Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

25/06/2018

[Dyskusja] Rzecznik Konstytucyjnej Władzy Zwierzchniej w RP

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 07:05
.
Andrzej Szubert: W pełni podtrzymuję moją krytykę! Dodam jeszcze, bo S. Bastowski w kontekście “wojny o listę 500 agentów SB” mówił coś o SLD, “rządzie” i “opozycji”. Otóż… Od 1989 roku nie ma w Judeopolonii podziału na rząd i opozycję – jest to jedna i ta sama żydowska banda. Wyglądało to tak – scenarzysta (najprawdopodobniej sam Brzeziński z ramienia Rockefellera i Rothschilda) wyznaczył okrągłostołowcom rolę – wy jesteście lewicą, wy prawicą, wy narodowcami i patryjotami, wy jewropejczykami, wy wybronicie wartości krześcijańskich, wy poprawności politycznej, wy jesteście prousraelscy a wy projewrounijni. Walczcie pomiędzy sobą o pierdoły aby Polaczki nie zauważyli, że ich ograbiamy, szabrujemy i zniewalamy.
I ten teatr trwa do dzisiaj.
Ważne w tym wszystkim jest szczucie na PRL. Wprawdzie było wtedy siermiężnie i biednie, ale socjalnie bezpiecznie – bez milionów bezrobotnych i setek tysięcy wywalanych z mieszkań na ulicę. I banki były państwowe a nie prywatne żydowskie. A i poziom życia powoli, ale poprawiał się. Szczucie na PRL ma za zadanie niedopuszczenie do tego, aby większość Polaków pomyślała tak – to co w PRL było jednak w sumie dobre (bezpieczeństwo socjalne, brak bezrobocia, bezpłatne szkolnictwo i opieka zdrowotna) powinniśmy przywrócić. I państwową/narodową/społeczną własność kluczowych gałęzi gospodarki, a zwłaszcza surowców naturalnych.
Przejrzałem załączone bumagi. Na wniosek 6 “Prezes Rady Ministrów” Morawicek nawet nie raczy odpowiedzieć, a jeśli już, to zrobi to byle urzędniczyna z jego sekretariatu. I to pismo wyśmieje. Pisanie do organów okupanta to strata czasu.
Statut KORKWZ-RP to samozwaństwo wymyślone przez S. Bastowskiego, który sam siebie mianował owym “rzecznikiem”. Przy czym jego kompetencje czynią go nadprezydentem, nadpremierem, nadknessejmowcem – bo może kontrolować wszystkie organy Judeopolonii. Ciekawe kto będzie kontrolował jego, czy działa na korzyść Polski i Polaków. Najśmieszniejsze i całkowicie sprzeczne z jakimkolwiek prawem, na które się powołuje, jest to, że umieszczenie tego statutu na jev tubie uznał za jego “zalegalizowanie”.
W sumie przypomina mi to powtórkę z Cichockiego, który wydawał dekrety jako naczelnik narodu i przedstawiciel suwerena. Problemem było to, że ledwo kilka osób, w tym łowickie oszołomki naczalstwo Cichockiego uznały. Z p. Bastowskim będzie podobnie – Polacy nie lubią narcystycznych samozwańców.
.
PB: Dyskusje u nas są gorące. Niech się Pan uważa za szczęściarza, że nikt Pana nie ożydził ani nie omarxił :))) Czy odniesie się Pan do krytyki?
Podzielam krytykę formy przekazu oraz niektórych treści dywagacyjnych, poruszających emocje rodaków, nie zawsze w zdrowy i niezakłamany sposób. Parę przykładów rzucił Szubert, on ma intencje konstruktywne, znam Go od lat. Pana przekaz nie powinien zawierać tego typu agitacji, tylko skupić się na narzędziach prawnych i patriotycznych hasłach oczywistych i wspólnych dla większości rodaków, np. korupcja systemu niesprawiedliwości i nepotyzm tych u koryta.
Musi się Pan liczyć przy tym z antagonizacją milionów szabas-gojów, bez których żydłacka władza nie zaszłaby daleko. Czy zrobił Pan analizę takich okoliczności i opracował strategię? Jeśli nie, to byłoby to zadanie pierwszorzędne.
Nie jestem pewien, czy odnośnik do bogactw naturalnych ma sens. Wiele narodów ma porównywalne zasoby. Narody, które nie mają, też dają sobie radę. Osiągnięcia PRL świadczą, że potrafimy tworzyć i budować nawet bez suwerenności 100%.
Nie znam się na prawie, ale Pana podejście paragrafowe wydaje się sensowne.
Potrzeba filmiku zwięzłego dla szerszej publiki oraz materiału szczegółowego dla znawców i chętnych dołączenia do inicjatywy. Miejsce fotki jest w Pana życiorysie itp.
Sprawa reprezentacji urzędu Rzecznika pozostaje mętna. Trzeba na początku przedstawić się i określić, czy urząd jest z samonadania, tymczasowy do czasu reprezentatywnych wyborów, czy co. Suweren to ok. 60 mln Polaków na świecie… Obawiam, że ten aspekt skosi Pana inicjatywę. Wybieramy chętnie i gremialnie reprezentantów, ale żydłackich.
Nikt jeszcze nie utworzył idealnego dzieła patriotycznego, niech to Pana nie zraża w ulepszaniu tego, co Pan zaczął.
Powtarzam pytanie: czy ma Pan materiały o sobie ze sprawdzalnymi referencjami?
Zamiast polegać na rozsyłkach i JewTube, który w każdej chwili mogą Panu zamknąć, powinien Pan założyć blog z tym wszystkim i forum dyskusyjnym na WordPress (darmowy i od lat pewny). Z mego doświadczenia, poleganie na innych blogerach czy e-publicystach kończy się fiaskiem dla obu stron.
On Sunday, June 24, 2018, 2:27:39 AM PDT, Stanisław Bastowski <neccaesarsupra@gmail.com> wrote:
Dzień dobry Panie Piotrze.

Jak wnioskuję po słowach Pana AS-a, dyskusja się już rozpoczęła – mogłaby tylko być trochę chłodniejsza i bardziej trzymać się tematu. W załączeniu do tego e-maila przesyłam wraz z pozdrowieniami dokumenty PDF oraz audio tego co jest na You Tube. Może się przyda, bo dokumenty na You Tube za szybko się ruszają.​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

.
Andrzej Szubert: Słucham I część “Już czas” i co słyszę? Bełkot!!! Wytrzymałem do minuty ósmej. To moja ocena: najpierw Bastowski cytuje jednego z najgorszych demegogów żydo-katolickich Konecznego, który najgorszy i najbardziej zbrodniczy odprysk krystowierstwa nazwał najwspanialszą cywilizacją (łacińską oczywiście). Potem zaczyna pieprzyć o Kurtyce, żydo-IPN-nie, liście 500 agentów SB i Smoleńsku.

– Gdyby Kurtyka na zaproszenie Kalksteina do Smoleńska odpisał – spieprzaj dziadu – żyłby do dzisiaj. Miał rację, że najpierw zdemontowano państwo (choć on sam należał jako prezes IPN do ekipy je demontujące) a teraz będą znikać ludzie. No i znikają – np. Ratajczak czy Lepper. Ale ci ze Smoleńska nie zniknęli – ich ubiła CIA, by Polaków szczuć na Rosję. Zresztą na pokładzie tutki była i tak w 95 % agentura okupanta i kilku użytecznych idiotów (jak Walentynowicz uwiarygadniająca Kalksteina). Polska racja stanu nie straciła w Smoleńsku nic, nie poniosła żadnych strat, poza kosztami pogrzebów żydowskiej agentury na koszt państwa.
– IPN to żydowski Instytut Poniżania Narodu – naturalnie polskiego. To właśnie “ślectfa” IPN “wykazały, że za Kielce winni są Polacy i “polski antysemityzm”, a za Jadwabne Polacy są przynajmniej “współodpowiedzialni”. I w ten sposób żydo-IPN pisze żydowską wersję historii Polski.
Jednym z najważniejszych zadań żydo-IPN jest utrzymywanie u Polaków nastrojów antykomunistycznych i anty-PPRL-owskich. I szczucie na “agenturę SB”.
Tyle że SB nie istnieje już od prawie 30 lat, większość jej agentury wypadła z obiegu, a część przewerbowała się i służy żydowskiemu okupantowi. I to oni są na owej liście 500. I dlatego, że służą okupantowi, żydo-banksterom, CIA i Mossadowi – są nietykalni.
 
Paniał – panie Bastowski???
Tu przypomina mi się felieton agenta wpływu Michalkiewicza, który kiedyś zastanawiał się dlaczego taki Belka, były premier i prezes NBP jeździ na zloty rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej. I wymyślił, że jeździ tam jako były agent SB, w domyśle – obecny agent “ruskiej razwiedki”. A Belka po prostu po okrongłym stole przewerbował się i służy od tego czasu żydowskiemu okupantowi Polski. I dlatego był premierem a potem prezesem żydowskiego NBP.
Tu dodam jeszcze – owa IPN-owska kampania przeciwko agentom SB to jedna z wielu fałszywych barykad. Dla obecnej sytuacji w Polsce to, kto kiedyś, ponad ćwierć wieku temu był agentem SB, ma znaczenie mniej niż ZEROWE. Istotne natomiast jest, kto DZISIAJ jest agentem, tyle że nie SB, a Mossadu i jego zamorskiej przybudówki – CIA. Ale tego żydo-IPN nie powie i nadal prowadzi “wojnę” z upiorami prehistorii. A Polacy, zamiast przepędzać okupanta, spierają się o “prehistoryczne”  teczki w IPN i o to czy je ujawniać.
Te SB-ckie kwity razem z IPN-em należałoby zaorać i posadziś na tym miejscu np. plantacje konopii.
Na koniec kilka uwag ogólnych:
– Pojedynczy “strzelec”, na dodatek samozwaniec (jak “naczelnik” narodu Cichocki) nieczego nie zdziała – a wręcz przeciwnie – zwiększa i tak ogromne już rozdrobnienie uświadomionych i niezadowolonych o kolejną, na razie jednoosobową,  frakcję.
– Popularność jego prelekcji jest katastrofalnie niska nawet jak na niszowca czy polityczny plankton. To powinno dać mu do myślenia – co robię źle, że nikt prawie moich nie słucha.
– Powinien zrezygnować z “autoreklamy” i własnego zdjęcia w filmach. Bo wygląda to na promowanie samego siebie, a nie programu.
– Przesłuchałem też połowę filmu “Do Polaków”. Za drętwe, nudne, zwłaszcza te paragrafy – kogo to interesuje? I kto jest tym lub kto ma być tym Rzecznikiem Konstytucyjnej Władzy Zwierzchniej w Rzeczypospolitej Polskiej?
Jeśli wiem, że nie mam możliwości do doprowadzenia utworzenia takiej funkcji ani wybrania na nią kogokolwiek, to nie zgłaszam takiego pomysłu, bo jest to stratą czasu i rozpraszaniem uwagi sił i energii na rzeczy nie-do-zrealizowania.

.

PB do grupy mejlowej: Co myślicie o tym:

Stanisław Bastowski o ‚teoretycznej’ Polsce:

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: