojeniem narodowego produktu na pasożydów krajowych i Izrael. Tymczasem w Chinach, Rosji, Indiach, Pakistanie  buduje się nowiutką infrastrukturę do najwyższych standardów technicznych..
Nawet zbrojeniówka USraelska, z czołówki światowej stoczyła się w wytwórcę bezużytecznego, cholernie drogiego szmelcu.
Ok. 1/3 Amerykanów żyje na progu ubóstwa, wielu z nich bezdomni i bezrobotni dożywotnio wskutek patologii systemu i niezdolności reform i niedbania zżydłaconego rządu o największy zasób: człowieka. Za to ciapaci i muślimscy nachoćy-dojarze systemu obrastają w piórka.
Podobnie jak w Polin, chroniczne choroby objęły przerażający procent dzieci (w dużej mierze przez obowiązkowe scypienia), a rak kosi rocznie coraz więcej dorosłych. System medyczny uśmierca co najmniej 1/4 mln Amerykanów poprzez “błędy lekarskie”. Do tego “medycyna” rockefellerowska, “leki” i terapie śmierci, żarcie śmieciowe i GMO, zatruta woda pitna, w ostatnich latach chemoślady, mikrofalowanie żywcem i coraz większe skażenie radiacją — wszystko z ludobójczego planu żydłackiego (jak w Polin).
Za to jest mamona (pożyczki lichwiarskie) na bandyckie wojny dla żydłactfa i na nasyłanych przez nich ciapatych nachoćców-nierobów (jak w jewżopie).
Jeśli Biali nie powstaną, to ich koniec blisko.
Poniżej niektóre ciekawe zmiany w geo-polityce naszej regionalnej jak i globalnej, z możliwymi doniosłymi skutkami dla Polski.
Okazje do korzystniejszego dla Polaków upozycjonowania się… ale trzeba na to rządu polskiego.
Czy jakieś patriotyczne think tanki rodzaju KORREUS pracują nad tym?
pozdrawiam patriotów polskich

Ukraina musi się rozlecieć — USrael upada, UE i NATO słabną, Nitka Płn. 2 będzie gotowa w 2019, a upadlińskie jelity polityczne dobijają gwoźdź do swej trumny 

PB: Planujmy rozwiązanie “kwestii ukraińsko-banderowskiej” w Polin.
PB: Współpraca z Turcją wyszłaby przy silnej V4 (bez Izraela). Tureckie interesy silnie zależą od polityki mocarstw względem Trój-Morza. V4 z Turcją byłyby jakąś przeciw-wagą w regionie. Turcja od lat zabiega o wpływy gospodarcze i polityczne na Bałkanach (płd. Międzmorze między M. Czarnym a Adriatykiem).

Koniec czy przybudówka NATO? 9 państw podpisze plan na armię unijną 

PB: C.d. Brexitu i  “kryzysu atlantycyzmu”. Umożliwi bandycką żydłacką politykę wojenną bez włączania USraela. Stadium przejściowe do przesiadki banksterii na militarnego konia chińskiego?
PB: Włączyć Bułgarię do V4 na piątego zamiast Izraela!
PB: Może włączyć Polskę, gdyby wyszła z atlantycyzmu. Zniszczenia wojenne do naprawy wartości setek mld $. Polacy mają doświadczenie z niegdysiejszej budowy krajów islamu: Irak, Libia, Maroko, Syria…
PB: Być może zaplanowane, na przesiadkę banksterską z konia trojańskiego USA na Chiny.
PB: Ok. 10 lat temu tamtejsza ludność polegała na zatrudnieniu w Polsce. Nie wiem jak teraz. Polskim pracodawcom opłacało się to. Lepiej tacy niż muzułmanie Bóg wie jacy z Azji Śr.
PB: Geo-strategiczny środek ciężkości przesuwa się na Wschód. Czas zrewidować żydłacko narzuconą rusofobię i pogardę dla “wschodu”. Do Rosjan nam bliżej kulturowo i geograficznie niż do Chińczyków i Hindusów. Dołączylibyśmy do 1/3 ludności świata, ogromne rynki zbytu na żywność i naszą myśl techniczną.
.
Andrzej Szubert: Zamiast “objawień” rzeczywistość – to zdjęcie dobrze obrazuje stan wolności i demikracji w usraelu. I jego sytuację finansową.
.
PB: Parę razy przeanalizowałem “objawienia” rozsyłającym. Język tych tworów jest prymitywny, jak na Bóstwa. Czasem wyobrażam sobie specjalnie wyszkolonego hasbarnika, że pisze toto do toksycznej konsumpcji. Wszystkie religie mają tendencję koloryzowania wydarzeń pospolitych i zmyślania.
Emfaza na objawienia odurnia Polaków czworako:
1. Zajmuje im czas, który mogliby przeznaczyć na sensowny przegląd wydarzeń, refleksje i aktywność polityczną.
2. Zaczadza religionizmem jako znieczuleniem na to, co się dzieje z nimi i ich krajem: korumpowanie moralne, zniewalanie i okradanie przez żydłactfo.
3. Utrwala niekwestionowaną “świętość” rzeczy oznaczonych religijnie… W ten sposób za księży i w hierarchii Polacy mają krytpto-żydłaków oraz duchownych szabas-gojów co diabłu się sprzedali za gospodynię do seksu i roboty, żarło i gablotę.
4. Zachęca spuścić się na Boga zamiast ruszyć własną głową i d_ą (zaradnemu Bóg pomaga)… co ujęła Pani Otylia w zw. z innym wątkiem: Polacy myślą, że kiedy będą się modlić, to manna sama z Nieba spadnie, do niczego więcej głowy nie mają. A prawdą jest, iż pomoc możemy dopiero otrzymać w naszej działalności i mądrości.
O ile wiem, takiej szajby “objawieniowej” nie ma w prawosławiu. Jakoś oni nie potrzebują ciągłych przypomnień i “dowodów”.
Chrystusa mają w sercu, bez “intronizacji”. Do Syrii, kolebki chrześcijaństwa  po sprawiedliwość nie trza ich było żydłackimi końmi ciągnąć. I obeszło się bez zadr chrześcijanie – muzułmanie. Gdyby nie interwencja Rosji Putinowskiej, najęta przez żydłactfro m.in. do tego celu, dzicz islamistyczna rozpierdzieliłaby w proch pamiątki z czasów Chrystusa w Syrii.
Katolik polski po pierwsze nie pojechałby bić się za “muzułmanów”. Pojęcia nie ma o wczesnym chrześcijaństwie, bo Watykan konkuruje z prawosławiem bliskowschodnim. A gdyby pojechał, to napiętnowaliby go krajowi lokaje syjonistów (Gadowski, Ch&K), ksiądz proboszcz  no i hasbarnik faszyngtońskich neokonów na Polin, Singer/Macierewicz ze studia bez ryja. Podobne traktowanie spotkało polskich ochotników walczących po stronie etnicznych Rosjan w Donbasie.
Właśnie dostałem od rozsądnego katolika mejla ws. lemingowego, odurnionego ko-religionisty. Wklejam pod spodem, z wymazanymi danymi osobowymi:
Przejechaliśmjy się po objawieniach katolickich, a nawet nie wiem, o czym mówi Braun w filmiku od Dziąby. Panie Dziąba, prosimy o głos.
++++++++++++++++++++++

Do wiadomości, gwoli wyłącznej wiedzy pokazałem list do liderki Duszpasterstwa Akademickiego xxx w yyy, która poza globalną poprawnością obowiązującą również KK odcina się od wszelkich informacji co zakłóca spokój status quo tego stanu. To obejmuje niemal wszystkie środowiska świeckie przy KK. Ich cechą jest rzekoma apolityczność, choć zawsze służy to stronie, która zyskuje przychylność KK, bez trzeźwej swej świadomości w samodzielności myślenia jakie realne siły mają na taki stan wpływ. Tak było i jest od 1989 r. a obraz stanu kraju wbrew krzyku sterowanej propagandzie poprawności jest obecnie jak najgorszy, tak wewnątrz, jak i zewnątrz interesom kraju. Oczywiście Ci ludzie podobnych środowisk nie narzekają, im jest przecież też dobrze, radośnie, świat jest piękny, prezydent A. Duda jest patriotą, głosi wobec hierarchów miłość do swego kraju. Pozorowana to miłość, wszystkie te elementy są instrumentalne, czemu innemu służą to celom – jakim? – za tym jest prawo talmudu w dążności do NWO (nowego porządku świata). Załączam publikacje – ich treść będzie sprzeczna co w nagłośnieniu i wokół zewsząd słyszysz w opinii „poglądów” ludzi od tych samych sympatycznych osób, co zawsze Ci przytakują co wokół to samo słyszą.  Przyjacielu, ale przeczytaj tam do końca, inaczej traktowany będziesz jako stały idiota, bez samodzielności myślenia, przez tych, którzy tej cechy nie pozwolili sobie na stałe odebrać – wbrew globalnego prania mózgów, a co większość programowo uważa za słuszne bez rozumienia w czyjej gra sprawie.

Sursum Corda, Serdecznie pozdrawiam – Ambroży M.

.
Andrzej Szubert: W sprawie tzw. “objawień” dręczy mnie od lat pewien problem – czy “objawiające” się rzekomo wybrańcom postacie z żydowskiego i żydo-krystowierczego panteonu  – Miriam/Maryja, Joszue/Jezus, a może i sam Jahwe czy tylko jego “duch święty” – czy są oni półgłówkami tracącymi niepotrzebnie czas i wywołującymi jedynie spory i wątpliwości co do prawdziwości tych “objawień”?
Rzecz w tym, że we wszystkich tych “objawieniach” kogokolwiek z żydowskiego/żydo- krystowierczego panteonu/personelu niebiańskiego zawsze objawiająca się persona nawołuje i apeluje, aby wszyscy ludzie w nią/nich (w Miriam, Joszue, Jahwe i ducha św.) uwierzyli i się nawrócili.
Dlaczego więc, jeśli chcą aby wszyscy ludzie w nich uwierzyli postępują tak idiotycznie? Mogą się przecież objawić np podczas papieskiego orędzia Urbi et Orbi. Setki stacji telewizyjnych transmituje je live. Czy nie byłoby rozsądnie wtedy objawić się nad placem św. Piotra (czy jak on się tam nazywa) ? Albo podczas transmisji finału mistrzostw świata w piłce nożnej. Też transmituje to setki stacji tv. Miliardy ludzi siedzi wtedy przy ekranach. Większość niewierzących – muzułmanie, buddyści, taoiści, hinduiści, ateiści i różnej maści inni bezbożnicy. I nagle widzą Miriam, – “matkę boską”, albo Joszue w koronie króla Polski, tańczące Słońce, kwiaty sypiące się z nieba i donośny głos – chcę abyście uwierzyli.
Murowane nawrócenie natychmiast 2 miliardów bezbożników. A po retransmisjach kolejne 4 miliardy nawróceń.
A tu personel żydowsko krystowierczego nieba , chcący aby wszyscy się nawrócili i uwierzyli, objawia się gdzieś po cichu, na zadupiu, pojedynczym “wybrańcom” – psychotykom. I jak w takie objawienia myślący człowiek ma uwierzyć?
.
PB: Panie Andrzeju Dziąba, Information overload, a tu gniot ponad godzinny. Prosimy w takich przypadkach o jakiś koment wprowadzająco-zachęcający, skoro Pan ścierpiał całego gniota.
On Tuesday, June 26, 2018, 1:30:02 PM PDT, Andrzej Dziąba:
Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: