Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

23/02/2018

Baraki z Auschwitz do Izraela, na Wall Street, do City of London, na Brooklyn!!!

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 06:19

Otylia Zigman: Baraki z Auschwitz do Izraela, na Wall Street, do City of London, na Brooklyn!!! Dopuki się nie zburzy tych baraków i nie zaora terenu- spokoju nie będzie! Ten Auschwitz musowo rozebrać i roszczeniowcom oddać- jako mienie po-żydowskie!  Niech, to zabierają i pakują się do siebie!! I Tam będą mieli święty spokój od Narodu Polskiego, a Polacy odetchną z wielką ulgą i podziękują Bogu, za wielkie szczęście jakie ich spotkało po wiekach udręczenia!!!

On Thursday, February 22, 2018 5:29 PM, Piotr Bein:
popieram: żydłactfo bankstersko-syjonistyczne postawiło, niech zabiera to przekleństwo Polskiej Ziemi na Wall Street, do City of London, na Brooklyn (globalne siedlisko parch lubawiczerskich) i do Izraela
On Thursday, February 22, 2018, 3:07:13 PM PST, Andrzej Szubert:
Dokąd się nie zburzy tych baraków i nie zaora terenu – spokoju nie będzie. Ja bym cały ten Auschwitz rozebrał i roszczeniowcom dał – jako mienie pożydowskie. Niech go se biorą i spierdalają do siebie.
On Thursday, February 22, 2018, 3:02:15 PM PST Piotr Bein:
to będzie wydzielane po okruszce polactfu?!
dawno podsumowane w opracowaniach o Holokauście, w polskim i angielskim
wiemy do kurwy nędzy! niech żont w-szawski to ogłosi po świecie i użera się z żydłactfem, a nie obywatele, podczas gdy mafia żydpżondowo-prywatna szabas gnojna zbija naszą kasę na robieniu ZERO w temacie!
On Thursday, February 22, 2018, 2:34:10 PM PST, Otylia Zigman:
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: