Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

25/05/2018

[Dyskusja] ŚlepaMańka bredzi: Edward Moskal pokazał prawdziwą moc Polonii

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 00:40
Walerian Dąbrowski: To właśnie zawładnęło Polakami. Rzucone hasło i wszyscy jak ćmy do ognia bez żadnego logicznego zastanowienia się. I niestety trwa to do dzisiaj. Rzucone zaś hasło na jutro nie dociera do nikogo. Wczoraj zakłamane czasem dociera dzień dzisiejszy już niezrozumiały a jutro Polski to czysta abstrakcja i dlatego od 30 lat nas bezkarnie okradają …. Żal nawet komentować.
.
Andrzej Szubert: Hehehe – [prezes] Moskal pokazał odurnienie usraelskiej Polonii, która chciała Polski w żydo-banksterskim bandyckim NATO – by polscy żołnierze robili za mięso armatnie w żydowskich wojnach i okupacjach. Czy można być durniejszym? Agentura żydowska nawet tych durniów Polonusów nie musiała podpuszczać do tego. Ale niech durnie nie bredzą, że Polonia zrobiła to bez żydowskiej pomocy – Polonia od dawna jest sterowana, manipulowana, odurniana, wręcz tresowana przez żydowską agenturę i i stąd sama pcha sibie i Polskę w żydowskie łapska.
.
PB: ŚlepaMańka bredzi: Edward Moskal pokazał prawdziwą moc Polonii, dzięki której to Polska pomagdalenkowa została przyjęta do NATO, bez żydowskiej pomocy. Właśnie od tego momentu aż do dzisiaj dla eliciarstwa magdalenkowego, Polonia Amerykańska jest traktowana jak wróg którego w najlepszym wypadku należy lekceważyć.
Polska po-magdalenkowa to właśnie zżydłcony barak jewżopy Polin, przyjęty czym prędzej do ż-NATO z okazji napadu tych bandytów na Jugoslawię, bo taki był plan: Polin wzmocni struktury atlantyckie społeczności międzygojowskiej, jednocześnie głębiej wpadając w niewolę ż-banksterską. Inaczej wpadłaby Polska w strefę wpływów Rosji. Jeśli Polonia z tym coś ma, to pranie mózgów hasbarą antyruską.
Polonia zawsze była traktowana jak wróg i odurniana, także za czasów PRL. Żeby Polonusy nie uświadomili się, zorganizowali i wpłynęli na parlamenty na obczyźnie ani na rodaków w kraju. Dziś są bardziej wsteczni niż Polacy w kraju, np. patologiczna rusofobia, obwinianie ruskich za żydłacką Zbrodnię Katyńska i 10 IV. Agenturalne Kluby Gazety Polskiej nie udały się Singerowi/Maciarewiczowi tak dobrze w kraju jak wśród Polonii.
Jacek Międlar podał jako pozytywny przykład Polonuskę, która na 100%, że 10 IV to robota ruskich. Ok. min. 26:00 Żądał ekshumacji w Jedwabnem, w Chicago został aresztowany
Panie Kotulsky, prosimy o artykulik, bo wiedza w temacie jest żenująca.
.
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: