Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

10/02/2018

Szachista Putin rozgrywa żydłactfo żydłactfem

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 03:56
Szachista Putin rozgrywa żydłactfo żydłactfem, podczas gdy żydłactfo Polin z żydłactfem globalnym rozwalają Polaków. Parę lat temu go olewali, Dzień Zwycięstwa itd. Tera nikt nie śmie zaprzeczyć, bo sam naczelny kapłan syjo-Holokaustianizmu, Nietenjahuj przystemplował. Wybrał czas precyzyjnie tak, by dowalić Polakom, zyskując Putina (co Putinowi pasowałoby w odwecie za bezeceństwa od żydłackiej W-szawy i skatolonej zgraji).
Wtedy nie było iskanderów w Kaliningradzie, dziś mają zasięg, by zamknąć gębę komu trza w regionie, a sojusz z Izraelem budzi respekt :))) co nie przeszkadza zbroić i szkolić Syryjczyków, jak zestrzelić izraelskie letadło. Realpolitik… Pół-główkom we W-szawie za wysoka szkoła jazdy.
Pisałem od momentu nagłośnienia “kryzysu”: to dopiero początek, najciekawsze (i najboleśniejsze przed nami …raczej nie restytucje, na pewno nie braunowska wojna z banderszczochami, co zrujnowałoby faszyngtońskim neokonom plany MiędzyMordzia. Raczej nie odgrzewanie rocznic Marca ’68, Jedwabnego ni Kielc — świat już to zna jak hasbara przykazała.
Putin z jednej strony dał cynk przez Kadyrowa, że jest z Polakami, z drugiej sam uprawia Holo-zmyłę. Obozy śmierci syjo-hitlerowcy opróżniali, ślady zacierali,  a dokumenty zabierali ze sobą, zanim nadeszła Armia Krassnaja. Więźniów pędzili w ówczesną lodowatą zimę, wielu zginęło w Marszach Śmierci z głodu, wycieńczenia i mrozu. Przepedałowałem szlak ze Stutthofu pod Słupsk: w każdej wiosze pomnik, tablica: zginęło tylu a tylu z powodu…
Krasnoarmiejcy wyłamywali kłódki pozostawione w tyle przez syjo-hilerowców na bramacjh obozów zagłady.
Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: