Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

19/05/2018

Zły człowiek senator John McCain

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 06:42

PB: Do tytułu artykułu McCaina: zgadza się! Jest powiedzenie w angielskim: It takes one to know one = Trzeba samemu być takim, by innego osądzić. A może McCain dowiedział się od ruskich oliparchów? :))) [en] Dowody na głębokie powiązania McCaina z Sorosem i rosyjskimi oligarchami

To przecie Putin wywołał wojnę w Wietnamie, w której zabił miliony untermenschen i uzdatnił ich ziemię trucizną Agent Orange ruskiej firmy Monsanto. Putin na szczęście dla nas nie ubił wtedy Johna McCaina, dzielnego żołnierza armii globalnego obrońcy — USraela. buhaha
Dobry wojak szwejk John został kongresmenem w 1983, a senatorem w 1987. Z początku wyróżnił się powściągliwością, przeciw agresywnej polityce USA w Libanie i Somalii. Ale gdy doszło do konfrontacji z programem atomowym Korei Płn. w 1993-94, McCain rozpostarł jastrzębie skrzydła: orędował bombardować obiekty nuklearne Korei Płn., co byłoby Czarnobylem bis.
Zatwierdził naloty w Bośni (1995) na wsparcie islamistycznego Izetbegowicia i najemników z Al Kaidy, którzy przypomnieli Serbom osmańskie odcinanie głów.. Wbrew ekspertyzie Pentagonu McCain nalegał na inwazję lądową w 1999 w Kosowie, ochoczo poparłszy naloty humanitarne w obronie terrorystów albańskich. Wojny bałkańskie lat 1990-ych były testem ż-neokońskich “wojen z terrorem” — od Afganistanu i Iraku po Syrię na zlecenie dobroczyńców ludzkości: banksterii itp. żydłactfa u steru Planety.
Masowe oszustwo o masowej przemocy
Judeocentrycy i masowe zbrodnie
Toteż nie powinno dziwić, że McCain jeździł do Syrii i okolic spotykać się z żydłackim “islamistycznym” dowództwem ISIS i z “rebeliantami”.
Po 11 IX, McCain poparł Busha i wojnę neokonów w Afganistanie. Z żydłackim senatorem Libermanem, przygotował ustawy, z których powstała przekrętna komisja śledcza ataków 11 IX.
McCain wyróżnił się agitacją za żydłacką interwencją w Iraku w 2003 (III Wojna nad Zatoką). Łącznie z I i II oraz konsekwencjami do dziś, przyniosła ona dobrze ponad 5 mln śmiertelnych ofiar cywilnych (międzynarodowe badania ludobójstwa pod dyrekcją Prof. Christiana Scherrera, w których brałem udział). Przyćmiła  “bezprecedensowy” Szoa. Anioł ludzkości ocalony z Holokaustu przez Serbów, a z McCainem zsyłający bombowe benefity na nich, Madeleine Albright stwierdziła wtedy, że śmierć pół mln dzieci irackich warta była ofiarnej akcji USA, żeby wyzwolić glob od Hitlera z Bagdadu, Sadama Husajna. Z przykrego doświadczenia w Wietnamie, już nie podawano liczby wojsk USA powracających w worach. A wojskowe ofiary wskutek własnej broni zubożonego uranu zatajono wzorcem z wojen bałkańskich, tak jak cywilne na obcym froncie wojennym i po powrocie skażonych kombatantów do rodzin w USA.
Itd. — patrz np. analiza kariery McCaina z Cato Institute, która nazwała go kanalią gorszą od Busha i überhawk (z ang. über-jastrząb wojny):
Dziś, “szlachetni” najemnicy pokroju szwejka McCaina walczą  z zielonymi ludzikami Putina w Donbasie i Syrii, “wyzwalając” naród ukraiński i syryjski od zmory “separatystów” i “terrorystów”.
To politycy USA typu McCain sprawili ekspansję NATO na Europę Wsch. do krajów wasalskich typu Polin — zapytajcie Maciarewicza/Singera. Zjeby typu Chojecki i Kowalski pieją z zachwytu nad takimi (znaczy nad McCainem i Singerem).
Tymczasem senatorowie i kongresmani USA głosują za bankstersko-neokońskimi prawami dla dalszej demokracji, sprawiedliwości i praworządności — od Jemenu przez Syrię po Krym, z Polin po drodze…
Gdy McCain wykituje (niech go piekło pochłonie), znajdą się na jego miejsce podobni. Z początku może nawet w porządku, dla Amerykańskiej Racji Stanu, z czasem posmakują roboty dla żydłactfa i nic już ich nie cofnie z ludobójczej misji.

.

Otylia Zigman: John McCain: ‘Vladimir Putin Is an Evil Man’

 

 

 

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: