Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

19/06/2018

[Dyskusja] Czy Kim Dżong dał dupy Trampkowi

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 02:38
.
Andrzej Szubert: Rosja i Chiny od kilku lat publicznie sugerowały Kimowi odejście od kursu konfrontacyjnego. Ew. kolejna wojna, tym razem na dalekim wschodzie, była im obu b. nie na rękę, zwłaszcza Chinom graniczącym z Koreą. Jestem pewien, że Kim o zmianie kursu dyskutował i z Rosją i z Chinami, tyle że robił to po kryjomu, gdyż zależało mu na tym, aby zmiana kursu wyglądała na jego własną, suwerenną decyzję, a nie na ugięcie się wobec sugestii Rosji i Chin.
.
PB: Taką strategię uzgodniłby z Rosją i Chinami. Iran dawał Kimowi porady przed spotkaniem.
.
Andrzej Szubert: A może po prostu Kim Dzong doszedł do wniosku, że nie ma sensu tkwić na celowniku usraela. Mysz w kopaniu się z koniem ma małe szanse.

Udawanie ugodowości ułatwi dalszy rozwój gospodarczy Korei płn (mniejsze wydatki na zbrojenia) i konkurencję z niewypłacalnie zadłużoną południową Koreą.
Bo w to, że Kim nagle pokochał usrael nie wierzę. On chce coś ugrać, a wie, że Trampkowi ugoda z Koreą płn zapisana zostanie na polityczny “sukces”, przez co i Trampek parł do tej ugody. Zresztą, pażyjom, uwidim…
.
PB: Możliwości:

– psychotronika jak Pani sugeruje, ale musieliby również zastosować na doradcach, członkach rządu itd.
– USraelska “propaganda sukcesu” ze spotkania nie odpowiada rzeczywistości (moim zdaniem najbardziej prawdopodobne)
– bez psychotroniki, zagrali na słabostkach charakteru lidera Korei Płn. podczas “negocjacji”
– użyli fortelu słownego i podpisał coś, czego nie chciał (podobnie było z “umową” NATO-Serbia w Ramboulliet i potem w Kumanowie).
W najbliższych dniach wyjaśni się co nieco, na razie pitolenie Trampka od rzeczy wskazuje na możliwość brania Koreańczyka pod pic.
.
Otylia Zigman: Panie Piotrze. Proszę mi odpowiedzieć, jak to się mogło stać, że ten głupek wyglądający na błazna z Korei Płn. dał się przekonać przez Trumpa i pozwolił wejść zbrodniarzom do swojego kraju??? Czyżby zastosowali nową
technologię 5G lub coś innego? Cały czas nie mogę się uspokoić, myśląc o tym przypadku popchnięcia NWO do przodu o setki tysięcy mil w dobrym dla nich kierunku…
.
PB: […] “Negocjacje” Trampka z Koreańczykiem są znamienne: czołowym punktem jest “westernizacja” Korei Północnej… Nie de-nuklearyzacja regionu, bo USrael nie zamierza wycofać się z baz strategicznych przeciw Rosji i Chinom. Nawet nie re-unifikacja Korei. Tylko expansja żydzizmu banksterskiego, korporacyjnego i moralnego z Korei Płd. na północ oraz zerwanie więzów Korei Płn. z Iranem, Rosją i Chinami, bo zagrażają projektowi Wielki Izrael, więc i NWO.
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: