Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

19/06/2018

[Dyskusja] Przegłosują co trza, ochronią bandyckie wojska okupanckie… żeby żyło się lepiej, ale tylko im

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 08:04

Zdzisław Jankowski: Polską rządzą ludzie wybrani z ulicy, a ulica wybiera karierowiczów a nie obrońców interesów narodowych z małymi wyjątkami. Polska nie ma przejrzystej ordynacji wyborczej, dlatego od 28 lat rządzą większości pasożytki. Świadczy o tym, ze zaniechano w lokalach wyborczych zamontowanych kamer, które mogły zmienić scenę polityczną rządzących.

.

Otylia Zigman: A co z nami??? Tak bez słowa i żadnej obrony własnej przeciwko okupantowi, poddamy się??? To wszystko w głowie się nie mieści!! Dzisiaj otrzymałam z ADL Anti-Defamation League, żydzi bezustannie pracują a my Polacy modlimy się i co dalej, teraz mnie okupant świata nie pozwala niczego wysłać co ja sama napiszę! Tak robią z tymi co piszą prawdę……Zobaczymy teraz?

.

PB: Panie Walerianie, Największa moim zdaniem komplikacja z odszkodowaniami płynie z tego, że żydłactfo poukrywało się za plecami Niemców, Rosjan, Ukraińców (i Słowaków?), a ostatnio — Polaków 🙂 Zrzuciło na nich pierwotną winę własną, przez co chcemy odszkodowań od “następców prawnych” ofiar żydłactfa. Jak w chucpach z ustawkami Jedwabne, Kielce, Marzec 1968, IPN i 477: wyciągnąć mamonę od ofiary.

Dla ochrony żydłactfa, Proces Norymberski przyjął (moje zdanie)  regułę odpowiedzialności podwładnego. Nawet docierając do samego Führera, Norymberga nie dobrała się do poziomów zwierzchnich, bez których nie byłoby klasycznego antysemityzmu i słowianofobii opracowanych i wdrożonych w Niemczech. Nie byłoby załganej “dyplomacji” ani środków na machinę wojenną i ludobójczą. Nie byłoby II wś., Holokaustu ani Szoa. Druga RP nie utraciłaby 1/3 obywateli, wciąż nieustalone miliony istnień ludzkich ani nie doznałaby ogromnych strat materialnych i szkód na ludności, która przeżyła żydłacką zawieruchę.
Analogia współczesna: od kogo mają rościć Irakijczycy, Afgańczycy, Libijczycy, Syryjczycy, Jemeńczycy, Donbasiaki: od USA, państw UE, Izraela i Arabii Saudyjskiej, czy od banksterii i ich syjonistów? A może w jakiejś proporcji od wszystkich?
Ciekawe byłyby:
– podział odpowiedzialności między najwyższą wierchuszką żydobanksterską a ich lokajami/agentami w podległych strukturach (Bnai Brith, syjoniści globalni, Rada Stosunków Międzynarodowych, Komisja Trójstronna, bilderbergi…) i w poszczególnych rządach “narodowych”
– zastosowanie odpowiedzialności grupowej narodu za decyzje i czyny przywódców, którzy wpierw naród swój urobili, wyprali umysłowo
– lichwa za pożyczki narodom na spłaty odszkodowań (spowodowanych pierwotnie przez żydobanksterię).
Sprawiedliwy Żyd z Polski, Rafał Lemkin opracował (szczęśliwym przypadkiem na II wś.?) podstawy Konwencji o Ludobójstwie, która do dziś nie ma jednak zębów rekina.
Czy byłoby w ogóle możliwe przygotowanie skorygowanego prawa ws. odszkodowań wojennych wobec ww. komplikacji?

.

Walerian Dąbrowski: Cieszę sie bardzo, że wreszcie i do pana Posła [Zdzisława Jankowskiego] dotarło to o co gorąco przed laty prosiłem ale wtedy każdy chciał zostać takim jak A. Duda tylko po swojemu. Do nikogo nie docierało, że szewc nawet najlepszy nie sprawdzi sie na kutrze rybackim a każdy jest niezastąpiony i potrzebny w społeczeństwie, oby na właściwym miejscu. Martwi mnie jednak to czy np pan Poseł mógłby z naszymi sąsiadami ugrać coś dla Polski, nie zrażając Białorusi czy Rosji a do tego potrzebna jest nie tylko wiedza, np w sprawie zwrotu Królewca.

Nie mniej ważna jest sprawa uregulowania prawnego i zakończenia II Wojny Światowej z naszymi agresorami czyli Niemcami, Słowacją oraz Ukrainą i to ze znacznym zróżnicowaniem dla każdego z tych Państw. Całkiem inne zasady muszą być zastosowane wobec Rosji jako spadkobierczyni prawnej po ZSRR,
Na pozór wcale nie jest prosta sprawa wobec Białorusi, a jeszcze bardziej złożona wobec Litwy. No cóż, oby tylko szewc nie zaczął wypiekać chleba …

.

PB: W przedziale 8 tys. do 6-cyfrowych złotych jest kilkaset tys. szabas-gojów w samych żondah wszystkich szczebli.  Pi razy drzwi tyleż w tzw. sektorze prywatnym, równie mafijnym. Z rodzinami, pociotkami, wspólnikami są to miliony zdrajców. Przegłosują co trza, ochronią bandyckie wojska okupanckie… żeby żyło się lepiej, ale tylko im.

.

Walerian Dąbrowski:  To właśnie ponad 3 lata temu wkładałem do głowy panu Huzarowi ale jak widać mój zakuty łeb nie był w stanie wyjaśnić, że np. banknoty danej waluty o różnych nominałach maja taką samą wartość różniącą się nieznacznie kosztem o ile mają różną wielkość czyli więcej papieru, farby  czy ostatnio zabezpieczeń przed podróbką ale niczym więcej. No cóż marny ze mnie wykładowcaskoro tak proste rzeczy nie docierają ani do p Husarza ani do Chazarów.

Nikłym promyczkiem kaganka było zdziwienie oraz zakonotowaniem nielicznych Polaków  było, że jedyną wartością jest wytworzony produkt oraz wkład pracy ostatnio mocno okradanej w postaci wypłacanej jałmużnyale tylko Tym tworzącym produkt czyli Dochód Narodowy. Nie dotyczy to zbędnego “nadzoru” który wynagradzany jest, zależnie od rangi od 8000 do marnych 400 000 złotych miesięcznie. Jak widać warto zatem było sprowadzić podstępem wojaków z dwu zaprzyjaźnionych ze sobą armii aby strzegły “nadzór” w/g Ustawy 1066

.

PB: Człowiek nie “kreuje kasy”, tylko wytwarza wyroby i usługi, które mając wartość dla drugiego, są przedmiotem wymiany. “Kasa” jest jedynie umownym środkiem ułatwiającym tę wymianę: kamyczki, monety, banknoty, bitcoin.  Żydłactfo zrobiło z niego narzędzie władzy, kontroli i przemocy nad gojami.

Panie Husarz, trza zacząć nie od zwrotu mamony (którą banksteria naciśnięciem klawiatury zdeprecjonuje), tylko kur co składają narodowi złote jajka: zasoby naturalne, obiekty produkcji rolnej i przemysłowej, przemysł strategiczny, infrastruktura… Niezbędnym do tego jest sprowadzenie z powrotem do kraju (i incentywy dla Polonii do tegoż) zasobów najlepszych jakie straciliśmy przez żydłackie żonty: miliony mądrych, zdolnych, umotywowanych narodowo Polaków.

.

On Monday, June 18, 2018, 3:13:42 AM PDT, husarz33@wp.pl:

PROGRAM WYBORCZY

Krajowego Ruchu Polaków

1. ZWROT lichwy (odsetek) przez bankierów

WSZYSTKIM, którzy ją zapłacili przy kredytach.

2. ODEBRANIE monopolu na kreację pieniądza bankierom

I danie go NARODOWI POLSKIEMU.

3. Wypłata wszystkim Dywidendy Społecznej

Zgodnie z doktryną Douglasa.

NAJWAŻNIEJSZA JEST KASA

kreowana przez NARÓD POLSKI

a NIE banksterów.!

 

Program KRP – IDEA!

Do rozpowszechniania

POWSZECHYNIE

Dla NARODU Polskiego.

Kęty dnia 16.06.2018.

.

Dnia Poniedziałek, 18 Czerwca 2018 03:06 Zdzisław Jankowski:

Chciałbym, by patriotyczna część narodu polskiego zaczęła myśleć i działać według pewnych zasad, by stanęła do społecznego oporu, by się organizowała a nie konkurowała, by Polak głosował tylko na Polaków. Tylko w taki sposób możemy odzyskać Polskę i odbudować jedną, silną i zasobną wprowadzając ją na drogę prawdziwego rozwoju. By ten cel osiągnąć trzeba odrzucić rządy Okrągłostołowe, zakonspirowanych okupantów żydowskich, którzy nie pozwolili na realizację wszystkiego, co było dobre dla Narodu Polskiego.

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: