Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

29/05/2018

SZOK: w Polin aż 24 szczepienia są obowiązkowe, to najwięcej w UE!

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 19:59
Witaj,

to nie jest kolejny tekst o szkodliwości szczepień i występowaniu Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych (NOP).

To nie jest zbiórka pieniędzy.

To apel o poszanowanie Konstytucji, o Twoje podstawowe prawo do podejmowania niezależnych decyzji, o prawo do prawdy – wolnej od wpływów wielkich koncernów farmaceutycznych.

Pani Paulina Janowicz z córką Olą, zm. 06.05.2016 r. na skutek NOP czyli niepożądanych odczynów poszczepiennychFot. Pani Paulina Janowicz z córką Olą, zm. 06.05.2016 r. na skutek NOP czyli niepożądanych odczynów poszczepiennych. Źródło: paulinajanowicz.pl

DZIŚ WALCZYSZ O WOLNY WYBÓR – WYSTARCZY 1 PODPIS

„Szczepienia dzieci w Polsce są obowiązkowe, to żadna nowość”. Wydaje Ci się, że tak było od zawsze?

Nic bardziej mylnego.

Aż do 2005 roku polscy rodzice mieli wolność w podejmowaniu decyzji, czy szczepić dzieci, np. przeciwko odrze lub śwince. Wbrew masowym przekazom głównych mediów wielu rodziców z prawa do wyboru korzystało, a na szczepienia MMR (przeciwko odrze, śwince i różyczce) decydowało się tylko niecałe 40% społeczeństwa.

To aż 60% Twoich rodaków, którzy decydowali się na prawo wyboru w zakresie szczepień – wśród nich mogli być również Twoi rodzice! Tyle osób nie mogło się mylić

Pomyśl tylko:

ja, Ty, Twoi znajomi i bliscy – w zależności od rocznika i płci – otrzymaliśmy w dzieciństwie tylko od 5 do 7 różnych szczepionek.

Nie więcej. Dlaczego?

BO NIE BYŁO TAKIEJ POTRZEBY.

Natomiast dzisiaj, w 2018 roku, w Polsce dzieciom do 19 r. życia podawane są

– UWAGA –

… aż 24 różne szczepionki!!!

Porównanie ilości obowiązkowych szczepień w Polsce względem lat 60., 70. i 80. a rokiem 2018.Fot. Porównanie ilości obowiązkowych szczepień w Polsce względem lat 60., 70. i 80. a rokiem 2018.

Czy to naprawdę konieczność??

Czy może jednak rządza pieniądza chciwych koncernów farmaceutycznych, które w szczepionkach widzą tylko intratne państwowe kontrakty, a nie zdrowie moich, Twoich – polskich – dzieci??

ŻĄDAMY PRAWA WYBORU

Polska „najgłupszym” ze wszystkich krajów Europy??

Kraje takie jak Szwecja, Niemcy, Norwegia czy Portugalia dają swoim obywatelom możliwość podjęcia decyzji. W większości państw Europy szczepienia są dobrowolne, a decyzję o tym ile i jakie szczepionki powinno przyjąć dziecko podejmują rodzice – w oparciu o obiektywne, indywidualnie dopasowane zalecenie lekarza, który ma na uwadze dobro dziecka.

Tu nie ma miejsca na łapówki i przekupstwo urzędników przez koncerny lekowe. Takie samo prawo należy się Tobie i Twoim bliskim w Polsce!

Nie jesteśmy gorsi, nie dajmy się koncernom farmaceutycznym. Pomóż mi wrócić do naszych praw sprzed 2005 roku.

Dlatego w imieniu swoim i CRPO – Centralnego Rejestru Petycji Obywatelskich, żądam poszanowania konstytucji, która (w art.31 i 48: Wolność i przesłanki jej ograniczenia oraz Zasada ochrony władzy rodzicielskiej) pozwala nam na wolność w podejmowaniu decyzji.

5 000 zł kary grzywny za walkę o dobro własnego dziecka?!

W Polskich przychodniach kilka razy w roku przeprowadzane są kontrole i tworzona jest lista osób uchylających się od szczepień ochronnych. Lista ta skazuje rodziców na społeczny ostracyzm, a także… poważne kary finansowe!

Takie osoby otrzymują od Sanepidu upomnienie z żądaniem wykonania szczepień w ciągu 7 dni! Jeśli nie wykonają szczepień w terminie (a przecież dziecko może być chore!!!), sanepid przekazuje sprawę wojewodzie, który może nałożyć grzywnę w wysokości od 400 do 5000 zł. Grzywna ta może być nakładana kilkakrotnie!

STOP łamaniu prawa w Polsce

Drogi Czytelniku, takie działania są niezgodne z prawem, bowiem terminy obowiązkowych szczepień reguluje tylko i wyłącznie rozporządzenie Ministra Zdrowia.

Zatem ani sanepid, ani tym bardziej wojewoda (!) nie mają uprawnień do nakładania kar pieniężnych na rodziców…

Takie postępowanie to samowola urzędników, nie mająca nic wspólnego z obowiązkiem szczepień określonym w ustawie. Samowola, na którą przyzwala Polski rząd i… Ty sam.

Podpisz petycję, bo masz prawo decydować o zdrowiu swoim i swoich bliskich

To nie jest kolejny tekst o szkodliwości szczepień. Wierzę, że każdy ma prawo wierzyć takim przekazom, jakim chce.

Powszechnie znane są dowody na liczne powikłania poszczepienne, prowadzące do takich chorób jak autyzm, padaczka, a nawet do śmierci. Sam młodego chłopaka, który w wyniku powikłań po jednym ze szczepień dostał paraliżu połowy ciała… A mimo to, nie potępiam szczepień – powszechnie znane są dowody na ich skuteczność przeciwko wielu chorobom zakaźnym, które niegdyś dziesiątkowały ludzkość.

Po prostu uważam, że każdy rodzic ma prawo podjąć tę decyzję indywidualnie, pod opieką swojego lekarza, bo nie każde dziecko jest takie samo, a nie wszystkie szczepienia są niezbędne!!

POKAŻ, ŻE DO TY DECYDUJESZ!

To nie jest apel o podjęcie skrajnej decyzji – wybór pomiędzy zakazaniem wszystkich szczepionek, a przymusem wprowadzenia dodatkowych szczepień.

Tak, to walka o prawo do możliwości podejmowania własnej, subiektywnej decyzji podjętej indywidualnie dla każdego.

Każdy rodzic ma bowiem prawo wybrać te szczepionki, w które wierzy, że uchronią jego dziecko, a nie te, które wymyśliły koncerny farmaceutyczne dla zbicia własnej fortuny. Szczepionki, które nie zawsze zostały odpowiednio i gruntownie przetestowane.

Tak, to petycja o coś więcej – o konstytucyjną wolność.

Wolność wyboru, która dotyczy każdego Polaka.

CO MOŻESZ ZROBIĆ?

Pomóż zwalczyć lobby farmaceutyczne i podpisz petycję w sprawie Obywatelskiego Projektu Ustawy o Dobrowolności Szczepień:

TAK, PODPISUJĘ SIĘ!

Reprezentant CROP – Centralnego Rejestru Petycji Obywatelskich,
Mariusz Lenarczyk Podpis

Misją Fundacji Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego jest szerzenie wiedzy na temat osiągnięć medycyny naturalnej, profilaktyki i zagrożeń
– aby pacjenci odzyskali władzę nad swoim zdrowiem,
która obecnie jest w rękach przemysłu farmaceutycznego.
Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego – www.iozn.pl

ul. Tużycka 8 lok. 6, 03-683 Warszawa

kontakt: kontakt@iozn.pl

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: