Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

02/06/2018

Stan zdrowia polskich dzieci dramatycznie się pogarsza – 2 czerwca rodzice będą protestować i zbierać podpisy

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 02:37
Stan zdrowia polskich dzieci dramatycznie się pogarsza – 2 czerwca rodzice będą protestować i zbierać podpisy

Stan zdrowia polskich dzieci dramatycznie się pogarsza. Jest coraz gorzej, choć przybywa szczepionek w obowiązkowym kalendarzu szczepień. Polscy rodzice mówią: dość! Wychodzą na ulicę i zbierają podpisy pod obywatelskim projektem zmiany ustawy.

– Na podstawie dostępnych danych można szacować, że choroby przewlekłe (…) występują w zależności od wieku u 20–25% populacji dzieci i młodzieży. Do najczęstszych chorób należą: choroby alergiczne, astma oskrzelowa, padaczka, cukrzyca, choroby układu krążenia – informuje publikacja Biura Analiz Sejmowych z 2014 r. W tej grupie najwięcej, bo aż 27 proc., zapadło na alergie, a 5 proc. – zaburzenia rozwoju. Z roku na rok zwiększa się też liczba dzieci, które chorują na cukrzycę. Intensywnie szczepione niemowlęta trafiają do szpitali ponad 300 tysięcy razy rocznie!

2 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 w Warszawie odbędzie się II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień.

W minionym roku ulicami Warszawy, przemaszerowało 10 tysięcy osób, w tym całe rodziny z dziećmi. W odpowiedzi na wezwanie polskich działaczy podobne protesty mają się odbyć w 17 krajach na świecie m.in. w Stanach Zjednoczonych, w kilku miastach we Włoszech, w Niemczech, Australii, Bułgarii, Chile, na Ukrainie, we Francji, Brazylii, na Węgrzech, Czechach, Słowacji i Słowenii. 19 maja falę protestów rozpoczął protest w Serbii.

Dyskryminacja, wysokie grzywny przymuszające do szczepień, nasyłanie policji i sądu na rodziców, którzy odmówili zgody na szczepienia noworodka, próby odbierania dzieci, ignorowanie powikłań szczepień i brak pomocy gdy wystąpią, a także odmowa pomocy medycznej. To budzi lęk i powoduje, że polscy rodzice boją się żyć w swojej ojczyźnie. Boją się decydować na kolejne dziecko. Inspekcja sanitarna kierowana przez Marka Posobkiewicza do szczepień przymusza nawet ofiary powikłań wcześniej podanych szczepionek oraz skrajne wcześniaki i dzieci chore. Gdy wybuchł skandal z podaniem przez lekarzy setkom dzieci szczepionek przeznaczonych do utylizacji, nikt nie poniósł konsekwencji, a minister Marcin Czech zapewniał, że wszystko jest w porządku.

Szczepienia są dobrowolne w 20 krajach Europy, a nawet w Rosji. Jednak presja wymuszania coraz większej ich liczby generowana przez przemysł farmaceutyczny nasila się na całym świecie. W zeszłym roku rozszerzono obowiązek we Włoszech i Francji, choć przez ten pierwszy kraj przetoczyły się wielotysięczne protesty oburzonych rodziców. Wywalczyli usunięcie zapisu o ograniczaniu władzy rodzicielskiej i dostępu do przedszkoli i szkół. Zostały kary finansowe, podobnie jak w Polsce. Naciski nie ominęły również Niemiec, ale tam rząd odrzucił pomysł wprowadzenia obowiązku powołując się na szacunek dla praw obywatelskich. W tym roku falę protestów zaczęła Serbia wielotysięcznym marszem przemilczanym przez media. To jednak nie koniec. Komisja Europejska chce stworzenia centralnego elektronicznego systemu gdzie będą informacje o szczepieniach wszystkich obywateli UE oraz wspólnych zakupów szczepionek.

Powrót chorób?

Poparcie dla łamiącego podstawowe prawa obowiązku szczepień jest utrzymywane za pomocą strachu przed “powrotem chorób” i epidemią. Za pomocą fałszywych informacji w mediach generowany jest irracjonalny strach. – Epidemia odry w Czechach. Na pomoc przyszło wojsko – informowały 5 maja gazety. Wcześniej pod koniec stycznia alarm dotyczył Ukrainy. Finansowany przez koncerny portal grzmiał: Polsce zagraża epidemia odry, winni antyszczepionkowcy. I tak od wielu lat. Czy faktycznie nieustannie trwa epidemia?

– Stworzenie lęku wśród rodziców w celu wzmocnienia ich motywacji do szczepienia jest najważniejszą częścią reklamy do promowania szczepień. Cała gałąź badań odpowiada na pytanie: Jaki poziom strachu musi być stworzony aby utwierdzić rodziców w przekonaniu o niezbędności szczepień? – mówi Martin Hirte, niemiecki lekarz, autor poradnika “Szczepienia za i przeciw”.

– W ciągu ostatnich 10 lat nie były ogłaszane żadne epidemie – odpowiedziała na pytanie Milena Kruszewska, rzecznik prasowy ministerstwa zdrowia. Czyli w Polsce ich nie ogłaszano. A w innych państwach? – W ciągu ostatnich 10 lat na terytorium Ukrainy nie były ogłaszane epidemie – odpisała na zapytanie prawnika Iryna Rudenko, zastępca dyrektora ukraińskuego Urzędu Zdrowia Publicznego. Gdy wybuchła sprawa Czech, rodzice zaczęli masowo pisać do ambasady czeskiej w Polsce. – Z analizy epidemiologicznej jasno wynika, iż w kraju nie występuje żadna epidemia. Szerzona w mediach informacja o pomocy armii władzom cywilnym jest nieprawdziwa – odpowiedziała ambasada w specjalnym komunikacie opublikowanym na jej stronie internetowej.

Czy zatem trwa epidemia? A jeśli tak to jaka?

– Wystąpienie w określonym czasie, w określonej populacji lub obszarze zachorowań, zdarzeń związanych ze zdrowiem lub zachowań , mogących mieć wpływ na zdrowie ludzi, w liczbie znacznie wyższej niż tego można było oczekiwać na podstawie obserwacji z lat ubiegłych – tak definiuje epidemię w artykule prof. Andrzej Zieliński. Tak właśnie można zdefiniować postępujące pogorszenie stanu zdrowia dzieci. Jaka jest przyczyna?

– Pytanie więc nie powinno brzmieć “czy” istnieją działania niepożądane szczepionek? Trzeba postawić pytanie: jak często?, jak poważne?, i czy jest to tego warte? Astma, alergie pokarmowe, wysypki skórne, choroby autoimmunologiczne: cukrzyca typu 1, toczeń, choroby tarczycy, celiakia, reumatoidalne zapalenie stawów i inne – mówi dr Yehuda Shoenfeld, członek kolegiów redakcyjnych 43 czasopism z dziedziny reumatologii i redaktor naczelny Izrael Medical Association Journal, który opublikował ponad 1 700 prac w znanych czasopismach medycznych, a jego artykuły mają ponad 31 000 cytowań, autor i redaktor setek książek i artykułów. Jego głosu nie można zignorować.

To nie odra jest przyczyną prawdziwej epidemii współczesnych czasów.

Jak doprowadzić do niezbędnych zmian?

Rodzice solidarnie powołali Komitet Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej STOP NOP, który przygotował projekt zmiany ustawy rozwiązujący trapiące polskie rodziny problemy. Celem zmiany ustawy jest:

  • dobrowolność szczepień z której korzystają obywatele 20 państw europejskich – z ustawy zostaje usunięte słowo „obowiązkowe”
  • dokładny wywiad lekarski oraz pisemna informacja o ryzyku przed szczepieniem
  • informacja dla rodziców o szczepionkach, które są w obrocie i nieetycznych produkowanych w oparciu o linie komórkowe z aborcji
  • dokładny wywiad lekarski po szczepieniu, który pozwoli odnotować niepożądane odczyny poszczepienne (NOP)
  • możliwość zgłaszania NOP przez rodziców i nadzór sądowy nad ich rejestrem
  • możliwość jawnych konsultacji publicznych zmian kalendarza szczepień

Jak wielu jeszcze tragedii potrzeba, aby wszyscy zrozumieli, że ludzka wolność i godność, a nie przymus, który je narusza, są fundamentem dobra nas wszystkich. Dobro ogółu nie istnieje bez dobra jednostki. Potwierdza to nie ratyfikowana nadal przez Polskę konwencja bioetyczna, która mówi – „Interes i dobro istoty ludzkiej przeważa nad wyłącznym interesem społeczeństwa lub nauki” oraz Kodeks Norymberski, który wskazuje, iż „Dobrowolna zgoda podmiotu ludzkiego jest absolutnie konieczna”.

ZBIERAJ PODPISY O WOLNOŚĆ!

Trwa zbiórka 100 tysięcy podpisów pod projektem zmiany ustawy o wolność polskich rodzin. Tabela do samodzielnego wydruku jest dostępna na stronie www.stopnop.com.pl/tabela

Podpisy można przekazać podczas protestu wyznaczonym osobom lub należy nadsyłać na adres podany na dole druku niezwłocznie po ich zebraniu lub do 30 czerwca 2018 roku.

WEŻ UDZIAŁ W PROTEŚCIE 2 CZERWCA!

2 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 w Warszawie odbędzie się II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. Marsz rozpocznie się na rondzie Romana Dmowskiego skąd ulicami stolicy dotrze pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów przy al. Ujazdowskiej. Na protest zaprasza międzynarodowa społeczność International Revolution For Choice oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Więcej informacji o proteście na www.stopnop.com.pl/protest

Jest ryzyko, musi być wybór!

Wolność i zdrowie!

Justyna Socha

www.stopnop.com.pl/protest

Misją Fundacji Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego jest szerzenie wiedzy na temat osiągnięć medycyny naturalnej, profilaktyki i zagrożeń
– aby pacjenci odzyskali władzę nad swoim zdrowiem,
która obecnie jest w rękach przemysłu farmaceutycznego.
Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego – www.iozn.pl

ul. Tużycka 8 lok. 6, 03-683 Warszawa

kontakt: kontakt@iozn.pl

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: