Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

03/06/2018

[Dyskusja] Przyszła kryska na Gawędziarzy Narodowych – czy Red. Michalkiewicz zdefiniuje się

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 20:01
PB: do listy powodów wytypowania dodałbym historyczny sukces manipulacji Niemcami przez ż-banksterię w realizacji planu NWO:  założenie geszeftu banksterskiego pod czerwonym szyldem (Rothschild) w Bawarii, pierwsza światowa, klasyczny antysemityzm opracowany i wdrożony w dojczlandii…
roześlę do wczorajszej listy, włączę w dyskusję do publikacji… Pani Otylia rozkolportuje następny wpis tytułowy Grypa666
znów neo-ubecja i Korab-Ki ożydzą nas :))
Panie Redaktorze Michalkiewicz, ma Pan szansę na samo-reformę, tak jak zrezygnował Pan z mantry “razwiedka”. Pana szansa zdefiniować się.
Andrzej Szubert: Agent wpływu Michalkiewicz (zdemaskowałem go w 2010 roku, a tekst mój ktoś umieścił na “niepoprawnych”) bredzi o IV Rzeszy udając że nie wie, że owa “IV Rzesza” to w rzeczywistości Judeodojczlandia. Rozszabrowana jak Polin przez Rotszyldziaków (zamieszczam “Przegląd powojennych wypraw łupieskich Rotschyldów w Niemczech”):
Od dziesięcioleci słyszałem przy różnych okazjach powtarzene jak mantra przez kolejnych judeodojczlanckich kancleżuf i prezydętuf oświadczenia: bezpieczeństwo Izraela jest niemiecką racją stanu.
Współczesna Judeodojczlandia jest jak inne byłe państwa zach. Europy jewrounijnym barakiem. Bundestag zabetonowany jest partiami agenturalnymi, których wysocy przedstawiciele rok w rok latają na zloty Bilderbergów i rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej. Judeodojczlandia jak usrael realizuje interesy Izraela i żydo-banksterów, pod dyktando Telawiwu i Faszyngtonu.
A agent wpływu Michalkiewicz nadal ogłupia polactfo  – nie mylić z Polakami, których nie jest w stanie ogłupić, gdyż na agenturalne jego brednie Polacy się nie dadzą nabrać.
P. Michalkiewicz nadal jest mi winny odpowiedź na pytanie, jakie zadałem mu chyba z 7-8 lat temu mailem – czy za te agenturalne brednie, które pisze dostaje żołd w dolarach, euro, czy w nowych szeklach izraelskich.
Już tylko jako ciekawostkę wklejam wypowiedź Merkel po hebrajsku w żydowskim knessecie. Nawet Kalkstein tak im do odbytnicy się nie wpychał…
A wytypowanie przez żydobanksterów Judeodojczlandii na “motorniczego” jewrounii (a nie na IV Rzeszę) miało kilka powodów:
– wmówiony Niemcom kompleks winy za żydo-hitleryzm czyni ich uległymi wobec Izraela,
– nadal widoczna tu bismackowska “pruska dyscyplina” i uległość Niemców wobec władzy,
– największy w jewrounii potencjał gospodarczy i ludzki…
.
PB: Panie Witoldzie, linkujemy bezpośrednio do pierwotnej publikacji. Inaczej, Pan Redaktor Michalkiewicz traci kliknięcia, a Pan Witold promuje przeklejarza Maruchę, który wyróżnił się przestępczym przyzwoleniem na ożydzanie itp. poniżanie porządnych Polaków na swoim blogu i forum. Dostali za to, Marucha i uczestnicy e-linczów, szlaban od władz naszej Kanady; oto jeden z pszypatkuf skoro pan nie wie: Brzozowe bzdury obciążają reputację bloga Marucha – neoubecja się kłania, karma wraca 

W pracy nad projektem Krzysztofa Puzyny jest Pan wrażliwy na sprawiedliwość… wzgl. siebie samego. Czas wyjść na wyższy poziom…
………………………… …..
Do felietonu… Gawęda z rozpędu co w trawie piszczy… Wizyty stukają, ciaćki się sypią. Naród słucha, czyta, lecz nie ma kto skorygować. Kiedyś wszędzie ruska razwiedka. Dziś już tylko  Izrael i USA — ile lat zabierze Panu Redaktorowi dojść, że to jeden czort, sterowany przez ż-banksterię, globalnych syjusiów i rabinat terroru lubawiczerów…  
Izrael, USrael, Dojczlandia, Upadlina, kraje “arabskie” Zatoki… Gaz, ropa i więcej gazu — katarski lub “amerykański” z Jamału skraplany w St. Petersburgu, dostarczony do Świnoujścia katarczykiem po cenie narodu handlowego, tj. jeszcze drożej niż od oliparchów Gazprom. Test “przyjaźni” Trampka, pudelka ż-banksterii, ż-korporacji i syjonistów. Nawet dla odpornych na hipnozy gawędziarskie, kubeł zimnej wody przed “zdradą” 447… w serialu szmelcowych patriotów za grube miliardy, a teraz Haracz za okupację: Polin zabuli 2 mld $ za bazę USraela. Ron Paul na tenże temat. Jest się od kogo uczyć politycznej publicystyki, Panie Redaktorze.
Trójmorze, Międzymorze tj. Między-Mordzie = facjata Netanjahu między premierami na spotkaniu V4, właściwie V5 licząc członka wybranego spod niebieskiej gwiazdy.

Gaza Północ ze stolicą w Wyszehradzie 🙂 
Gdzie nie spojrzeć, żydłactfo — kiedyś “razwiedka” Panie Redaktorze 🙂 …doji gojów i robi w balona. A SzPanowie Gawędziarze pitolą (także Braun, Gadowski, Gudryć…) jak prasa PRL o dziurach w drogach, mącąc w głowach, aby nie poruszyć najistotniejszego.  Przykład:
ponowienie [przez USA] deklaracji poparcia dla projektu Trójmorza. […] jego ewentualna realizacja godziłaby w co najmniej trzy niemieckie interesy: podważałaby hegemonię Niemiec w Europie, blokowałaby program budowy IV Rzeszy, w który Niemcy już tyle zainwestowały i umożliwiłaby krajom Europy Środkowej zrzucenia z siebie ograniczeń wynikających z niemieckiego projektu „Mitteleuropa” z roku 1915, który pełną parą realizowany jest od 1 maja 2004 roku.
Między-Mordzie to właśnie Mitteleuropa, tyle że sterowana z faszyngtonu, a ponieważ tam nie znają niemieckiego, to przemianowali na Tri-Marium. Chyba nie wierzy Pan Redaktor, że Niemcy są suwerenne i mogą decydować na przekór Wall Street i City of London, zwierzchnikom USraela jak i jewrounii, więc tym bardziej Niemiec. 
 
Sformułowanie trzeciego “niemieckiego interesu”  pachnie agenturą na pewno nie ruską :)) Oby tylko “zrzucenie z siebie ograniczeń”! Żydłactfo nie przemeblowuje regionów, żeby ulżyć gojom. City of London Odział W-szawa zadba o koszerne wykonanie. Polin i Upadlinę już mają. Krym i Donbas ledwo uszły z życiem. Kto następny do gazu, znaczy się Gazy Płn.? Chociaż Judeolandia z Polin i Upadliny to już coś. Hejtu międzysłowiańskiego dość, by rządzić przez podziały.
Jakby to wytłumaczyć Pana lemingom: coś jak huśtawka na scenie Teatru Popisdzielnego z kurtyną “wolność, niepodległość demokracja”… Zmiana w sterówce na lepsze, a ludowi gorzej. Gdy Między-Mordzie zużyje się, to znajdziemy się na Jedwabnym Szlaku z pępowiną do City of London Oddział Pekin.
Gawędzi pan o IV Rzeszy (kiedyś o zagrożeniu od Moskali), o marionetkach Trump i Merkel, a żydłactfo szykuje Gazę Północ.
Podobnie bajdurzy Pan o interesach banksterskich za Wielką Wodą:
Stany Zjednoczone, często z narażeniem własnych interesów państwowych, realizują już nawet nie tylko interesy Izraela, co nawet izraelskie zachcianki.
Co to Stany, to już wiemy (patrz faszyngton powyżej). Rotszyldowski Projekt Palestyna nie istniałby bez banksterii u globalnej władzy. Netanjahu byłby odźwiernym w Polin. Niechaj popatrzy Pan Michałkiewicz w tłumaczeniu na nasze: banksteria filia faszyngton, często z narażeniem interesów banksterskich, realizuje już nawet nie tylko interesy banksterów, co nawet ich zachcianki. Czy wierzy Pan, że jakiś rząd “zachodni” realizuje państwowe czy narodowe interesy!
Dalej: Wskutek [ruiny wielu krajów] Stany Zjednoczone zostały przez większość państw arabskich, czy muzułmańskich uznane za największego wroga, z wyjątkiem takich autorytarnych państw, jak Arabia Saudyjska, a sam islam bardzo się zradykalizował.
Islam “się” nie radykalizuje. Do Syrii trza było nasłać zwyrodnialców ISIS itp. szkolonych przez żydłackie służby, w tym “Arabii” Saudyjskiej, aby osiągnąć ruinę. Do Afganistanu — obcinaczy głów, zwanych Al Kaida od “baza danych” rozmaitych bojówek islamskich w świecie, z których “Polak” Brzezinsky utworzył bandytów dla wojen hybrydowych USraela na potrzeby banksterii. Tychże, wcześniej USrael skierował na Bałkany i do Czeczeni. Miejscowi muzułmanie (słowiańscy na Bałkanach, plemienni w Afganistanie i Iraku) nie chcieli “się” radykalizować. Jedyna radykalizacja wynikła z fałszywych flag mosiadu itp. żydosuszp, by rozpalić konflikty między-sekciarskie i -etniczne. W Syrii, gdy tylko zbrojne siły narodowe Assada odcięły mamonę, broń i politruków zwanych imamami ze stażem w służbach i armii Izraela, to “radykalni” bez oporów wracali na syryjską macierz. Rzadko który Syryjczyk powie dziś, że nienawidzi USA. Winią żydłactfo, wyprzedzając Pana Redaktora o jakieś 10 lat, rachując z tempa adaptacji Jego aparatu werbalnego  :))
W radykalizacji islamu od czasu powstania nielegalnego, zbrodniczego tworu syjonistów w okupowanej Palestynie, kluczową rolę odgrywa wahabizm — religijny twór żydłacki pielęgnowany w żydłackiej “Arabii” Saudów. Trudno zatem, by “arabski” twór żydłacki uznał USrael za swego wroga.
Dam spokój, wyczekując kolejnej cudownej transformacji Gawęd w miarę efektu szoków geo-politycznych na umysł Pana Redaktora i odruchy “słuchania” przez lemingów.
…Naród jak był odurniany, tak pozostaje… bezbronny i nieruchawy, czekając na kolejną Gawędę, substytut mobilizacji do przeterminowanego czynu (nie licząc werbalnego ściągania gaci :)).
On Wednesday, May 30, 2018, 7:42:44 AM PDT, Witold Mazur:

I jeszcze jedna opinia o zupelnej  kontroli izraela we wszystkich warstwach polityki wewnetrznej i zewnetrznej USA

https://marucha.wordpress.com/ 2018/05/30/taka-panie-kombinac ja-czyli-transakcja-wiazana/

1 Comment

  1. […] Dyskusja Przyszła kryska na Gawędziarzy Narodowych – czy Red. Michalkiewicz zdefiniuje się […]

    Pingback by Mentalna klęska narodowa | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 03/06/2018 @ 23:50


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: