Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

01/06/2018

[Dyskusja] Diagnoza okupacji i terapia

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 08:12

Andrzej Szubert: Piotr, wiesz dlaczego Ścios “trafnie opisuje huśtawkę popisdzielską za kurtyną “wolności, niepodległości i demokracji”? Bo ściąga wiedzę o tym z obiektywnych blogów i stron, takich jak nasze, a może i od nas samych. On wie, że coraz więcej ludzi dostrzega fikcję “wolności”, oszustwo demokratury parlamentarnej i fałszywej barykady wojny POsraela z PiSraelem. I dlatego ta część jego “diagnozy” dostrzeganej przez coraz szersze grono nieogłupionych Polaków ma mu zaskarbić wiarygodność. Jego rola polega na tym, aby winę za wszystko nadal zwalał na “okupację sowiecką”. I sądząc po komentarzach u niego albo nadal część ludzi, choć coraz mniej, w te brednie wierzy, albo komentarze to też robota podstawionej hasbary, mającej go dalej uwiarygadniać. Nie chce mi się wierzyć, aby nawet wtórny analfabeta, czy niedokształcony ćwierćinteligent wierzył w brednie o sowieckiej okupacji w obliczu baz usraelskich i NATOwskich w Polin i trzymania Piskorskiego bezprawnie od dwóch lat w areszcie za rzekome szpiegowanie na rzecz Rosji. Tak mniej więcej napisałem Ściosowi w komentarzu pod jego bełkotem:

 
Ciekawi mnie gdzie autor widzi w Polin “okupację sowiecką”? Z tego co wiem, w Polin stacjonują bandyckie wojska NATO, budowana jest baza dla bandyckich wojsk usraela, marionetki polityczne mają powiązania z Telawiwem, Faszyngtonem i Brukselą, ekipy Tuska i Kalksteina latały na wspólne posiedzenia z rządem Izraela do Jerozolimy, a nie do Moskwy, w Krakowie kiedyś obradował Knesset a nie Duma Państwowa, a oskarżony o szpiegowanie na rzecz Rosji Piskorski gnije w areszcie od dwóch lat. Gdyby Polin była pod “sowiecką okupacją” budowano by bazy dla wojsk rosyjskich, Tusk i Kalkstein lataliby do Moskwy a nie Jerozolimy, Piskorski byłby premierem a rusofobiczni dezinformatorzy siedzieliby w więzieniach. Gdzie więc autor widzi “sowiecką okupację”.
Mojego komentarza gnida oczywiście nie zatwierdził. To ewidentny agent wpływu.

.

PB: Makowscy rozsyłali z 5 e-adresów (już nie zawracają mi gitary) PiSraelicką fantastycznie naiwną hasbarę jak i dobre teksty, zapewne dla wiarygodności. Mam na PiotrBein.wordpress.com parę dyskusji z “nimi” (może to być jedna osoba). Zostawili po sobie trwały ślad, do wglądu wedle potrzeb. Wystarczy w wyszukiwarce wewn. bloga wystukać nazwisko.

Tekst  Ściosa zaczyna się dość celnie opisem huśtawki popisdzielskiej za kurtyną “wolność, niepodległość, demokracja”. Za trafny uważam też wniosek: nie da się pokonać okupanta wchodząc w system, jaki zastawił w Polin.
Cz. II jest słabsza. Poza prywatnym grupowaniem się, konspirą (niemal niemożliwa przy współczesnych środkach technicznych żydłactfa) i samo-uświadamianiem, znanymi już Polakom, nie oferuje autor nic skutecznego. Podobny jest w tym do Gawędziarzy Narodowych, którzy czerpią dochód z utyskiwania na oczywistości, jak prasa PRL z wałkowania dziur w drogach. Zwalnia to też od podania narodowi sposobu na położenie kresu ich niedoli. Co najważniejsze: nie podaje, że źródło niedoli nie tkwi w kraju, tylko globalnie. Co wskazałoby np. na działania międzynarodowe, czego uny się panicznie boją, jak widzimy z paranoji przeciw narodowcom własnym i goszczącym w W. Brytanii. O zgrozo (dla autora), wskazałoby na sojusz z Rosją i in. Słowianami.
Otylia Zigman: NIE PANIE ANDRZEJU! NALEŻY ICH DEMASKOWAĆ I OŚWIADCZAĆ POLAKOM, GDZIE JEST TEN WIECZYSTY WRÓG PŁATNY, A NIE WRZUCAĆ DO SPAMU, GDYŻ POLAK NIGDY SIĘ NIE DOWIE I NIE NAUCZY, GDZIE PRAWDA A GDZIE KŁMSTWO!!
NIE MÓWIĄC O TYM, ŻE PRZEZ TYCH AGENTÓW PŁATNYCH, POLAK PRAWIE JUŻ NIE ODRÓŻNIA DOBRA OD ZŁA!!! TAK SKOŁOWALI NARÓD POLSKI……ODWAGI PANOWIE, ODWAGI, DEMASKUJEMY A NIE WRZUCAMY DO SPAMU!!!
Andrzej Dziąba: Z tym się akurat zgadzam. Może wysyłając prawdziwe informacje, chcą wzbudzić do siebie zaufanie? Pewnie tak.
Otylia Zigman: Panie Andrzeju, Ja użyłam celowo tych agentów, bo to są ageńci Makowscy, i do tego dołożyłam wielu o wiele grożniejszych agentów: jak Radio M., Śliwę i innych, którzy od 2005 roku, bezustannie robili kampanię w ich mediach, w Polsce i Chicago!! Te żydowskie kanalie doprowadziły do takiej ruiny nasz Naród!! To było pierwszy raz, co zrobiłam celowo ale niewątpliwie powtórzę to zawsze!! Proszę o tym pamiętać, nigdy agentom nie wolno wybaczyć wrogiej działalności przeciwko Polakom! Nigdy, przenigdy!!!
Andrzej Dziąba: Pani Otylio! Ja nie zainteresowałem się Makowskimi tylko blogiem Aleksandra Ściosa. Przeczytałem te dwa artykuły i uznałem je za wartościowe.
Ja weryfikując informację zwracam uwagę mniej na informatora, a bardziej na informację. Może tak być, że ktoś zaufany świadomie lub nieświadomie “wrzuca fałszywkę”. Ale może też być i tak, że ktoś niegodny zaufania przekazuje całą prawdę.
Proszę sobie przypomnieć początkowy zachwyt nad Potockim. Ładnie mówił. Ja od początku byłem nieufny wobec niego.

Otylia Zigman: Panie Andrzeju, Przez ostatnich kilka lat poznałam wredną działalność, zresztą nie tylko ja bo i wszyscy świadomi Polacy, wrogiej działalności Wandy i Leszka Makowskich z Australii. Bezustannie kolportowali dezinformujące

materiały polityczne w celu wiadomym… Była to praca typowo agenturalna, co zaprzestali, kiedy wręcz zdemaskowałam ich działalność, przynajmniej nigdy po tym nie odważyli się wysłać do mnie już nic więcej dobrego na temat PiSu i “Medium”, które przez całe lata robiło kampanie wyborczą Partii PiS…
Teraz, Pan przekazuje pośrednicząc, dużą pracę na temat historyczno-polityczny od Wandy Makowskiej. Ze względu na przeszłość, która nie uległa zapomnieniu niestety, nawet nie jestem skłonna zapoznać się bliżej z tym tematem, mając na uwadze podstępną działalności w czasie przeszłym, tych osób wobec rdzennych Polaków. Nie wierzę nikomu, kto już raz próbował szkodzić, dezinformować i ogłupiać naród polski! Błąd, możemy popełnić tylko jeden raz, kiedy go powtarzamy, to jest odpowiednie określenie na ten przypadek: Polak głupi przed szkodą, jak i po szkodzie głupi!!!

Andrzej Szubert: Piotrek, to nie chora mentalność, a świadoma działalność agenturalna. Z agenturalnymi wypocinami Ściosa zetknąłem się już 8-9 lat temu i od
razu wiedziałem, że to świadomy dezinformator. Zastanawia mnie tylko, kto i dlaczego kolportuje te agenturalne bzdury dalej nie tylko nie opatrując ich własnym krytycznym komentarzem, ale jeszcze zaleca jako niezmiernie ciekawe, zamiast niezmiernie fałszywe.
Bzdur i bełkotu jest tam znacznie więcej, a nie tylko to o sowieckim
okupancie. Ciekawe, że agent Ściosa i jego czytacze nie zauważyli, że
w Polin stacjonują bandyckie wojska usraela a nie Rosji.

Jeszcze jeden przykład agenturalnego bełkotu Ściosa: powstały w
Magdalence projekt „państwa socjalistycznego”. Kompletna bzdura – w Magdalence narzucono Polin chciwy żydo-kapitalizm. Polaków wywłaszcza się, a wszystko co się da, prywatyzuje oddając pociotom i podkomendnym żydo-banksterów wszystko za grosze. Jaki to więc jest “socjalizm”.

Ludzi rozsyłających agenturalne brednie Ściosa bez demaskujących go
komentarzy należy wywalać do spamu – bo tylko tam jest ich miejsce.

PB: Oczywistości w cz. I, czyta się dobrze, aż autor wyjawia swą chorą mentalność:

tym obszarem zarządzają ludzie służący sowieckiemu okupantowi
Okupantem Polin jest żydłactfo nie sowieckie już, tylko globalne: ż-banksteria, ż-korporacje, globalni syjoniści i ich przydupasy obojga narodów. Popełniwszy tak rażący błąd rzeczowy, w cz.II autor zaklina się: Zmiana świadomości Polaków i odrzucenie szeregu mitów pustoszących nasze umysły, jest pierwszym i nieodzownym warunkiem odzyskania wolności.
 
Niech autor zacznie od siebie: zmienić świadomość opartą na mitach hasbary. Wtedy może ruszy milionowe rzesze rodaków mentalnie sobie podobnych… zaczadzonych do ślepoty na otaczającą rzeczywistość (którą dość dobrze opisuje w cz. I).
 
On Thursday, May 31, 2018 2:02 PM, Andrzej Dziąba:

———- Wiadomość przekazana dalej ———-

Od: Wanda Makowska<wandamakowska@tpg.com.au>
Data: 30 maja 2018 13:21
Temat: Fw: Aleksander ŚCIOS_Bez Dekretu_Fałszywa Alternatywa_1.Diagnoza_2. Terapia

Advertisements

1 Comment

  1. […] do samożydów i KneSSejmu.  A wiadomo, że wchodząc nawet z czystymi pobudkami na scenę ustawioną w Teatrze Popisdzielnym, wchodzi do klubu korupcji jeśli nie do grobu. Niech pan Potocki, zamiast skrzyń wypełnionych […]

    Pingback by Coraz bliżej wyborów — c.d. wywiadów mitomana i samozwańca Potockiego | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 02/06/2018 @ 01:46


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: