Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

02/06/2018

[Dyskusja] Więcej mydla niż piany w patriotów ożydzaniu się wzajemnym

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 23:01

PB: Panie Styrna,  W promocji własnej i dla ego, ożydził pan zadedykowanego patriotę. Jako osoba publiczna znana sporemu gronu Polaków, idzie pan za to na Śmietnik Narodowy Miesiąca Czerwca, razem z o wiele bardziej niebezpiecznymi dla nas srulami.

Chyba że przeprosi pan szczerze za ożydzenie pana Waleriana, prosząc o wybaczenie. Jest już pan w pół-drodzei do tego, deklarując buńczucznie “nie przepraszam”, choć pan Walerek o to nie prosił.
Nie wiem co jest insynuacyjnego w ocenie przez pana Waleriana, ale należałoby zaadresować insynuacje a nie “żyda”. Tak to patriotyczne dyskusje merytoryczne przekształcają się w pyskówki i ożydzanie. Jakaś cecha słowiańska widocznie :))) …stąd zbyt często słyszane (i wykonywane) “Polak nie przeprasza”. Co chętnie przeniosłem na grunt domowy, gdy moja droga żona każe się przepraszać za byle co 🙂 albo co gorsze, gdy ona nabroi, a zwala na mnie :)))
Prosił pan o ocenę swego projektu konstytucji. Dostawszy ją od pana Walerka, ożydził go. Zrozumiał pan po fakcie (“Nie będę przepraszał Walerianka“), że zrobił źle, ale nie przeprosi pan, gdyż pana nie przepraszano za ożydzanie.
Przekształcamy się w naród “żydów” mantrujących “Polak nie przeprasza”… Tymczasem brak skruchy i buta wobec własnych draństw jest cechą narodów wybranych, na pewno nie przez Boga.
Panie Walerianie, Doświadczył pan uroków ożydzenia, jakie pan sam dozował mnie, w idiotycznym pędzie wyszłym absurdalnie od Bogusława Maślińskiego, z udziałem Wojciecha Właźlińskiego: Suszpy wypuściły z wariatkowa scyropolskich węszycieli.
Ręka mnie świerzbi ulokować pana na śmietniku ze Styrną (za hipokryzję), lecz hamulcem jest pana konstruktywny udział w inicjatywie patriotycznej pana Krzysztofa Puzyny. Oraz trafna w mej opinii ocena konstytucyjnych wysiłków pana Styrny.
Rozwinę, dlaczego. Jedni widzą wyjście w reformie partiokracji, drudzy w JOWach, a inni w “słowiańskiej” mamonizacji. Poza nielicznymi jak pan Walerian, wszyscy niedowidzą, że cokolwiek zrobimy, jest już za późno — w kraju i globalnie. Żydłactfo osiągnęło full-spectrum dominance: mamona, media i informacja, religie i moralność, struktury władzy i instytucje krajowe i globalne, służby i armie, zautomatyzowana inwigilacja już każdego obywatela Zachodu, masowa kontrola mózgów, zasoby naturalne i energetyczne, żywność, zdrowie, woda, powietrze, genetyczne sedno Życia…
W przygotowaniu jeszcze więcej i gorsze: kolejne generacje mikrofalowania żywcem, nano-czipowa “chmura” zamiast wolnej myśli i woli, internet rzeczy zamiast ludzkiego świata, sztuczna inteligencja, transhumanizm…
Nie ma co liczyć, jak to czynią niektórzy, na wschodzące mocarstwa Chiny i Indie. One przejmą rolę taranu NWO, z celowego zamiaru żydłactfa — tak uczy historia. Na wyłom w ich planie coraz mniej liczmy wobec przerażającego wzrostu antyludzkich technologii. Obłożony nadziejami sporej części ludzkości, przywódca Chin oznajmia ambicje globalne w powstających i futurystycznych technologiach przeciw ludzkości, owijane w słowa dobroczyństwa dla Ziemian.
W tym kontekście malutką staje się sprawa Wielkiej Konstytucji i większych Spraw Narodowych, od których zależą projekty patriotyczne i wymarzone wyzwolenie: brak zgody, jedności, przywództwa i skutecznego czynu, wynikające z małości duchowej i moralnej, pazerności i sobkostwa, polegania na autorytetach, niedojrzałej świadomości…

.

Walerian Dąbrowski: No i macie Państwo ripostę zawierającą nawet więcej mydła niż piany. Pana Styrny nie poniżałem, pozwoliłem sobie jedynie na Jego zlecenie zrecenzować dzieło  czyli nadesłany mi do oceny projekt Konstytucji opatrzywszy kilkoma krytycznymi uwagami. Tyle tylko łączyło mnie z panem Kazimierzem. No cóż odezwał się po prawie 4 latach, jak widać pałając do mnie chrześcijańską pobożnością. Zapewne Bóg Mu to wynagrodzi. Teraz przebranżowił się z konstytualisty na eksperta finansowego i zapewne wyprowadzi Polskę z M F W na wspaniały przeskok do dobrobytu i oby tylko nie na marne owce czy inne bezdroża. No chyba, że sam spłaci 61 % udziałowców z NBP oraz całe zagraniczne zadłużenie
Polski to może wtedy Mu odpuszczą ale ja nie wierzę w żadne cuda. Nie po to przez setki lat zabiegali o zawłaszczenie Polski. Nie tędy droga do raju jaki proponuje. Najpierw trzeba wejść na tą drogę i ją przebyć ale skoro nic na ten temat nie mówi to raczej widzę następne 30 lat niewolnictwa zamiast samostanowienia. Dodam jeszcze, że na wodzów jest wielu kandydatów mających wyobrażenie medialne a nie na takiego jak Polska od lat oczekuje.
.

 

Kazimierz Styrna: Już nie jeden raz mnie przypisywano żydowskie pochodzenie.

Niestety nie jestem i nie chodzi tu o domniemanego żydka W. ale o parszywą natutę żydostwa, która talmudycznie oznacza moralność Kalego, czyli pasożytnictwo, nikogo nie satysfakcjonujące.

Lepszych propozycji dla świata nikt nie jest w stanie wysmarzyć. Tylko Douglas to odkrył, że pieniądz ma służyć ludziom (wszystkim jako chleb) a NIE tylko talmudycznej sitwie – oligarchii finansowej. Amen

Nie będę przepraszał Walerianka, bo za insynuacje, które ujawnił się nie przeprasza.

Oskarżenie mnie o żydowskie pochodzenie nikt mnie nie przeprosił, ale skłamał.

To tyle co do MERITUM – Roli pieniądza – takiej samej jaką jest rola KRWI w organizmie człowieka. Tu żaden przekręt ani kłamstwo i obłuda się nie uda. Wyciągam to na światło dzienne.

Szkoda, że nadstawiacze drugiego policzka (bezmózgowcy) nigdy takiej ALTERNATYWY nie usłyszą od pastuchów.! Tylko będą nadal karmieni półprawdami, To teoria wymijająca się z praktyką dnia.

To tak przykre jak tupanie i podskakiwanie w piaskownicy Jasia, który postanowił zrobić mamie na złość i odmrozić sobie uszy.!!! AMEN!!!

.

Walerian Dabrowski: Co panu ponoć Husarzowi  a właściwie Kazimierzowi Styrnie się nie widzi to właśnie to, że ten żydek Walerek zabiega właśnie aby po przejęciu władzy i jej umocnieniu sam sobie napisał projekt Konstytucji i ją zatwierdził, w której zamiast Boga Jahve ma być zabezpieczona ziemia w granicach Państwa wraz z jej zasobami naturalnymi przed jakąkolwiek obcą ingerencją nie mówiąc o sprzedaży oraz utworzeniem odrębnego banku emisyjnego w 100 % stanowiącego własność nie Państwa a Narodu. Coś sie panu Styrnie to nie podoba jak widać i pewnie jako wybitny jurysta oraz konstytucjonalista ma do tego jakieś zastrzeżenia.

Tylko dziwne, że zamiast postawić jakieś lepsze propozycje przypisuje mi obce nie tyle pochodzenie ponieważ takiego nie ma a religijną przynależność do judaizmu. Jeszcze zarzuci mi, że moi rodzice ochrzili mnie w K R K z fałszywym zamiarem a następnie I – sza Komunia i bierzmowanie. A gdzie ten judaizm? Może poprzez ten ekumenizm Jana Pawła II przypisał mi żydostwo.

Powinien jednak trochę uściślić ponieważ kierunków judaizmu jest kilka o czym taki jurysta powinien jako o kanonach tej religii cokolwiek wiedzieć. Jaki był cel Husarza pomijam jako, że motywacja jego nie jest znana a przypisywanie mojej osobie tego pochodzenia raczej przez obcych stało sie nudnawe a odświeżanie przez takiego patriotę  jak Husarz może być zastanawiające.

2018-06-02 4:50 GMT-05:00 <husarz33@wp.pl>:

Żydek Walerek czuje pismo nosem. To co żydki czują, nastąpi tylko w jednym przypadku. Tym przypadkiem jest Kreacja Pieniądza, która należy się NARODOWI, a NIE oligarchii finansowej. REFERENDUM w tej przedmiotowej sprawie MA mieć do dyspozycji NARÓD. Kreacja pieniądza jest AKTEM suwerenności, który nie powinien być powiązany z bankiem.! Dopóki się to nie stanie – rządzi oligarchia a nie pobratymcy “rządy”.

Dnia Sobota, 2 Czerwca 2018 00:12 Walerian Dąbrowski:

Okradają Polskę ze wszystkiego ale do czasu. To jest już koniec i upadek ich władania nad Polską a następnie w kolejnych krajach.

On Friday, June 1, 2018 2:13 PM, Marek Głogoczowski:

The conflict between the Jews and Poland began with anti-Polish publications in the US media a few years ago. The Jews began to goad Poland. They reminisced about Polish clashes with Jews in the 1930s and 1940s, not exactly a unique Polish story. Many nations have clashed with Jews, lately the people of Gaza.

<…>By putting pressure on the Poles, the Jewish organisations followed the blueprint they had utilised against the Swiss with great success.

b

This was the practical reason, while the needs of their battle for discourse called upon the Jews to safeguard their copyright, i.e. to keep in their hands the authority to decide and rule what is the Holocaust and who is guilty of it. Rebellious Poland had to be suppressed.

Organised Jewry called upon Poland to restore to them all the property that belonged to individual Jews in Poland before the WWII. If an owner dies intestate, his estate goes to the state. This is the basic rule all over the world, and Polish Jews are no exception. If a Polish citizen, a Jan or a Moses (or even an Ahmed) dies intestate, his property in Poland goes to Polish state. The Jews want to change it. They say intestate property of private Jewish Polish citizens should revert to Jewish ownership, actually to Jewish-American organisations.

In full read on the site http://www.unz.com/ishamir/ poland-under-the-jewish- messiah/

2 Comments

  1. […] Pana Puzynę ponadto umieściłem na Śmietniku Narodowym w bm.: Turbo-Ożydzacz: Kazimierz Styrna (Husarz), Krzysztof Puzyna (Hamburg) wyróżniwszy go w ubm. na równi z liderem protestu polskich […]

    Pingback by Krzysztof Puzyna poniżył wolontariusza w swoim projekcie patriotycznym | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 17/06/2018 @ 03:24

  2. […] :)) I dobrze, bo naskórny to najlepszy dowód. Ale niech mi (i publice, podstemplowanej przez ożydzacza Husarza) Pan wytłumaczy, co Bein ma do Pana procesu poznawczego z przedszkola. – Jeśli gawiedź […]

    Pingback by “Dla Ojczyzny ratowania” Jan Sposób tłucze Murzyna garbatego Beina za niueudany swój stosunek z chrabjom Potockim | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 23/07/2018 @ 17:23


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: