Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

17/05/2018

[Dyskusja] Ile Żydzi są winni Polakom za wspólną historię

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 05:10
PB: Panie Zdzisławie, proszę poprawić błędy logiczne, trudno zrozumieć.
.
Zdzisław Jankowski: Czy my Polacy możemy liczyć na zwrot za holokaust wbrew ustawy 447 np. kongres amerykański od żydów okrągłostołowych wartości 3,5 biliona amerykańskich dolarów (źródła wojskowe) dorobku zamordowanego pod przykrywka transformacji, gdzie wyrzucono nas Polaków jak bydło ponad 10,5mln ludzi z fabryk budowanego za PRL i II RP, co stanowiło utraciła Polski 93% majątku narodowego. Są spadkobiercy – Ofiary – Naród Polski. Ostateczna decyzja będzie zależeć od ustawy Polskiego Sejmu a nie amerykańskiego Kongresu. Ciekawy jestem czy z sejmu RP znajda się odważni posłowie, partie, większość parlamentarna i wprowadzi do sejmu ustawę 447 i podda pod głosowanie nieuzasadniony haracz przez organizacje żydowskie.

.

PB: wszystko jest w linkach jakie podałem, czytał pan?

.
Adam Bednarczyk: Czy może Pan wyjaśnić dlaczego Pan uważa Sokolnickiego i Potockiego za samozwańców oraz dlaczego  Aaron Israel Paz ma mieć  prawo do decydowania o wielkości reparacji wojennych dla Polski oraz sposobie ich wydatkowania.
.

PB: Panie Magistrze Inżynierze Bednarczyk,

Nie należy się ani szekl z bezprawnej podstawy roszczeń:
– bezspadkowych,
– za ruchomości zniszczone i zrabowane  przez obu okupantów: żydohitlerowskiego i żydo-sowieckiego,
– ponad sumę nieobciążoną, za nieruchomości obarczone długami.
– za własność uregulowaną przez PRL do lat 1960-ych z rządami krajów, do których Żydzi emigrowali po II wś.
– wszelkiego typu od zbrodniarzy żydowskich II wś. i żydokomuny (np. emigracja marcowa 1968)
– za własność po Powstaniu Styczniowym, nabytą za bezcen — majątki Polaków zsyłanych na wywózki.
.
Odsetki 5% stanowczo za niskie! Lichwiarze zarabiają znacznie więcej na spekulacjach i pożyczkach gojom. Należy ustalić te wielkości i zastosować do historycznych żydłackich długów należnych Polakom. żydobanksteria wymyśliła odsetki i lichwę, niech bulą! Stać ich na to.
.
Oszacowałem opdszkodowania na dziesiątki bilionów euro, należne Polakom od żydłactfa (hitlerowcy i sowieci). Za każde utracone życie należy się kilka mln euro, wg stawek przyjmowanych w unijnym planowaniu inwestycji np. transportowych, gdzie wchodzi w rachubę ochrona życia ludzkiego. Zatem za każdy milion utraconych obywateli, w tym spolszczeni Żydzi, należy się  1 milion razy kilka mln euro = kilka bilionów euro. Tu nie potrzeba konwertować wartości do daty obecnej. Natomiast należności za zniszczenia fizyczne, kulturowe nie do odzyskania, traumę wielo-pokoleniową, ciężkie obrażenia ciała i wiele in. kategorii należy powiększyć o wzrost wartości z czasem wg zasady obliczeń w rachunku ekonomicznym.
Dziwię się, że z głową i wykształceniem dał się pan oczarować samozwańcowi i krętaczowi Potockiemu. Proszę czytać uważnie, jak Potocki frymarczy z żydłactfem taką informacją: mega-hochsztaplerowi Aaronowi Israelowi Paz Potocki sygnował  propozycje transferu podejrzanych “technologii” i talmudycznych 7 Praw Noego z USA w zamian za należne Polakom dziesiątki bilionów dolarów odszkodowań wojennych
A tu najnowszy geszeft hrabiofski: wybierz Potockiego w zamian za lek na raka.
Sugeruję, by pan bez szemranych ałtorytetuf zorganizował patriotyczną konferencję ws. odszkodowań za II wś. i żydokomunę oraz  wcześniejszych, należnych od naszych oprawców. Z przyjemnością dołożyłbym swój referat, a może i wziął udział.

.

Adam Bednarczyk: Panie Romanie K, Czy zna Pan dokumenty źródłowe, które pozwolą na dokonanie dokładniejszego opisu matematycznego?
.

Roman Kafel: To nie wszystko:-)))))

Niech pan doliczy dlugi bayonskie….obslugiwane przez Zydow francuskich…

wykup z rak rosyjskich oficerow dobr szlachckich konfiskowanych na powstancach…

puszczenie z torbami szlachty chodaczkowej..

i  zakup nieruchomosci w Krolestwie Polskim za pozyczki udzielanie przez BANK iMPERIALNY ROSJI na 1-3% na 50 lat pod hipoteki kupowanych dobr…od 1905  do 1914 roku,..,..,po czym po wojnie pozyczki te zostaly anulowane moca dekretu Rzadu Polskiego czyli Moratoprium na dlugi Carskiej Rosji ..co uczynilo Zydow wlascicielami bez zqadnych obciazen mjqatku  ogromnego…..polowy Warszawy i innych miast bylego zaboru rosyjskiego,.,…

ktory dzis jest pokazywany jako mienie bezspadkowe???? Gdzie sa quzwa polscy historycy na pensjach rzadowych?????
A czymze byl Oscylator Meira Bara i jego pomagierow Bagsika i Gasiorowskiego, sponsorujacy  wlascicieli Magdalenskiego Okraglaka????? i obecnie nadzorowane przez Jack’a Danielsa….

================================================================

Warszawa 2018.05.11

Ile Żydzi są winni Polakom

Sprawę długów kahalnych szczegółowo opisał słynny naukowiec, historyk i historiozof profesor Feliks Koneczny w książce „Cywilizacja żydowska”.

Według Konecznego dla żydowskich kahałów było „złotym interesem, żeby zapożyczać jak najwięcej u zamożniejszych Polaków; zadłużano się tak, aż strunka nareszcie pękła (..) W roku 1764 wyniosły długi organizacji żydowskich w ogóle bajeczną na owe czasy sumę półtrzecia miliona (tj. 2,5 miliona ówczesnych złotych), z czego około półtora miliona przypadło na pretensje duchowieństwa (przeważnie Jezuitów, Dominikanów i Franciszkanów), a około 900 tys. złotych polskich na pretensje magnaterii.

Takiej sumy doliczono sie w 1764 roku. Ileż pożyczek nie zarejestrowało się! Drobniejsze wierzytelności zamożniejszej szlachty wiejskiej pozostały zapewne poza spisem; drobniejsze szczegółowo, lecz tak liczne, iż w sumie złożyłyby się również na jaki milion. (Por. F. Koneczny: „Cywilizacja żydowska”, Londyn 1974, s. 311).Wypożyczone żydowskim kahałom pieniądze ostatecznie nigdy nie zostały przez nie spłacone. W ten sposób niespłacone długi kahalne okazały się dla Żydów świetnym sposobem na okradzenie Polaków (głównie magnaterii i duchowieństwa), czymś w rodzaju z dzisiejszych piramid finansowych.

Obiegowe złote polskie były równoważne polskim złotym czerwonym w proporcji w zależności od okresu od 4 do sześciu złotych obiegowych za jeden polski czerwony. Każdy polski złoty czerwony zawierał 3,5 grama złota. Przyjałem średnią wartość jednego złotego czerwonego jako pięć złotych obiegowych.

2500000 złotych obiegowych jest równoważne 500000 polskich złotych czerwonych

Zawartość złota w 500000 polskich złotych czerwonych wynosi:

500000złpc x 3,5g/(złpc) = 1750000 [g]

Jedna uncja zawiera 31,1 [g]

Liczba uncji: 1750000 [g] /(31,1g/unc)=56270 uncji

Cena złota 2918 05 11 o szóstej rano wynosiła 1320 USD/za uncję co odpowiada sumie 74,276,527 USD

Pieniądze te pracowały dla Żydów przez przez  (2018-1764)= 254 lata.

Wykorzystując te pieniądze Żydzi udzielali biednej szlachcie kredytów na wysokie odsetki. Przyniosło im to fortuny.

Żydzi najlepiej wiedzą, że pieniędzy nie pożycza sie za darmo. Polacy tego doświadczyli po 1989 roku kiedy to odsetki wynosiły 30-40 % a w jednym lat po 1989r. około 80%.

Obciążmy ukradzioną kwotę odsetkami wynoszącymi tylko 5%, co obecnie daję sume do spłacenia:

              74276527x(1,05)exp254=1,79x10exp13 = 17,9x10exp12=17,9 europejskich bilionów

Jeśli odejmiemy od tej sumy żadania żydowskie wynoszące 300 mld USD to w dalszym ciągu Żydzi maja do spłacenia tylko za tę jedną szkodę finansową  wyrządzoną Polsce i Polakom  17,6 europejskich bilionów dolarów.

                                                                                                        Mgr inż. Adam Bednarczyk

PS

Obliczenia te zostały zaprezentowane przeze mnie na zjeździe zorganizowanym przez Pana Prezydenta na uchodźtwie Hr Jana Zbigniewa Potockiego w dniu 2018.05.12

Proszę o upowszechnienie

Mgr inż. Adam Bednarczyk strona internetowa: ppzn.fc.pl

TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: