Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

17/05/2018

[Dyskusja] Jan Taratajcio: PILNE – PROTEST FINANSOWY

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 17:22

PILNE – PROTEST FINANSOWY – Jan Taratajcio

……………………………………….

Andrzej Szubert: Sprawa owego niepoważnego apelu Taratajcia ma kilka aspektów…

1) Aby jakakolwiek akcja protestacyjna przyniosła odczuwalne dla okupanta skutki, przynajmniej w wymiarze propagandowym, musiałaby zostać poparta przez miliony. Czy Taratajcio ma szansę dotrzeć do milionów Polaków i czy miliony przyłączą się do jego protestu? Osobiście całkowicie w to wątpię.

2) Bojkot “finansowy” trwający kilka dni nigdy i w żaden sposób nie załamie systemu, nawet gdyby 50, a nawet 75 % mieszkańców Judeolandu do niego przystąpiło. Wzmożone zakupy przed i po “bojkocie finasowym” zbilansują go na ZERO. Po co więc robić coś, co nie przyniesie skutków planowanych przez Taratajcię (załamenie systemu).

3) A gdyby nawet, co jest wykluczone, okupacyjny system poniósłby jakieś wymierne straty finasowe, a nawe się załamał, to jak myśli Taratajcio – czy z tego powodu POPiS z przybudówkami i klonami oraz cały system okupacyjny i żydo-banksterzy zrezygnują z Polski i skończą jej okupację? Ewentualne straty odbiją sobie podwyżką cen i podatków, a Polacy znów będą do tego tylko dopłacać.

Tak więc niech Taratajcio otrzeźwieje z amoku, w jakim jest. Proponowany przez niego protest finasowy nie doprowadzi do upadku systemu i nie uwolni Polski spod okupacji – więc szkoda na niego czasu.

.
Krzysztof Kornatowicz: Narodu nie ma . Naród ostatecznie został rozbity gdzieś po roku 1998 . Jeszcze za PRL-u byliśmy jakoś zwarci, wiedzieliśmy który wróg, który zdrajca , do czasu Solidarności i pojawienia sie cycoholika Żyda Geremka, Żyda Mazowieckiego i pozostałych żydków, którzy uwiedli społeczeństwo na polecenie organizatorów “rewolucji” solidarnościowej, celem ograbienia narodu .
Pierwszym zadaniem nowych właścicieli Polski po roku 98 było właśnie rozbicie narodu, rozbicie tej jako tako zwartej społeczności, rozbicie polityczne, ale i ekonomiczne . Dziś nawet w strukturach obywatelskich jednych trzyma ONR, innych Braun, jeszcze małą garstkę innych mała szujka Ciesielczyk i inni, być może wyznaczeni do spuszczania powietrza z niepokornych obywateli, dla studzenia im głów i marnowania ich potencjału .
Dziś wchodzimy w ostatnią fazę ukrytej przed świadomością durnych obywateli Wojną IV generacji, którą będzie ostateczny, choc jak sama wojna, ukryty rozbiór Polski .
A swoją drogą nie pan, a sami Żydzi przekonali mnie, że mają w sobie pierwiastek, gen niewdzięczności i zdurowaczenia, dając się tak łatwo sterować ich elitom, stworzonym z żydowskich hien cmentarnych, grasujących na cmentarzyskach pomordowanych w obozach zagłady . Czyli zdurnowacenie Polaków, Żydów i innych nacji jest chyba przypisane rasie homo sapiens . Polacy w tym względzie wcale nie odstają od innych nacji, co jest na szczęście jakimś marnym pocieszeniem .
.
PB: Panie Krzychu, Kiedy (i czy!) cały naród “zatańczy” tango bezbłędnie jak jeden mąż z jedną żoną bez podziałów, by takie akcje wyszły — wzdycham…
.
Krzysztof Kornatowicz: Sorki, ale pomysłodawcy nie reprezentują żadnej rozpoznawalnej marki, aby marzyć, że uda im się pociągnąć za sobą stosowną do odnotowania, do zauważenia ilość chętnych . To, ze 20 osób nie zrobi operacji finansowych w morzu innych, nie zostanie zauważone nawet przez samych organizatorów .
najpierw trzeba utworzyć znaczącą markę obywatelska, zeby proponować podobne zdarzenia, które przemienią się w wydarzenie . Sorki, ale to nie ten czas , nie te siły, nie te przekazy. https://www.youtube.com/watch? v=TV4Rn-Mg5qE

.

PB: Może ktoś wytłumaczy, jakim mechanizmem spodziewany skutek protestu zrealizowałby się. Banki mają rezerwy na bieżące transakcje, które w dużym stopniu i tak są bezgotówkowe. Popyt przesunie się na dni następne, a pracownicy przy ladach banków i sklepów podłubią w nosie przez czas protestu, potem wszystko wróci do normy, a banksteria nawet nie zauważy, zajęta grabieniem o wiele większej mamony.

.

Andrzej Dziąba: A skutek może być piorunujący. Popieram.

.

Walerian Dabrowski: Jestem za. Pozdrawiam. To naprawdę bardzo małe wyrzeczenie.

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: