Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

22/02/2018

Czemu żydłackiego Jojne Danielsa nie wywali w-szawka z Polin!

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 00:05

Jonny Daniels: Polacy kolaborowali z chciwości i nienawiści, Żydzi – aby się ocalić

……………………..

PB: Czemu tego agenta żydłackiego nie wywalą polskie służby na zbity pysk!

Jojne Daniels zataił prawdę najważniejszą strategicznie w obecnym “konflikcie” z żydłactfem w “podarunku” Narodowi Polskiemu od zżydłaconego żontu w-szawskiego: „Polskie” obozy zagłady Słowian i  Żydów przez żydłactfo
Czemu żaden z w-szawskich kacyków kryptożydowskich tego nie wypchnie na arenę globalną, do jasnej cholery!
Zacznijmy Polacy wytaczać osobiste sprawy przeciw “nieudolnym” w-szawskim lokajom żydłactfa za szok i skutki na zdrowiu psychicznym i fizycznym, cierpienie psychiczne wskutek ich (celowych?) przeoczeń polityczno-proceduralnych i bież. zaniedbań w należytych  reakcjach, takich jak wydalanie Jojnów i ambasadorek won z Polski jako persona non grata dożywotnio!
Niejedno przeszedłem w ponad 70-letnim życiu, ale to do czego dopuścili się chwieje u w-szawskiego steru doprowadziło ostatnio do poważnych dolegliwości zdrowotnych u mnie… mentalnych też, jak widać… Wnuki nie patrzą już na mnie jak na potomnka ofiar II wś., znajomi odwracają się na pięcie… W ub. niedzielę na spotkaniu rodzinno-towarzyskim zostaliśmy z żoną towarzysko wyalienowani jako polscy “wspólpracownicy Hitlera” i założyciele-operatorzy “polskich obozów zagłady”! Staruchy, które całe życie walczyły o Polską Rację Stanu! Takie poniżenie na koniec życia! To najlepszy dowód, komu służy W-szawa!
100 mln na zaniedbane przez żydostwo własne cmentarze, miliardy przez lata na “zbliżenie” z żydostwem i Izraelem, na “bezpieczeństwo” energetyczne u USraela — a tu środków i woli nie ma!
Panie Kornel Morawiecki, nie palisz się pan ze wstydu za syna!
Tu na! w-szawskie zdrajcy, więcej szajsu żydłackiego, z Kanady tym razem:
https://grypa666.wordpress.com/2018/02/17/chamski-mgr-inz-jozef-bizon-daje-dowod-polskiego-antysemityzmu-katolickiego-73-lata-po-ii-ws

ALARM Kolejny załgany “historyk”: kanadyjski prof. Jan Grabowski: nie było niewinnych Polaków w Holokauście

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: