Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

04/05/2018

Były poseł Zygmunt Wrzodak: List do przyjaciela z usraela

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 04:31
On Thursday, May 3, 2018 1:58 AM, zw.liga <zw.liga@vp.pl> wrote:
List do mojego przyjaciela z usraela z Chicago,,,,
Dziękuję ci Andrzeju za pamięć i życzenia.
Jak tu być zdrowym w moim upadłym kraju, gdzie rządzi szef mossadu na Polskę super premier, super – reyzdent, super – naczelnik Jonny Daniels, a wszystko co czynią szpiedzy usraela  za zgodą zwyklych, karierowiczów, darmozjadów, nierobów, zwykłych mend społecznych podporządkowane jest to wszystko rządom światowej mafii finansowej czyli masonerii. Próbują w tej części europy wznieść ogień wojny między chrześcijanami, wykorzystując naiwnych polaków zjednoczonych w tzw. partiach jak; PO,PIS, Nowoczesna, PSL, Kukiz, a nawet ruch narodowy, który chodzi na pasku dwóch ambasad.
W upadłej mojej Ojczyżnie, masoneria z pisuaru podporządkowała sobie wszystkie instytucje państwowe i kościelne pod siebie, nawet KK chodzi na pasku homoseksualisty, żydowskiego banderowca kalsteina.
A jak kradną,  UW to pikuś, Oni robią to pod szyldem wiary, KK, radia maryja, patriotyzmu, żołnierzy wyklętych, antyrosji, antykomunizmu, choć byłych komuchów w pisuarze aż sie roi. itd.
Andrzej zamykam się w sobie, nie mam nawet czego słuchać w mediach, wszystko obrzydliwe kłamstwo, podporządkowane żydom, wszystkie pesudo-zmiany, pseudo-reformy służą żydostwu.
Andrzej brzydzę się tym, że jako młody chłopak straciłem swoje młode lata na walkę dla kogoś co nie było określone, a póżniej okazało się, że swoje życie człowiek poświęcał dla tych co doprowadzili do ekonomicznych rozbiorów Polski a wiec upadku Polski, My, Polacy w upadłej Polsce o niczym nie decydujemy, szpiedzy z klasy politycznej kazdą decyzje realizują w interesie usraela.
Andrzej My, nie mamy żadnej swojej technologii, nic swojego nie produkujemy, wszystkie zakłady doświadczalne, instytuty badawcze, laboratoria są polikwidowane, My wszystko importujemy lub składamy, rozlewamy, przepakowywujemy.
Mamy ,,swoje” tylko 5% udziałów w produkcji wódek???????????
Polski nie ma, jest flaga, malowidła na twarzy, hymn, wszystko po to aby przykryc to co stanowi o prawdziwej Niepodległości Państwa.
Wojsko jest rozbrajane na rzecz budowy wojska pod kontrolą mossadu, Wojsko w Polsce, ma być tylko na wypadek zachowania interesów żydowskich, a nie interesów narodowych, WP na byc użyte w ich interesie a nie naszym.
Polski nie ma tak samo jak nie ma narodu amerykańskiego. Niestety jest to hołota potrzebna mafii żydowskiej do grania tymi ludzmi, tak samo NATO, to nic innego jak ORMOW-cy żydo-bolszewii, oni zabijają zwykłych ludzi na świecie w interesie krwiożerczej mafii żydowskiej. Andrzej żyjesz w kolonii Izraela, a ja żyje w kolonii usraela. To straszne przeżycie jak człowiek nabiera świadomości jaki był naiwny.
Dziękuję panu Bogu, że powstająca chrześcijańska Rosja jest przeciw wagą usraelskiej mafii.
Trzymaj się, z Panem Bogiem
ZW
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: