Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

02/06/2018

Coraz bliżej wyborów — c.d. wywiadów mitomana i samozwańca Potockiego

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 01:46

PB: Wzajemnie! Bardzo proszę o więcej agitek za Potockim, na materiał odstręczający.

.

Zbigniew Wesolowski: Przepraszam Panie Bein; rzeczywiście wystąpił błąd pisarski komputerowy w pisowni Pańskiego nazwiska. Dziękuje za Pańską wizytówkę. To jest ostatni mój komentarz kierowany do Pana. Bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia.

 

.

PB: To do mnie? Moja godność Bein. Ma pan również problemy z 4-literowymi słowy 🙂 Przykro mi, że spowodowalem u kogoś “pychę i szum”. Może wyjaśni, o co chodzi?

Do “dysputy” czyli dialogu Wesołowskiego z Wesołowskim, włączył się pan z własnej woli, kolportując agenturalną agitkę. Na mój rzeczowy koment “odpowiedział” pan jak wszyscy widzą. Czemu pan kpi z poważnej krytyki poczynań Potockiego? Czy przyciśnięty do muru za brak merytoryki, zwyczajowo (z której to kultury?) wkleja pan tego gotowca nt. finansowo-gospodarczy?
To byłby kolejny problem u pana. Prosiłem nie zawracać gitary, jeśli nie ma pan nic mądrego do powiedzenia w wątku.

.

Zbigniew Wesolowski: Panie Bejn, A już sądziłem że szkoda mego czasu na dysputy z Panem. W tunelu pychy i szumu powodowanego przez Pana tekst daje się dostrzec w oddali światełko.
Panie Bejn; w stosunku do realizowanych w okresie ostatnich dziesięcioleci liberalnych koncepcji, a następnie po roku 1989 tzw. transformacji ustrojowej. Główne aksjomaty Ekonomii Fizycznej są kompatybilne z opracowaniami wielu autorów polskich i zagranicznych […]

Panie Bejn; wg. Pana co jest nie tak z aktualnie obowiązującym paradygmatem ? Dlaczego uważasz, że musi odejść ?; oto pytania na które musimy dać sobie odpowiedź.
 
Przyjęcie fałszywych aksjomatów prowadzi do fałszywych i destrukcyjnych rozwiązań gospodarczych. 
.

PB: Panie Wesołowski, Fakty podsumowałem w podanych artykułach dot. Potockiego. Co wg pana jest nieprawdą? Voila! — podyskutujmy, pointerpretujmy skoro nie macie co robić w Fundacji — ŚRPiP. Bez krytycznego komentu spod hucznej nazwy organizacji podobno patriotycznej, kolportaż śmiecia konstytucyjnego z międzywojnia to woda na młyn agenturalnej socjo-inżynierii: gloryfikacji Pizduckiego/Selmana, “odzyskania” niepodległości i umizgów preżydęta Obłudy do zmian konstytucji z dobrej na jeszcze lepszą. Myślałem, że wyciągnęliście wnioski z błędów i wymietliście izby swe.

Imputuje pan trój-widzenie, a to Potocki z przydupasami uwijają się jak pszczółki. Jeśli nie ma pan co powiedzieć do rzeczy, lepiej nie wypełniać 3-kropkami i zwidami. Osobowość mnoga: samozwaniec, mitoman, krętacz… Czy nie tak? Ma sporą liczbę wystąpień, rzekomy mąż stanu podobno na celowniku systemu… i to na kanałach “alternatywnych” — marginesowych, w tym oszołomskie. Taktyka wypracowana na ż-Zachodzie, gdzie też są durne goje. Dla takich gadanie pod oczekiwania… klasyk made in Cambridge Analytics (Wiosna “Arabska”, Brexit, wybiury preżydęta Trampka)… żydosłużby za naciśnięciem klawiatury podadzą, co kto ma komu i kiedy obiecać. Sami im pompujecie dane do żniw z pejsbókuf…
Potocki szykuje marsz narodowy za II RP w czerwcu. Zapowiedział kandydowanie do samożydów i KneSSejmu.  A wiadomo, że wchodząc nawet z czystymi pobudkami na scenę ustawioną w Teatrze Popisdzielnym, wchodzi do klubu korupcji jeśli nie do grobu.
Niech pan Potocki, zamiast skrzyń wypełnionych złotem pod każdą polską strzechą, obieca nam, jak wyłamać się spod jarzma jewroatlantyckiego, żeby nie wpaść np. w chińskie. A następnie niech poprowadzi przekonany naród do celu. Dobrobyt wraca do Suwerena. Spojrzenia w stronę Rosji (pod publiczkę rusolubną) bez realnego planu na miejsce Polaków w pan-slawizmie niezdominowanym, są tak samo spektaklem, gdyż jewroatlantyści nie dopuszczą do oderwania się gruntu pod bazy USraela przeciw Rosji. A City of London nie cofnie przeprowadzki do Oddziału Głównego na żydłackie Między-Mordzie, tj. monstrualną Gazę Północ, test regionalny przed finalizacją NWO globalnie. Po to m.in. wzrost bandyckiej siły NATO w Polin.
Może pan Potocki wyjaśni, jak pokaże drzwi egzekutywie  Goldman Sachs W-szawa?  Jak wyrwie bezcenne znaczy bezużyteczne patrioty z pozycji bojowych i wywiezie do eksportera, żądając zwrotu miliardów. Albo jak odetnie pępowiny z Polin do Watykanu, Bruxelki, Faszyngtonu i Jerozolimy, nowej stolicy żydłactfa Oddział Bliski Wschód? Czy jak wypierdoli srulowego sierżantka z Polski, nie mówiąc o nad-koszernej ambasadorce.
A jeśli nawet uda mu się powyższe, to jak ochroni wrak Polski od rozgrabienia na złom przez cwaniaczków, dziś etatowych szabas gojów?
Pre-dyspozycjonowanie 🙂 nie zmieni faktów u myślących, a reszta i tak jest stracona. Widocznie coś nie działa z lansowaniem Potockiego, skoro trzeba aż takiej intensyfikacji, piętrzącej kompromitacje jego charakteru i kwestii, jakie montuje z geszefciarzami i czubkami. Fakt: zwolenników Potockiego ubywa w takt z mnożeniem wywiadów, natomiast użyteczni i oszołomy są coraz bardziej zahipnotyzowani, wyczekują przebiegunowania Planety, by wyłapać sruli w II RP bis, bo ci mieliby zwalić się w magnetyczne bezpieczeństwo Polin. Przekonamy się empirycznie o tym toważyhu na Marszu za II RP. Ohydnie ożydzony i poniżony Naczelny eMisjiTV, Piotr Korczarowski nie podaruje buhaha
.
Zbigniew Wesołowski: Panie Bein; (…) to są fakty, bardzo proszę nie przypinać nikomu dwojenia się ani ukazywania się, tzn. bycia widzianym w potrójnej postaci. Możemy co najmniej mówić i dyskutować o różnych interpretacjach zdarzeń historycznych i współczesnych. 
.
PB: Panie Wesołowski, Po angielsku mówimy “red herring” = ściema, temat zastępczy… Jakie “predyspozycje” skłoniły pana  do kolportażu agitki za chrabjom Potockim? Pan chrabja dwoi się i troi, by uwiarygodnić się przed naiwnymi. Lekce sobie ważył:
…a tu “prawem” się otacza! W poważnym państwie takich zamyka się w ciupie lub wariatkowie. Widocznie Potocki dobrze robi tym przy korycie.
Jakiś nienazwany sędzia trybunału stanu znów zaprzęgnięty został do przekonania Polaków przed wybiurami, że urząd Potockiego jest koszer. A tu inny ałtorytet z “Afer Prawa”. Zaś w bież. filmiku też węszę robotę służbową, jako że Potocki planuje Marsz II RP w czerwcu i wzmaga swą działalność “wywiadowczą” tj. udzielania wywiadów na z góry uzgodnione pytania (i odpowiedzi) do lasowania mózgów lemingom.
Czym w filmiku chciał pan przyciągnąć uwagę? Odrobiłem lekcje, przestudiowałem obu samozwańców i mitomanów. Nt. polecanego filmiku, patrz rozdział Szemrani prezydenci Samozwańcy i krętacze Sokolnicki i Potocki. To wystarczy, by zdyskredytować obu panów.
Czytał pan? Z czym się nie zgadza i dlaczego? To byłoby mądrzejsze niż subtelne ad hominem pod adresem posłańca. Żeby nie marnował pan więcej czasu sobie i grupie, pod mejlem kopiuję ww. rozdział. Agitka z grandziarzem Sokolnickim pod obecne podchody wybiurcze Potockiego nie zmyli myślących. Jeśli komu mało, niechaj czyta resztę ww. opracowania i pozostałe.
Niech się pan Wesołowski walnie w czerep… Nielegalni następcy władzy sanacyjnej opartej na nielegalnej konstytucji mieli przekazywać władzę nowej nielegalnej władzy okupowanych Polaków!? Wsjo rawno czy tylko insygnia czy co innego. Prawowity przedstawiciel Polaków z prostym kręgosłupem, trzymałby urząd, aż Suweren-naród uwolniłby się spod okupacji.
Potocki “zrzekł się” prezydentury na uchodźstwie na rzecz preżydenta Kalksztajna. Tym samym pokazał, że albo za naiwny na prezydenta, albo współpracuje z żydomasoństfem, które rozciągnęło nam kurtynę “wolność, niepodległość, demokracja”. Podobnie Kaczorowski “przekazał” insygnia władzy hiper-agentowi CIA, Lejbie Kone (Bolek, aka Lech Wałęsa). Prowadzący Bolka potrzebowali szopki z Kaczorowskim dla uwiarygodnienia koszernego pszywutcy gojów Polin, dostarczonego z motorówki przez płot Stoczni.
Urząd prezydenta II RP na uchodźstwie był przekazywany nominacją przez ustępującego prezydenta wg nielegalnej konstytucji kwietniowej. To nie moja idea wspólnoty słowiańskiej.  Czy uzyskali choć aprobatę większości Polonii i który prezydent II RP,  bo było paru równolegle nawzajem się żrących. Jestem Polonusem od początku l. 1970-ych i nigdy nie pytano mnie, którego z tych dwóch wolę :)) Nie miałem nawet pojęcia, że istnieją, bo nic doniosłego nie robili dla Polaków w kraju ani za granicą.
Podobnie było z zakonem Orderu Św. Stanisława (zdrajcy Polskiej Racji Stanu) po decyzji z głupia frant Sokolnickiego, by urząd wielkiego mistrza ograniczyć dziedzicznie do własnej rodziny. Stąd obecny wielki miszcz Potocki, daleki kuzyn też samozwańca i mitomana, Sokolnickiego. Zakon rozpadł się na odpryski w kraju i za granicą. Nadwyrężony mnogością nadań przez Sokolnickiego, Order stracił na powadze i międzynarodowym znaczeniu. Nawet w Polin konkuruje parę “zakonów” tego Orderu. Struktury przeszły w agenturalne ręce, dając możliwość manipulacji narodem w kraju i za granicą.
Co nie tknąć związanego z Potockim, to się kupy nie trzyma. Ale za to naiwni Polacy znów się obudzą ze wszystkimi kończynami w pełnych nocnikach — za późno, jak to było już za KAŻDYM razem “zrywu” wybiurczego.
.
PB: Odbił to się już czkawką Jerzemu Ziębie afekt Potockim. Na szczęście Zięba powrócił do swej domeny i dał spokój darmowej (?) reklamie samozwańca.
Pan Zdzisław Jankowski może mieć swoje darmowe zdanie, to nie przestępstwo, nawet plusy dodatnie pozytywnie w oczach agentury :)) Dla intelektualnej reszty, jego argument rzeczowy jest przedszkolny. Potocki bierze info o Żydach od mądrzejszych (nie zasłynął jeszcze badaniami, a wpadki w prostszych sprawach ma żenujące), pompuje je pod publikę, dorzucając z “antysemickiego” rozpędu rynsztokowe ożydzanie i “banicję” najinteligentniejszych krytyków. Ale słowem nie kwęknie o milionach szabas gojów i użytecznych idiotów, coby nie stracić elektoratu.
Suwerenność po 1914 była ku radości naiwnych. Sytuacja podobna z nadziejami na lepsze od Moraw-Icka, Między-Mordzia, oszkodowań, zasobów naturalnych zaklepanych za dolara dla obcych. Lekcja niedouczona: ten się cieszy naprawdę, kto ostatni korzysta.
Ciąg rjewoljucja bolszewicka, obalenie imperium osmańskiego, I wś., Traktat Wersalski zaplanowali i wykonali rotszyldziaki, aby wprowadzić mit państw narodowych, z którymi wiedzieli na zaś, co zrobią w obecnej fazie barakowania unijnego. Utorowali drogę do absolutnej władzy NWO, co zaczyna świtać zachwyconym “dobrymi” zmianami. Trudno, żeby Polacy nie zauważyli. Polin należy do najbardziej wasalskich krajów jewżopy, a Polacy — do najbezczelniej ujarzmionych, zgnojonych, dojonych.
Jeśli ma pan Wesołowski coś od siebie i na temat, to zapraszam. Jeśli nie, to pozdrawiam równie “serdecznie”. Kolporterów agitek ci u nas dostatek, potrzeba myślicieli i przywódców z prawdziwego zdarzenia.
,
Andrzej Szubert: Dyskusja z Wesołowskim mija się z celem. Nie zauważa, że II RP utraciła suwerenność w 1926 roku na skutek puczu Litwaka Selmana vel Piłsudskiego i że konstytucja sanacyjna jest nielegalna, jak nielegalną była cała sanacja. PS. Niestety i Jankowskiemu szajba chrabjego odbiła…
.

Otylia Zigman: Owszem robotę pod tym względem, że uświadamia resztę durnoty, robi dobrą, ale przy tym i złą! Niewyobraża Pan sobie, do jakiego stopnia Polacy odurnieli? Ci co w niego wierzą, tj. w Potockiego, to napewno wypną się na rolników, Panie Zdzisławie. Ci co wierzą w Potockiego uwierzyli, że Potocki da im miliony… Że spuści mannę z nieba!  A to są kompletne lury….  Panie Zdzisławie!!

Polacy mają uwierzyć rdzennym Polakom, którzy startują do wyborów! Potocki
zabierze część głosujących na niego, bo o to też chodzi, aby startowało 100 
różnych partyjek i 20-stu prezydentów!!! Aby Polacy nie dostali się do rządu, a za
Potockim stoją żydzi, proszę Pana, taka jest prawda. Czy Pan wie, że oni muszą
dzisiaj posuwać się, aż do mówienia nawet prawdy, aby byli wiarygodni???
Dłączymy tutaj znawców, co mają czyste, nieskażone umysły, aby lepiej wytłumaczyli Panu tą sprawę, która jest bardzo ważna, ponieważ Potocki przyniesie wielkie zagrożenie dla Polaków, oj, rodacy, Polacy…

.

Zdzisław Jankowski: Dobrą robotę robi na YouTubie Hrabia Potocki, który mówi publicznie, ze jest Polakiem i dalej mówi otwarcie, ze Polską rządzą żydzi i to trzeba zmienić. Polska Partia Chłopska miała pierwsze spotkanie po rejestracji w kwietniu przez KRS a odbytego 26.05.2018r w Warszawie, wychodzimy na rynek, by się pokazać, dopracowujemy szczegóły…

.
Zbigniew Wesolowski: Piotr Bein i inni o podobnych predyspozycjach.
Dlaczego w dniu 22.12.1990 w oparciu o zapisy art.13 i 24 Konstytucji kwietniowej z 1935 Pan Ryszard Kaczorowski nie miał kompetencji, aby przekazać Akt Suwerennej Władzy II RP 1939-1954, Lechowi Wałęsie ?  
.
PB: A co tu gadać!? Szkoda wody 🙂 C.d. wywiadów mitomana i samozwańca Potockiego z pazernymi i/lub durackimi rozmówcami. Dla znających te zboczenia, to już tylko rozrywka. Pani Otylko, są sprawy ważniejsze, duraków nie przekonamy. Kto chciał się dowiedzieć, ten już wie. Czytaj na https://grypa666.wordpress.com/2018/05/28/potockiego-walesanie-sie-po-ambasadach-tym-razem-izraelska
oraz związane:
 
.
Zbigniew Wesolowski: Witam bardzo serdecznie; Pani Otylio; cyt. DLACZEGO TUTAJ WSZYSCY ADRESACI, TRZYMAJĄ WODĘ W ZAMKNIĘTYCH USTACH???” do adresatów jest z pewnością wyzwaniem lub prowokacją do zajęcia konkretnego stanowiska. Pracujemy i współpracujemy bardzo skutecznie w sensie merytorycznym;
 
Fundacja Zbigniewa A. Wesołowskiego
– Światowy Ruch Polaków i Polonii;        
sygn. akt: SZ XIII Ns-Rej. KRS 7895/18/224
tel. +48 573-319-601, skype ID: vestonskype
e-mail: poloniaforumpl@gmail.com

Otylia Zigman: DLACZEGO TUTAJ WSZYSCY ADRESACI, TRZYMAJĄ WODĘ W ZAMKNIĘTYCH USTACH???

 
On Wednesday, May 30, 2018 11:54 PM, Witold Mazur:
Ciekawy wywiad – gruba forsa
 
Advertisements

3 Comments

  1. […] Coraz bliżej wyborów — c.d. wywiadów mitomana i samozwańca Potockiego Samozwańcy i krętacze Sokolnicki i Potocki Prezydent Hrabia Potocki poniża patriotów, roszcząc szemraną sukcesję   Zahipnotyzowani Potockim   Piotr Korczarowski: O jeden most za daleko hipokryty Potockiego   Radosław Patlewicz: […]

    Pingback by “Dla Ojczyzny ratowania” Jan Sposób tłucze Murzyna garbatego Beina za niueudany swój stosunek z chrabjom Potockim | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 23/07/2018 @ 17:24

  2. […] Coraz bliżej wyborów — c.d. wywiadów mitomana i samozwańca Potockiego Samozwańcy i krętacze Sokolnicki i Potocki Prezydent Hrabia Potocki poniża patriotów, roszcząc szemraną sukcesję   Zahipnotyzowani Potockim   Piotr Korczarowski: O jeden most za daleko hipokryty Potockiego   Radosław Patlewicz: […]

    Pingback by [Dyskusja] Po Potockim został smród, nadwyrężone reputacje patriotów i dowody na durnotę | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 24/10/2018 @ 23:24

  3. […] Coraz bliżej wyborów — c.d. wywiadów mitomana i samozwańca Potockiego Samozwańcy i krętacze Sokolnicki i Potocki Prezydent Hrabia Potocki poniża patriotów, roszcząc szemraną sukcesję   Zahipnotyzowani Potockim   Piotr Korczarowski: O jeden most za daleko hipokryty Potockiego   Radosław Patlewicz: […]

    Pingback by [uaktualnienia] Przydupas II RP chrabji Potockiego, Marcin Król (M.K. TV) ukradł pracę Andrzeja Szuberta, szczutego przez tę samą agenturę, co żywi Króla i Chrabjem | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 07/12/2018 @ 23:06


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: