Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

05/06/2018

[Dyskusja] Rosja zagrożeniem dla Polski wobec rozkładu atlantycyzmu i globalnego przebiegunowania politycznego?

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 22:07
PB: Poprawka, Panie Andrzeju D.: wywiad na Sputniku dot. przebiegunowania geo-politycznego 🙂 Na Sputniku jest gwarancja, że szczerych komentów nie ocenzurują.
Huśtawka “decyzji” Trampka od czasu intronizacji tego kabotyna jest zdumiewająca. Żydłactfo ma rozwolnienie albo presję z zewnątrz: Rosja, Chiny z Iranem i Indiami?  W niedawnym wystąpieniu nt. hi-tech a przebiegunowanie polityczne, lider Chin parzy się z Indiami jako potencjalnie najbardziej wpływowa para (ponad 1/3 Ziemian) już niedługo, w odskoczni od jednobiegunowego USraela z ż-Zachodem.
Niestety Polin przykleiło się z wiadomych dla nas względów do bloku judeocentrycznego, jak zauważa profesor w wywiadzie. Co nie musi być do potępienia, zależnie od tego, czy i kto osiodła nowy “biegun”.
 
Donald Trump prowadzi politykę bardzo egoistyczną, nastawioną wyłącznie na interesy Stanów Zjednoczonych kosztem sojuszników
Lokaj Trampek jak poprzedni prezydęci USraela nie prowadzi polityki, tylko wykonuje polecenia żydłackie. Podobnie bruxelka i jej baraki: Europa odzyskuje swą niezależną politykę międzynarodową…
Z tej przesłanki sądzę, że pozorne pękanie atlantycyzmu i wchodzenie jewżopy w ramiona Rosji (docelowo Chin?) jest banksterską ustawką przed przetasowaniem geo-politycznym w Europie czy globalnie.
Zaczęło się moim zdaniem od wysterowanego Brexitu — brzmiał on zbyt populistycznie i szczęśliwie dla ludu, żeby być autentycznym. I to przy City of London jako zakamuflowanym ale oczywistym politycznym pępku nie tylko Wysp Brytyjskich! W podejrzeniu utwierdza mnie niedawne wtrącenie się w Brexit niezmordowanego Sorosa, hiper-agenta żydłactfa od globalnych zadań specjalnych i machiawelskich.
Mniej zauważono przy okazji Brexitu, że City of London przeprowadza się do Pekinu, a rezerwową walutą stała “się” chińska po latach mrówczej banksterskiej przeprowadzki produkcji globalnej do Chin przy akompaniamencie zylionowych pożyczek lichwiarskich.  Nie dziwi zatem, że londyńska banksteria wzięlą na siebie pilnowanie juana globalnie.
Naród handlowy naturalnie spodziewałby się lepszego geszeftu z domniemanego przeze mnie przetasowania geo-politycznego. Straty z rozłamu atlantycyzmu nadrobiliby sobie z nawiązką, przywiązawszy jewżopę do nowego centrum swej globalnej ciężkości — Chin. Przy zbyt licznych i trudnych przeszkodach dla Szlaku Jewabnego w Pasie Południowym (podbrzusze Chin, Indii i Rosji), naturalnie realizuje się północna nitka jedwabna przez Rosję. Bezpośrednie połączenie z Chin pod totalną kontrolą obu mocarstw, następnie myk! przez Bałtyk do dojczlandii. Znów z pominięciem Polin.
Co sądzicie?
On Tuesday, June 5, 2018, 5:29:42 AM PDT, Andrzej Dziąba:
Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: