Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

24/05/2018

[Dyskusja] Protest rolników

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 01:59
PB: Żydłacki “majstersztyk” udał się na polskich rolnikach, bo oni niestety tak naiwni jak np. amerykańscy indywidualni farmerzy, których żydłactfo też rozpizdrzyło lichwiarskimi “łatwymi” pożyczkami.
Roman Kafel już dawno pisał o tym, u mnie było parę razy na blogach, jak i o Hindusach, których pareset tys. popełniło samobójstwa z powodu przekrętnego zadłużenia i obiecanek diabelskich o cudownych żniwach.
Polski chłop jakiego znałem za PRL miał zdrowy rozsądek, nie zadłużyłby się w banku, nie wierzyłby w cuda niewida nowej “technologii”. To że aż tylu dało się nabrać, to symptom ogólnego upadku ducha i świadomości Polaków.
Znajoma Polka w Vancouver pochodzi z rolniczej, dużej rodziny w Polsce. Przeszli na GMO, bo inaczej nie da się dochodowo produkować. Inspektorzy sprawdzają, czy kury dostają paszę GMO, a jak nie, to zamykają produkcję. Katolicy powinni wiedzieć, że diabeł w piórka słowika się przebiera i pięknie śpiewa.
Znajomy po akademii rolniczej (PRL) chciał obecnie w Polsce rozprowadzać pasze do hodowli zamkniętej bydła. Nie miał pojęcia, że pasze GMO są od lat w jewżopie. Poszukuje ktoś pracy, jest oferta w dystrybucji… Kto będzie sprawdzał skąd i jaka to pasza? Większość poleci na robotę i dochód.
Bożek Mammon panuje. Podobnie z rolnikami. Na tych potrzebach i psychologii goja bazują żydłackie ludobójcze przekręty, podsycane kłamstwami. Nie tylko w rolnictwie i przemyśle spożywczym.
.

Zdzisław Jankowski: Polska kapitalistyczna międzywojenna i socjalistyczna powojenna była odbudowana z dobrze rozwijającym przemysłem,  wykwalifikowanymi robotnikami, rolnikami i kadrą inżynierską, więc była dobrym kęskiem nowego kolonializmu dla światowego biznesu żydowskiego, zdobywając majątek polski za przysłonioną złotówkę, rynek zbytu i dobrze wykwalifikowaną siłę roboczą. Tak się odbywa, tajna strategia likwidacji Polski przez żydowskie rządy od 1989r. Układ z żydowsko-masoński Zachodem musi być zerwany natychmiast, nim nastąpi całkowita likwidacja Polski. Polacy zachłyśnięci propagandą wolności wybierają nieświadomie los zniewolonego najmity skolonizowanej Europy. Plan żydowski przejmowania własności państwowej pod płaszczykiem prywatyzacji mógł być realizowany bez oporu przez ukrytych zdrajców pod płaszczykiem pod nazwiskami polskimi: Balcerowicz- Buchhodz, Kwaśniewski-Stoldzman, Michnik-Szechter, Kaczyński-Kalsztajn, Wałęsa- Kochne, Geremek-Lewartow, Cimoszewicz-Goldstein i sam Bóg wie, ile ich jeszcze, prawdopodobnie 6 milionów  sprowadzili z Palestyny i innych do ujarzmienia polskiego narodu. Żydzi udający opozycjonistów i wyzwolicieli mają wsparcie na Zachodzie żydostwa światowego w USA, Niemczech, Izraela i w Europie, mogli bez oporu przejąc majątek polski, likwidując granice Polski , armię od obrony kraju, podpisać traktat likwidujący Polskę i przeznaczyć terytorium Polski na teren walki nuklearnej, widać to jak na dłoni, sprowadzając obce wojska – czyli zagładę, broniąc interesów zażydzonej ameryki i Izraela skłócając Polskę ze wschodem blokiem Słowian w tym Rosji, skąd mogłoby przyjść wyzwolenie Polski spod okupacji żydowskiej, ponieważ wspólnym wrogiem Polski i Rosji jest Żyd.

Byłem posłem w sejmie, widziałem to wszystko od kuchni i wiem co piszę.

.

Pisarz Polny: Łap które doprowadziły do tego stanu rzeczy jest nieskończenie wiele, w tym wydmuszkowe instytucje typu Izby Rolne, kadra akademicka /szczególnie Akademii Rolniczych/, Min Rolnictwa, Służby specjalne /przecież mają alarmować o nadchodzącym niebezpieczeństwie/, prokuratorzy, parlamentariusze, eh.. szkoda czasu aby ich wszystkich wymieniać. Nasze państwo jest stanie zupełnego rozkładu / w tym i moralnego/. A my? widzę tu zawodowych gęgaczy, którzy z udaną troska pochylają się od lat nad truchłem RP, z lubością oddającym się turystyce politycznej jezdżąc od zebrania do zebrania, od strajku do strajku, od protestu do protestu- zawsze w pierwszym szeregu. Sorki za te gorzkie słowa, bez urazy proszę.

.
Andrzej Wiącek: Nasze, Narodu Polskiego Państwo Polska jest Państwem świeckim.  Religia jest prywatną, osobistą sprawą, wyrazem duchowej potrzeby każdej osoby,       oprócz religii godzących w godność i wolność człowieka.ADMINISTRACJA POLSKI, SADY TEŻ SĄ TYLKO ADMINISTRACJĄ W SŁUŻBIE NARODU A NIE ŻADNĄ TAM WŁADZĄ NIE MOŻE MIEC ŻADNYCH ZWIĄZKÓW

.
Otylia Zigman: A no właśnie, taka to prawda o sytuacji naszych polskich rolników!!
Do tego tragicznego oszustwa, łapę swą  dołożył Episkopad w Polsce, znając zamiary globalistow wobec rdzennych Polaków Słowian, nigdy nie upomina nieświadomych o zagrożeniu, jakiego mogą się spodziewać ze strony tego bestialskiego systemu! Ponieważ Hierarchia Kościoła kroczy porówno z globalistami!! To jest ciężki grzech wobec nieświadomych… Ta religia i Kościół powinny być czymprędzej odłączone od państwa i rządu, ponieważ, to powiązanie jest bardzo szkodliwe dla biednego ludu, bezlitośnie manipulowanego przez rządzących!!!
.
Pisarz Polny: sprawa rolnikow ma takie tło:
w początku pseudoreform, rolnikow zwabiono kasą w postaci Sapartu, potem dopłat i innych beneficjów, a oni sami nie zauważyli że są powoli dymani. Kiedy już dobrowolnie złożyli dokładne zeznania o stanie posiadania i swoich uprawach, ruszyli gremialnie do banków po kredyty na maszyny rolnicze /widać czym przyjechali na strajk/, po latach tumanienia , odkryli ,że wszystko co zarobia muszą oddać w zębach bankom, odkryli ze nie tylko ich bydlu zalożono kolczyki ale i oni juz je mają na uszach, a kolki unijne w d… Co bardziej bystrzy spostrzegli, że grozi im utrata ziemi za nie wywiązywanie się z licznych zobowiązań jakie im podsuwano pod nos i które oni podpisywali w pogoni za łatwą kasą. Tymczasem byla to pulapka w którą wleźli w gumiakach. Teraz drą się: aj waj, ratujcie a najlepiej dajcie kasę, albo inne przywileje!
Chłop polski od wieków był dymany ale w ostatnich latach po raz pierwszy zobaczyl kasę, którą może trzymał calą minutę, bo potem pędzil w strachu aby poplacic kredyty, raty itp. Rodzimi polinerzy dzielnie brali udział w tej misternie wykonanej operacji, to kolejny majsterschtik który się udał bo zawiodły państwowe służby.

.

Andrzej Dziąba: http://www.tygodnik-rolniczy. pl/articles/aktualnosci_/ protest-rolnikow-w-warszawie- zadaja-na-stanowisku-ministra- rolnictwa-czlowieka-z- autorytetem-ktory-bedzie-mial- sile-bronic-polskich-rolnikow/

 

W dniu 23 maja 2018 16:19 użytkownik Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com> napisał:

Reżimowe media milczą n.t. protestu rolników.

 

W dniu 23 maja 2018 16:18 użytkownik Andrzej Dziąba:

Kaziu! To jest wątek o proteście rolników, a nie o Twoich propozycjach. Daruj sobie. Pozdrawiam.
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: