Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

04/06/2018

[Dyskusja] Sprawiedliwość, haracz za okupację Polin, wojna atomowa NATO – Rosja na poligonie Polin, trojnóg  siły i podpory do rozumnej akcji…

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 04:50

PB: Panie Witoldzie, Co do wojny na terenie poligonu Polin… to są faszyngtońskie paranoje a la Macierewicz/Singer, obliczone na durnotę/rusofobię Polaków, dla profitów żbrojeniówki, czego dowiodły frajerskie “zakupy” szmelcowej broni przez tegoż. Świeża analiza Nataniela Kapnera wykazuje banksterię i żbrojeniówkę motorem USraelskiego państwa w państwie. Wyjastrzębienie agresji neokońskiej z faszyngtonu pociągnęło za sobą skutek odwrotny do oczekiwanego: atlantyzm rozlatuje się, nie tylko UE i Iran stają okoniem. USrael pozornie biegiem historii zostaje wyostrycyzowany — czy aby nie dla przetasowania żydłackiej strategii, z przesiadką na konia chińskiego?

Atak ż-NATO niby “ruski” na nasze terytorium czy atak jawny z Polin na Rosję wywołałyby natychmiast strategiczny kontr-atak nuklearny zapobiegawczy Rosji na ośrodki decyzyjne, wojskowe, przemysłowe itp. ż-Zachodu. Innego wyjścia Rosja nie ma, nie stać jej na przewlekłą wojnę z ż-Zachodem dysponującym potencjałem dziesiątki razy większym.
Zniszczenia w Polsce byłyby niewspółmiernie niższe, sądząc z doktryny obronnej Kremla i nowej broni rosyjskiej. Więcej obawiałbym się opadów radioaktywnych w Polin po ruskich kontr-atakach strategicznych na centra w Europie Zach. Najbardziej w Polin ucierpieliby od ruskich ataków taktycznych sąsiedzi USraelskich wyrzutni i baz lotnicznych. Na co już dawno ogłosiłem alarm, by ludziska przenosili się z takiego sąsiedztwa.
Ruską inwazję czołgową można odłożyć między bajki dla czubków lubelsko-singerowych. Rosja nie ma interesu, zamiaru ani środków najeżdżać na Polin ani dalej na Zachód. Potrzebowaliby 10 mln stróży do pilnowania durnego rusofobicznego polactfa. Rosja wygrywa terytoria i narody w swą sferę raczej bez wystrzału — najwyższa sztuka “wojenna” od starożytności. Czołgi są od obrony macierzy i wyczyszczania z uzbrojonych bandytów, jak w Syrii. Upadlińcy już 4 lata próbują czołgami wedrzeć się do Donbasu — nadaremnie.
Nie wiem czy jest w doktrynie obronnej Rosji, ale ich praktyka wojenna wykazuje względną ochronę ludności cywilnej, w odróżnieniu od bandyckich sił USraela, NATO i Izraela. Na terenie Polski użyliby broni taktycznej o dużej precyzji (trafić w bazy, wyrzutnie, składy pocisków itp.). Do tego nie potrzeba atomu (hiperdźwiękowce dostarczą ładunek taktyczny w parę minut z Kaliningradu). A jeśli już, to skażenie byłoby podobne do skutków Fuku na Polskę, co większość Polaków zignorowała jeśli nie wykpiła, więc o co się teraz zamartwiają?
Co byłoby w Izraelu w przypadku wojny? Mieliśmy co najmniej 2 odpowiedzi ostatnio w zw. z wojną w Syrii. Anioły Stróże pracują nadgodziny 🙂 Najpierw miał być dewastujący atak rakietowy Trampka za chemiczne niby zabawy Assada. Tak sobie wyobraziły parchy faszyntońskie, a jak przyszło co do czego, Pentagon przekazał Rosji spis celów i Syria obroniła się pękając ze śmiechu. Żabojady nie mogły nawet wypróbować nowego pocisku pod parasolem ruskiej e-broni zagłuszającej, a brytyjczyk ubot spierdalał przed podobnym na morzu.
W fazie następnej, tj. większego zaanagażowania bezpośredniego Izraela w USraelską nagonkę na Iran, doszło najprawdopodobniej do fałszywej ich flagi: atak “irański” na Wzgórza Golan. Wielkie przygotowania, zapowiedzi Tel Awiwu, w tym przekazanie Netanjahu’owi mocy Fuehrera, zamknięcie przestrzeni powietrznej na miesiąc nad płn. Izraelem (bombowce, pociski…) — i nic. Dogadali się Putin z Netanjahu, Teheran z Tel Awiwem: Tajne negocjacje Izrael – Iran
Wojny nie było, a miała być aż po Teheran, wg histeryków typu “Polin poligonem nuklearnej wojny NATO – Rosja”. Jewrounia i ż-NATO spuściły z faszyngtońskiego tonu, nie chcą drażnić Niedźwiedzia ani wojować z Iranem (patrz “Atlantycyzm pada” poniżej). Sekta lubelska popełni harakiri :))) Wszystkie strony zdają sobie sprawę, że igrają z ogniem i nie będzie zwycięzców. Najlepiej w takim układzie równowagi wychodzi geszeft zbrojeniowy, od wieków specjalizacja banksterii.

Atlantycyzm pada:

Witold Mazur: Panie Piotrze, […] Ja jestem zawsze wrazliwy na sprawiedliwosc, tak dla siebie jak i dla innych, i zawsze wedlug mojej nalepszej [ w jakimkolwiek czasie/ czy sytuacji] widomosci staram się o ta sprawiedlliwosc, bo w moim pomysle/zrozumieniu sprawiedliwosc, która jest tylko jedna i jeżeli jest ona  „sprawiedliwie” przystosowana do kazdej spornej czy nie sytuacji to ona   jest ta jedyna i wylaczna miara wartosci i wlasnej i cudzej. Prawdziwa Sprawiedliwosc [ żeby Bog dal istniene takiej naturze] nie potrzebowalaby  takiego szantazu jak wyrok mieczem Salomona

Krew mnie zalewa[ tylko poetyczny? Ha.ha]   jak widze co iwreje wyprawiaja  tak z „prawda” {S-PRAWIEDLIWOSC} jak i z  otwartym oszukanstwem politycznym, moralnym, spolecznym, [szczególnie] finansowym,  i nawet religijnym. { ja nie mam nic przeciwko zadnej religii  tak dlugo jak ona, pod przykrywka wiary ,nie zabiera mi mój rozum}  Oni MAJA PLAN i ten plan mimo  czasu lat i przeszkod  bez przewy WYKONYWOJA i tego szalanie im zazdroscze, bo oni jak paskudny termit,  wygryzaja sok i drzewo  od wewnatrz, choc dla pozoru oklejaja  sciany [ opinie, zrozumienie, prawde ]  klejem[mamona]  żeby był pozor ze wszystko gra kiedy byle wiatr to drzewo obali  i zniszcy mieszkancow – a termity pojda dalej szukac nowego drzewa, bo termity, nie maja w sobie ludzkosci i nie sa czescia ludzkosci i  sa tylko wierne TERMITOM .

Haracz za okupację: Polin zabuli 2 mld $ za bazę USraela. – Dla mnie to jest chyba najwieksza glupota  żeby bazowac obcych zolnierzy na wlasnaj ziemi  [ i jeszcze za to placic – to tak jakby k**rwa placila facetom za uslugi które im daje] a szczegulnie tego rodzaju zolnierzy  ktorzy  historycznie i histerycznie  nie maja  ioty moralnosci , honoru, walki i odwagi  [ „jakie dzrewo taki klin”-  jakie panstwo taki i zolnierz] – a do tego – to daje chyba najprostszy cel dla jakiegokolwiek wroga – a jak to dawniej mowili zolnierz strzela a Pan Bog kole nosi. Pocisk armatni czy rakieta nie odroznia cywila od idioty.

My [Polska] chcac czy nie chcac będziemy poligonem na którym rozegra się nastepna wojna w europie [co będzie w sztanch czy israelu  czy rosji nie wiem]  i obce wojska przejda przez Polska  jak rycyna  na glodny zoladek i nic nie zostanie. { jeszcze gorzej niż było  po przejsciu ruskich}

Kazdy kraj , każdy narod,  może przetrwac wszystkie kataklizmy jeżeli ma pamiec przodkow i historie i wiare. Ludzie  blednie tlumacza pamiec jako ‘zapamietywanie’ przeszlosci, tak jakby „memory” na komputerze, [ nawet i papuge można nauczyc pamieci] jakby to była kupa martwych zbiorow nieuzytecznej przeszlosci zamiast skladu zywej pamieci  i ze ta pamiec to jest ta zdolnosc  wyciagniecia  doswiadczenia [ poprawnego, prawdziwego a nie emocjionalnego] z tych zasobow hiostorii i doswiadczenia naszych przodkow, które to doswiadczenie dobrze przeanalizaowane,  pozwoli nam  na inteligentne pomysly/plany na przyszlosc – ale pamiec sama nie daje zadnego wyniku jak nie ma  podporu  historii  i wiary – bo historia to chec i pedza do zbioru tych pamieci przodkow -a wiara to zrozuminie wartosci i chec emulacji { gorliwie nasladowac] osiagniec naszych przodkow- a  to wtedy mamy trojnog  sily i podpory do rozumnej akcji.  

 

 

 

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: