Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

03/06/2018

Mentalna klęska narodowa

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 23:50

PB: Trafne, aktualne i potrzebne spostrzeżenia. Mantra popisdzielna serwowana rydzykownikom przypomina mantrę katolicznicką: absurdalna, wchłaniana bez pytania przez bezmyślne owce.

Dlatego obawiam się, znów ałtorytety z ambony pszekonajom wybiurcuf.
Po wiekach ciężkiej pracy, żydłactfo bez wysiłku zbiera dziś żniwa swych metodycznych zabiegów mentalnych nad coraz bardziej durnym ludem. A może Słowianie – Polacy nie byłi mądrzy i dlatego ulegli skatoliczeniu/zjudaizowaniu?
Podobnie w lemingowniach Gawędziarzy Narodowych – spójrzcie na liczbę wizyt miesięcznie i wielkość datków np. na portalu Michalkiewicza. U mnie łącznie na 2 blogach ok. 30 tys. wizyt miesięcznie, u Michakiewicza ok. 350 tys.
U Andrzeja Szuberta trochę więcej niż u mnie, ale też daleko w tyle za Michalkiewiczem.
A zawartość informacyjna jak pięść do oka przy tych statystykach (poniżej). Wniosek: polska publika jest niewybredna w jakości info. Potwierdza to jako ogólne zjawisko to, co wszyscy obserwujemy na codzień.
Panie Michalkiewicz, nie czuje Pan patriotycznego obowiązku zacząć zaradzać mentalnej klęsce narodowej?

Dyskusja Przyszła kryska na Gawędziarzy Narodowych – czy Red. Michalkiewicz zdefiniuje się

 
Ranking przez Alexa.com:
 
Michalkiewicz.pl Global Rank  Global rank icon 112,626 Rank in Poland  Poland Flag 3,157  
 
Opolczyk.wordpress.com Global Rank Global rank icon 902,933  Rank in Poland  Poland Flag 24,174 

PiotrBein.wordpress.com Global Rank  Global rank icon 1,142,450  Rank in Poland  Poland Flag 33,182  

Grypa666.wordpress.com Global Rank  Global rank icon 1,363,389 brak rankingu w Polsce
 
June 3, 2018 11:23 AM, Otylia Zigman:
To co okupant dokonał w Polsce, to straszna i wielka zbrodnia przeciwko narodowi polskiemu.
Ostatnią rozmowę jaką miałam z ciotką Wandą w tym tygodniu, to znów niezgodność na tematy historyczno-polityczne. To jest właśnie celowe działanie sił okupacyjnych, skłucanie narodu przez głoszenie kłamstw i to w środkach przekazu, które powinny być pełne zaufania, gdyż nazywają siebie katolickimi!!! A te kłamstwa największe pochodzą właśnie z tych ośrodków i mediów, przez co cały polski naród ma siebie wzajemnie dość!!! Nie chce się nikomu mieć kontaktu z kimś co opowiada wierutne bzdury, a które są ważne dla przetrwania i bytu nas Polaków!!  Ciotka opowiada także, iż PiS jest wielce męczony przez Platformiarzy, co dzisiaj wyjątkowo jest stare i niemodne stwierdzenie i tylko dziw bierze, iż w tej Rydzykowni mają czelność wogóle takie zmyślone łgarstwa opowiadać!!
Żenującym jest fakt ten, że słuchacza trzeba traktować jak upośledzoną masę muzgową, tych 3.5 mln odurnionych, ze starczymi chorobami umysłowymi! Proszę powiedz ciotce, że tak silnych ogłupiaczy narodów jak Rydzykownia, nie ma w żadnym innym kraju na świecie, czego to żyd w Polsce się dopuścił!
I że w Rydzykowni nie rządzi Rydzyk, tylko loże masońskie, jak Soros i B’nai B’rith, najsilniejsza loża na świecie niszcząca naród polski i chrześcijaństwo, którą upoważnił do działalności w Polsce Lech Kaczyński w 2007 roku!  Nie kto inny, tylko ten kurdupel zaśmiecający polski Wawel!!  Żyd pochodzenia banderowskiego!!
Jak cały PiS i PO, pobratymcy pochodzenia tej samej krwi banderowskiej równo!!!!!!!!!  Ona od lat nie chce znać prawdy, która pomogłaby w ratowaniu i obronie nas Polaków! Jej przekonania są jak żydowskie, naszych największych wrogów, od zawsze; naszego polskiego bytu! Od zarania!! Grabienia Polaków z owoców ciężkiego życia i pracy!!!
Dla mnie patryjoty, nawet rodzinne powiązania są wrogie, kiedy naibliższa osoba wierzy w kałmstwa żydowskie z żydowskich wrogich nam mediów, gdzie ulokowały się najgorsze menty i szabrownicy!! Nikt najbliższy nie jest dla
mnie bliskim, jeśli wierzy i ma przekonania wroga, na podstawie kłamstw!!!! Tak właśnie dzisiaj wyglądamy jako Naród,
podzielony przez kłamstwa żydowskie w naszej Ojczyżnie, przez co też, jesteśmy skazani na zagładę!
Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: