Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

23/05/2018

Załatwny banksterów i ich NWO

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 04:17

PB: Zacznijmy od podstaw: szanujmy drugiego. Każdy durak potrafi zwymyślać, a kiedy przyjdzie do merytoryki, to już nie chojraczka 🙂

Pani wielce oświecona patriotka  Iwonka wciskała żulika Kukiza podobnie emocjonalnie zamiast na rozum. I co? Zapobiegła z nim prywatyzacji gruntów, na których stoją bloki spółdzielcze?  …”zaniedbanie prawne” PiS !!
Co pani antybanksterska aktywistka Iwonka radzi zrobić z oszczędnościami wycofanymi z konta — do skarpetki? zakopać w ogródku? To miałoby sens jeśli zainwestować oszczędności w życie niezależne od systemu: kawałek ziemi, chałupa, własna żywność, woda, energia… Z doświadczenia w USA, to się kończy. Poza tym większość na to nie idzie kosztem wygody miasta, a kiedy zmienią zdanie, będzie za późno: ziemia niedostępna w obrocie i/lub opodatkowana zbyt wysoko, zakaz używania lub wysokie opodatkowanie wody naturalnej, gatunki spożywcze skażone przez GMO dają podstawę pozwom od Monsanto i takim karom, że tracisz własność wiejską itd. itp.
Będą środki przymusu pośredniego: bez czipa nie będzie można mieć konta w banku (na wpłaty od rządu i pracodawcy), paszportu i dowodu osobistego ani opieki zdrowotnej… Nie przyjmą do pracy, szkoły… Nie kupisz gwoździa ani nie pojedziesz poza własną okolicę.
Banksteria nie potrzebuje naszych oszczędności czy kont. Mogą drukować ile chcą mamony, rozwalać gospodarki i narodowe finanse na klawiaturze kompa. Kilka lat temu banksteria kontrolowała już 150 korporacji, a one — 80% globalnej gospodarki. Dziś jest jeszcze tragiczniej.
A jak oświecona Iwonka sprzeciwi się wojnie poza e-gadaniem i wymachiwaniem plakatami? Nie zapisze się do armii, to żydłactfo najmie zjebów (jak ISIS), bezrobotnych i imigrantów (jak to robi USrael)… sami pchają się na wyścigi z pazerności, fanatyzmu i nędzy. A polskie siły zbrojne to jak jadą na usraelskie wojny? Za gówniane parę tys. dolców na miesiąc, mniej niż USrael płaci swoim!
Cokolwiek pani wymyśli, żydłactfo ma opracowane kontr-plany B, C, D…. a jak nie, to zwołają bilderbergów z ekspertami w danych dziedzinach i im podpowiedzą.
Czy pani wycofa z konta czy nie… czy będzie system bezgotówkowy, czy kryptowaluty, czy “konto” w czipie — żydłactfo wszystko rozpracowało i nie podskoczymy.
Pani Mirosława też niezwykle rzeczowo — nie wiedziałem, że mieszkam w Pacanowie buhaha Pani taka mondra jak chrabja Potocki, co mnie z Ojczyzny “wyrzucił”. Tylko że w jego przypadku nic nawet nie napisalem w temacie jaki sobie wyobraził: Prezydent Hrabia Potocki poniża patriotów, roszcząc szemraną sukcesję
.
Miroslawa Kruszewska: Co to za jakiś lunatyk wypisuje te brednie? I na czyj użytek? Przecież to jakaś paranoja. Widać, że nigdy nie był poza Pollandią i to jedynie w jakimś Pacanowie.
 
.
PB: Wybrałem pieniążki z banku i zlikwidowałem konto. Po tym, transza emerytury nie przyszła ani zwrot podatkowy. Ottawa nie przysyła inaczej niż na konto bankowe, a żeby zrealizować czek rządowy, bank wymaga konta w swoim oddziale — tyle było oszustw z kradzionymi ze skrzynek i podrabianymi czekami z Ottawy.
Chciałem powrócić do płacenia za zakupy, media itd. gotówką, ale: (1) w bank wymagał konto bo inaczej transakcji nie wykonują, (2) firmy medialne starożytnych metod już nie praktykują, (3) raz zgubiłem 100 zł albo mi jakiś złodziejaszek zakosił w tłoku na okazyjnej wyprzedaży bułek w Walmart.
Gdy gotówka z konta skończyła się, wyrzucił mnie z lokum właściciel za niepłacenie czynszu. Zadzwonił na policję i po ptokach. Przyszła ekipa anty-terrorystyczna, sąsiedzi kręcili mi na pożegnanie głowami z dezaprobatą. Mieszkam na razie w namiocie, ale jak się przetrze starowina, to zaklepałem po wielu staraniach (straszny tłok) miejsce pod mostem pod autostradą (ryk pojazdów dzień i noc). Jest parę miejsc po linią wys. napięcia, więcej pod anteną komórkową, ale nie tak blisko do jadłodajni dla bezdomnych no i musiałbym połatać dziury w namiocie.
Po ww. utracie 100 zł, żona mnie opuściła dla milionera chińskiego, to jakoś przebiduję pod autorstradą szczypiąc zielsko. Ale co w zimie!?
Toteż tęsknie wyczekuję obiecywanego czipowania z kredytem punktów na życie przy urodzeniu.
Sprzeciwiam się wszelakim wojnom od parudzies. lat. Nawet założyłem 2 blogi żeby bardziej czynnie. Mimo to moje wnuki Ottawa weźmie na wojny w Donbasie i okolicach, w ramach konskrypcji (ukazy na wypadek sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa narodowego, bratniej pomocy USA i Izraelowi). A składkę na wojny i tak potrąci z mego czipa, by bronić mej wolności i demokracji.
.
Iwona Możejko: […] wszyscy mają jeden problem. Jak się go pozbyć?
Akcja – wybieramy pieniążki z żydowskich banków.
Druga globalna akcja – sprzeciw. KONIEC Z WOJNAMI. I PO NWO.
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: