Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

15/06/2018

[Dyskusja] Izaak Singer, ksywa Macierewicz, gorliwie służy żydowskim interesom

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 18:23

 

PB: Pani HankoAnko, Podtrzymuję pytanie, czy pani jest katodebilką. Szubert nie poruszył tego ważkiego pod-tematu. A jest w nim mistrzem. Zapytałem dlatego, że katodebile celują w połykaniu żydłackich banialuk i uleganiu wobec nich zaprogramowanym odruchom, emocjonalnym i bezmyślnym — od kolportowania w narodzie, po gotowość na wojenkę z Rosją.
Język “kloaczny” na miarę bredni. Można zań pozwać, ale konsekwencje narodowe z prania mózgów bredniami, zostają, ze skutkami coraz tragiczniejszymi dla nas (jeśli jest pani Polką).
.
HankaAnka: “co dotarło ? ”  a co miało dotrzeć ?    Chyba Pan wie o co pytał . A zamiast inwektyw proponuję korepetycje. A tak poza meritum :1. język kloaczny nie nadaje się do publicznego dyskursu, 2. wyciszyć emocje (nienawiść do katolików) — dh (co się tłumaczy : durna hankaanka)

.

Andrzej Szubert: Ale co dotarło? Mail, czy to, że tylko durnie wierzą w brednie, że Singer tępi “ruskie wtyki” w zniewolonym wasalskim wojsku judeopolońskim, służącym za armatnie mięso w żydowskich wojnach?

Tu jeszcze dodam, że ZSRR nigdy nie wysłało polskiego wojska na wojnę, choć prowadziło ją np. w Afganistanie. W Czechosłowacji LWP “asystowało” jedynie przez dwa miesiące w interwencji Armii Czerwonej bez udziału w walkach i pacyfikacji ludności, po czym wróciło do koszar. Ponadto ZSRR był wiarygodnym i pewnym gwarantem przynależności do Polski Ziem Zachodnich. Teraz takiego gwaranta III Rzydopospolita nie ma.

.

PB: No to nie taka durna, jeśli pani pisze serio, HankoAnko.

.

Hankaanka: Dotarło. — durna hankaanka

.

Andrzej Szubert: Durnej i tak nie wytłumaczysz. Tacy jak ona jeszcze za 50 lat będą znajdywać w wojsku Judeopolonii ruskie wtyki szkolone na Kremlu.

Z prorosyjskich oficerów oczyszczono wojsko jeszcze przed 1999  i włączeniem Judeopolonii do bandyckiego NATO. Przecież żydo-Pentagon nie przyjąłby w szeregi wasali wojska z prorosyjskimi dowódcami. Ponadto na szkolenia od 1990 roku oficerów Judeopolonii wysyła się na zachód – głównie do usraela. I nie ma dzisiaj ani jednego dowódcy szkolonego w Rosji – ci są dziadkami od ponad 20 lat na emeryturze. Hankaanka ma zapłon spóźniony o ćwierć wieku.
Tylko durnie wierzą nadal w ruskie wtyki w wojsku polskim, przerobionym na mięso armatnie służące w okupacjach i wojnach w interesie Izraela i żydo-banksterów.
Ale do durnej hankianki to i tak to nie dotrze. Może durna hankaanka coś zrozumie gdy posłucha Kalksteina – ikonę PiSraelitów. Izaak Singer, ksywa Macierewicz, gorliwie służy żydowskim interesom. A że Rosja to główny przeciwnik żydo-NATO – stąd taka na nią nagonka wodza sekty smoleńskiej.
.

PB: Maciarewicz krypto-żydłak Singer obojga religii czyści mundurowych i służby Polaków od ilu lat? I nie zdołał? To teraz mu “kacapskie wtyki” czy “kremlowskie kundle” :))) bunt urządzają pod nosem buhaha

Na zlecenie faszyngtońskich współplemieńców, lokajów żydobanksterii, ż-korporacji i syjonistów, poczynając od wierchuszki, potem oficerów niższych szczebli i patriotycznych wojskowych zawodowców, Singer zniszczył Wojsko Polskie do roli dyspozycyjnego mięcha w żydo-NATO.
Pani kochaś sprowadził bandytów USraelskich do okupacji Polin. Będzie budował im drugą bazę, też na nasz gojowski koszt, żeby nie wygasło żydłackie ognisko judzenia jednych Słowian na drugich. Zastąpił Polaków szczelcami  z nowego, wypranego i zniewieściałego pokolenia na mięcho armatnie do wojen o żydłackie interesa globalnie. Sam to powiedział na powitaniu ww. bandytów. Od pszyjaciela USraelskiego, Trampka, za grube miliardy nam przehandlował  szmelc patriotów, bezużyteczny wobec ruskich hiper-dźwiękowców. Nawet guzików wyrzutni nam nie wolno wciskać, tylko żydłackim generałom bezpiecznie w bazie w dojczlandii.
A użyteczni idioci pani typu (taryfa ulgowa: mógłbym nazwać agentką żydłactfa albo co najmniej lodziarą Singera)  dupę liżą takiemu ściervu anty-polskiemu i anty-słowiańskiemu…
Pani się walnie w durny czerep (katodebilki?).
.
Walerian Dąbrowski: Pan Wiącek ma za to zaufanie do kundli szkolonych w West Point. Ja natomiast odnoszę się z wielką rezerwą i do jednych i do drugich zabiegając o całkowite odpolitycznienie wojska. Tak aby nigdy nie powtórzył sie następny “Zamach Majowy” w wykonaniu jakiegokolwiek kundla.
.
Hankaanka: A. Maciarewicz wiedział, że w wojsku są dowódcami sowieckie kundle wytresowane w Sowdepi .I byly tresowane przeciw polakom i Polsce.( o czym wszyscy wiedzą ). A Pan, panie Wiecek na jego miejscu zrobiłby co innego ?

Nawet w fabryce ponczoch  pracodawca musi miec zaufanie do podwladnych.

.

Andrzej Wiącek: „mówił, że gdyby pojawiły się sygnały, że ktoś jest nielojalny czy nieposłuszny, to mam mu o tym meldować nawet o północy”.

A więc na poważnie brał on możliwość wprowadzenia w Polsce czegoś na kształt stanu wojennego i przejęcia przez wojsko kontroli nad krajowymi mediami.

Ten właśnie fakt, gdy gen. Gocuł zrozumiał do czego może doprowadzić Macierewicz, zadecydował, że:

„Wtedy powiedziałem sobie dość. Nie będę tym, który może mieć kiedyś dylemat, czy stanąć po drugiej stronie ulicy Rakowieckiej naprzeciw rodakom. Mówię o tym ku przestrodze nam wojskowym, ale też politykom. Łatwo przekroczyć cienką linię, a Siły Zbrojne to nie jest zabawka jednej, czy drugiej opcji politycznej. Wojsko ma służyć Rzeczpospolitej Polskiej i stać na straży zasad Konstytucji RP”– podsumował gen. Gocuł.

Jak widać rolą Macierewicza było tylko wziąć na siebie zaprowadzenie PiS-owskich porządków w MON, aby następnie już w ciszy gabinetów, odpowiednio przeorganizowanymi i oczyszczonymi z niewygodnych dowódców móc spokojnie zarządzać Siłami Zbrojnymi w imię interesów partyjnych tej formacji politycznej.

PRL-bis w karykaturalnej formie.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/gen-mieczyslaw-gocul-antoni-macierewicz-bal-sie-buntu-wojskowych-wywiad/qb41q37.

https://adnovumteam.wordpress.com/2018/06/14/wojna-domowa-na-ukrainie-14-06-2018r-1103-dzien-od-nowego-rozejmu/#more-111666

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: