Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

08/02/2018

Krzysztof Kornatowicz: WYPIERDALAJ SZPICLU ŻYDOWSKI Z NASZEJ POCZTY !!! BEJN – WYPIERDALAJ DO TWOREK KANALIO !!!

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 02:43

PB: :)) Miast podziękować krytykowi 🙂 to się wścieka… Hitlerek Kornatowicz wyszedł na wojnę: „Bein – pocałuj ty mnie w dupę, tylko ryja wyszoruj” :)))

Ilu skrzyknął KK na polacki obóz śmierci Beina? buhaha  pierwszy stopień organizowania sie — który to rok z kolei? LOL Był już niejeden KK do poganiania owiec w stado… Jack Caleib podsumował takich jak ty: POLSKIE CHOCHOŁY SIĘ KRĘCĄ JAK G.. W PRZERĘBLU… zamiast walczyć. Pokaż żeś lepszy, odeprzyj moje kontr-argumenta w dyskusji, na razie liczysz na durniów. Miałeś wypracować jakieś Dźwignie do jakiejś Marki, by pociągnąć naród — gdzie wyniki, pytają czytelnicy…

Kornatowicz: Bein – żmijo, ty się opanuj, uspokój, weź przypisane tabletki i nie obrażaj innych !

Jak ci coś nie pasuje to spieprzaj cymbale do swojej nory, dyskutuj ze sobą i nie wychylaj się chamie ! Używaj w stosunku do innych słów łaskawych, bo w przeciwnym razie będę ciągle musiał ciebie – plugawa gnido , nazywać po imieniu .

Przez szereg lat, w których się zagnieździłeś na naszych wiadomościach, jeszcze nigdy nie błysnąłeś kulturą, w w przewadze ziałeś skrajną nienawiścią – to zdradza , że twój robaczywy mózg jest porażony chorobą umysłu i twoje miejsce jest w Tworkach .
Nigdy też nie podpowiedziałeś tym “głupszym” od siebie, do których spłodziłeś dziesiątki tysięcy jadowitych wiadomości, co należałoby czynić ? W zamian w każdym jednym twoim kapiącym nienawiścią do adresatów tekście dowodzisz, że nie mamy szans i powinniśmy pokornie położyć głowę na tory, lub rzucić się na druty pod napięciem, obozu zagłady, jakim jest świat i Polin .

I to chyba zdradza , kim ty Bejn szujo jesteś ! Jesteś szpiclem, któremu płacą drobne , za to, żeby zniechęcać te pierwsze zawiązki oddolne, grupki inicjatywne patriotów, zaniepokojonych sprawami państwa . Tobie bydlaku wyznaczono tą pierwszą linię zniechęcania społeczeństwa, do angażowania się w jakieś działania polityczne . Ty tu wszo chamska cały czas z uporem maniaka, jako ten ” zły policjant ” walisz po głowach tych patriotów, walisz chamstwem, agresja, bluźnierstwem, aby rozwalić ten pierwszy stopień organizowania sie . Zapewne jest i ” dobry policjant “, który robi to samo, ale z elegancją .
Takie jest bydlaka Beina zadanie , aby zniechęcić wszystkich, aby uwierzyli, że nie ma sensu się starać, bo Żydzi opanowali wszystko, łącznie ze spłuczką w naszych toaletach, że ino nam popełnić samobójstwo, położyć głowy na tory, albo trwać w bezruchu .

WYPIERDALAJ SZPICLU ŻYDOWSKI Z NASZEJ POCZTY !!!

KTO ŻYCZY SOBIE OTRZYMYWANIE OD KANALII BEINA JAKIEJŚ KORESPONDENCJI, NIECH SIĘ WPISZE PONIŻEJ . JEŚLI NIKT – BEJN – WYPIERDALAJ DO TWOREK KANALIO !!!

Krzysztof Kornatowicz kornatk@gmail.com 502-42-13-32
PB: Niemcy są za słabe, aby rzucić się na Polskę, nawet przy pomocy jeszcze słabszej Ukrainy. — A po co? To nie państwowe, od co najmniej XVIII w., tylko wojny hybrydowe żydłackiej kliki przeciw gojom o zaprowadzenie NWO: Judeocentrycy i masowe zbrodnie Myślałem że po tylu latach e-uświadamiania, Polacy wiedzieliby. A że nie wiedzą, to będą ruchani za “polskie” obozy.

Zalew imigracją z Ukrainy jest częścią tego planu dla Polin, spróbuj się pan przewciwstawić planom żydłactfa. Nawet o oczywistej wojnie hybrydowej od dawien dawna, mówisz pan w kategoriach trącących myszką czasów miast – państw.
 
Rozbiór Ukrainy przez Polskę — Rozwiązanie ich problemu takie samo jak wszystkich Słowian (i świata): wywalić żydłactfo. Należy się Ukraińcom własne państwo i rządzenie jak oni chcą, a nie dyktando żydłackie. Ton ohydny! Żirinowski to taki Chomsky: niby dla gojów nadaje, a krecią robotę robi dla swoich. Wyobraź sobie nienawiść Ukraińców za drugi najazd w ich historii ze str. Polaków!
 
Powinniśmy być bardzo wdzięczni Żydom, że wylali kubeł zimnej wody na PiS i na polskie społeczeństwo, które po raz kolejny dało się nabrać na fałszywych przyjaciół w USA , a nawet Ukrainy. — Najdurniejszy goj tak się “uczy”. Gieroja zgrywasz dziś przed widownią, a latami pomiatałeś mądrzejszymi od ciebie. USrael i Upadlina, to żydłackie reżimy. Banderowcy i neo- to ich twory.
 
Dodatkowo nawet Kornatowicze przejrzeli na oczy, kto to jest Żyd! — Nie mów! KK darł mordę na “żydojadów” Beina, Zigmanową, Szuberta, którzy ostrzegali polactfo czym to śmierdzi. PiSraelici jak sama nazwa wskazuje nie budzili nigdy wątpliwości co do swego żydzizmu, co ww. osoby alarmowały bez ustanku, narażając się KK.
 
Po tej lekcji Żydzi stracą parasol ochronny . Będą jeszcze z osłony przez chwilę korzystali, ale zdemaskowanie tej nienawiści i ciemnoty, którą wdrukowano Izraelitom w umysły, w stosunku do Polaków, spowoduje rewizje naszego do nich i do ich “holokaustu” stosunku . Żydzi popełnili na sobie harakiri . Niebawem Polacy wymuszą na rządzącej mafii uporządkowanie kwestii żydowskiej ostatecznie ! Ten proces potrwa niezależnie od woli rządzących i przebiegnie w ciągu najbliższych 2 lat. — Niesamowite brednie — nowy Benjamin Fulford? Żydłactfo rządzi globalnie, jest nie do ruszenia… Żydłacki żont Polin może “wygrać” ws. “obozów”, nawet o restytucje, ale potężniejszy obuch spadnie Polakom z innej strony żydłackiej globalnej kliki, jeśli tak uknowała. Lepiej zacznijcie główkować, co to mogłoby być, zamiast upajać się “zwycięstwem”. Gadowski, Rola i wielu in. piało z zachwytu wizytą Trampka, dziś stoją przed kamerami z łapami w nocnikach. Następną razą dojdą nogi w szambie.
 
Ta wojenka z Żydami będzie dla nas bardzo uzdrawiająca . całe szczęście, że miała miejsce teraz, a nie w obliczu prawdziwego zewnętrznego zagrożenia. — Powalasz, KK. Nie ma innego zagrożenia i jest ciągłe, od wieków.
 
Teraz, po tej wielokierunkowej zdradzie , najważniejszym się staje oprzeć bezpieczeństwo państwa na kilku filarach, a nie na jednym – “przyjaźni” z USA. Tymi filarami są – Rosja ( przywrócenie poprawnych z nią stosunków), Chiny, Trójmorze, oraz “przyjaźń” z USA i mozolne rozbijanie układu europejskiego . Takie oparcie na kilku filarach zabezpieczy nas na każdą jedna ewentualność .  Takiś gełostrateg co gawendziaż. Dopóki żydłactfo rządzi globalnie, niedopuści do sojuszów Słowian, najbardziej prężnej grupy rasowej na świecie (dlatego ją tak sponiewierali i tak namolnie utrzymują podzieloną). Chiny to kwestia czasu, zbudują Jedwabny Szlak, Brexit przeniesie City of London do Pekinu i jazda na nowym koniu! W Chinach jest KILKADZIESIĄT mln chińskich żydów Haka, za granicą ok 10 mln, większość imigracji żółtych milionerów do Kanady.  Trójmorze = projekt USraelsko – izraelski z wasalami Polin i Upadlina, więc o czym ty bredzisz?
 
Teraz otworzyły się oczy wszystkim oczadzonym – Żydom – ich ciemnocie i ślepej, źle skierowanej nienawiści niech będą dzięki ! — Właśnie pokazałeś, jak daleko gojowi do przebiegłości i skuteczności żydłactfa :))))))
 
Dziękujemy wam Żydzi, bez was dalibyśmy się kolejny raz wyruchać ! — A co KK zażegnał kryzys? Nawet nie wiemy, co naprawdę szykują.
W dniu 7 lutego 2018 00:12 użytkownik Krzysztof K <kornatk@gmail.com> napisał:


BEZ PANIKI !  Spokojnie, wszyscy się uratują, najpierw kobiety z dziećmi !
To nie jest 39 rok . Obok nas nie ma agresywnego Adolfa . Niemcy są za słabe, aby rzucić się na Polskę, nawet przy pomocy jeszcze słabszej Ukrainy .

Polska ma marny, ale jakiś potencjał militarny, którym z łatwością zdyscyplinuje Ukraińców, o ile to stałoby się koniecznością . Ale nie stanie się, bo Ukraina zdaje sobie sprawę ze swojej słabości . W najgorszym razie wyproszonych zostanie kilkaset tysięcy pracowników ( nie pracownic ) ukraińskich, co doprowadzi do poważnych problemów zatrudniające ich firmy, bo faktycznie , nie ma rąk do pracy na ich stanowiskach .
.

Rozbiór Ukrainy przez Polskę, nawet przy pomocy Rosji ( nieoficjalnie taką ofertę złożył Polsce Żylinowski ) niestety, też nie wchodzi w grę, ponieważ nie ma siły sprawczej, aby wojować z nimi przez lata całe, kiedy będą się mścić za rozbiór ich kraju . My – Polacy nie uruchomimy obozów zagłady, aby ostatecznie rozwiązać problem ukraiński . Do tego nie dysponujemy potencjałem ekonomicznym, aby w zadośćuczynieniu zagarnięcia ich terytorium zagwarantować im stabilizację życiową, co mogłoby stać się stabilizatorem tego rozbioru .

Powinniśmy być bardzo wdzięczni Żydom, że wylali kubeł zimnej wody na PiS i na polskie społeczeństwo, które po raz kolejny dało się nabrać na fałszywych przyjaciół w USA , a nawet Ukrainy . Dodatkowo nawet Kornatowicze przejrzeli na oczy, kto to jest Żyd !

Po tej lekcji Żydzi stracą parasol ochronny . Będą jeszcze z osłony przez chwilę korzystali, ale zdemaskowanie tej nienawiści i ciemnoty, którą wdrukowano Izraelitom w umysły, w stosunku do Polaków, spowoduje rewizje naszego do nich i do ich “holokaustu” stosunku . Żydzi popełnili na sobie harakiri . Niebawem Polacy wymuszą na rządzącej mafii uporządkowanie kwestii żydowskiej ostatecznie ! Ten proces potrwa niezależnie od woli rządzących i przebiegnie w ciągu najbliższych 2 lat .

Ta wojenka z Żydami będzie dla nas bardzo uzdrawiająca . całe szczęście , że miała miejsce teraz, a nie w obliczu prawdziwego zewnętrznego zagrożenia .

Teraz, po tej wielokierunkowej zdradzie , najważniejszym się staje oprzeć bezpieczeństwo państwa na kilku filarach, a nie na jednym – “przyjaźni” z USA .

Tymi filarami są – Rosja ( przywrócenie poprawnych z nią stosunków ) , Chiny, Trójmorze, oraz “przyjaźń” z USA i mozolne rozbijanie układu europejskiego . Takie oparcie na kilku filarach zabezpieczy nas na każdą jedna ewentualność .


Teraz otworzyły się oczy wszystkim oczadzonym – Żydom – ich ciemnocie i ślepej, źle skierowanej nienawiści niech będą dzięki ! Dziękujemy wam Żydzi, bez was dalibyśmy się kolejny raz wyruchać !

W dniu 6 lutego 2018 23:24 użytkownik Andrzej Wiącek:

JAK WE WRZEŚNIU TAK I TERAZ

Historia, o której mówi się, iż jest nauczycielką życia, dowodzi, że wszystkie mniejszości narodowe zamieszkujące nasz kraj, w momencie śmiertelnego zagrożenia naszej Ojczyzny, zawsze stawały u boku naszych najeźdźców, przeciwko Nam Polakom, dopuszczając się przy tym, za każdym razem, zupełnie otwartego aktu zdrady.

….Między wierszami tego oświadczenia skierowanego pod naszym adresem, możemy bez trudu wyczytać, że w decydującym dla nas Polaków momencie, przedstawiciele tych mniejszości zupełnie jawnie i bez ogródek zadeklarowali w imieniu swych społeczności, że nie zawahają się wystąpić przeciwko państwu polskiemu i narodowi. Zagrożenie jest realne, bowiem owo ultimatum powstało z inicjatywy ukraińskiego szowinisty i neobanderowca, nie ukrywającego swojej nienawiści wobec Polski i Polaków, szef Związku Ukraińców w Polsce – Petro Tyma.

Stanęliśmy dziś jako Naród na krawędzi przepaści. Jeśli nie obudzimy się z tego letargu w jakim tkwimy, możemy paść ofiarą współczesnych wrogów i biernością doprowadzić do anihilacji naszego domu – Polski.

Idzie wojna. Czarne chmury znów gęstnieją nad naszą Ojczyzną. Jako Polacy jesteśmy otoczeni ze wszystkich stron i to bynajmniej nie przez przyjaciół. Ukraińcy, Litwini, Słowacy Żydzi, Amerykanie i Niemcy. Czeka nas krwawa łaźnia, jak ta z lat 1939 – 1950. Myślę, że wszystko zacznie się w marcu. A na razie trwa ostra faza medialno – propagandowa przeciwko nam, zanim wkrótce przejdzie ona do kolejnej zwanej kolokwialnie gorącą. Okazja jest po temu niezwykła – rocznica wydarzeń marca 1968. Będę najszczęśliwszym z ludzi, jeśli to moje powyższe ,,krakanie’’ okaże się tylko bredzeniem od rzeczy

LINK:

http://kresywekrwi.neon24.pl/p ost/142347,mniejszosci-narodow e-przeciwko-narodowi-i-panstwu -polskiemu

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: