Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

08/02/2018

Andrzej Wiącek: JAK WE WRZEŚNIU TAK I TERAZ

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 02:45

W dniu 6 lutego 2018 23:24 użytkownik Andrzej Wiącek:

JAK WE WRZEŚNIU TAK I TERAZ

Historia, o której mówi się, iż jest nauczycielką życia, dowodzi, że wszystkie mniejszości narodowe zamieszkujące nasz kraj, w momencie śmiertelnego zagrożenia naszej Ojczyzny, zawsze stawały u boku naszych najeźdźców, przeciwko Nam Polakom, dopuszczając się przy tym, za każdym razem, zupełnie otwartego aktu zdrady.

….Między wierszami tego oświadczenia skierowanego pod naszym adresem, możemy bez trudu wyczytać, że w decydującym dla nas Polaków momencie, przedstawiciele tych mniejszości zupełnie jawnie i bez ogródek zadeklarowali w imieniu swych społeczności, że nie zawahają się wystąpić przeciwko państwu polskiemu i narodowi. Zagrożenie jest realne, bowiem owo ultimatum powstało z inicjatywy ukraińskiego szowinisty i neobanderowca, nie ukrywającego swojej nienawiści wobec Polski i Polaków, szef Związku Ukraińców w Polsce – Petro Tyma.

Stanęliśmy dziś jako Naród na krawędzi przepaści. Jeśli nie obudzimy się z tego letargu w jakim tkwimy, możemy paść ofiarą współczesnych wrogów i biernością doprowadzić do anihilacji naszego domu – Polski.

Idzie wojna. Czarne chmury znów gęstnieją nad naszą Ojczyzną. Jako Polacy jesteśmy otoczeni ze wszystkich stron i to bynajmniej nie przez przyjaciół. Ukraińcy, Litwini, Słowacy Żydzi, Amerykanie i Niemcy. Czeka nas krwawa łaźnia, jak ta z lat 1939 – 1950. Myślę, że wszystko zacznie się w marcu. A na razie trwa ostra faza medialno – propagandowa przeciwko nam, zanim wkrótce przejdzie ona do kolejnej zwanej kolokwialnie gorącą. Okazja jest po temu niezwykła – rocznica wydarzeń marca 1968. Będę najszczęśliwszym z ludzi, jeśli to moje powyższe ,,krakanie’’ okaże się tylko bredzeniem od rzeczy

LINK:

http://kresywekrwi.neon24.pl/p ost/142347,mniejszosci-narodow e-przeciwko-narodowi-i-panstwu -polskiemu

PB: W momemntach jak teraz, łatwo popaść w uogólnienia — wszystkie mniejszości? Nasi Tatarzy… Prawosławni Białorusini i Ukraińcy z II RP brutalnie przeniesieni w Akcji Wisła na Ziemie Zach. a mimo to lojalni do dziś…  woleli PRL niż ZSRR… ostatnimi laty wrócili wreszcie na ścianę wsch.

Zasymilowani Żydzi, zamordowani w Katyniu i w żydłackich obozach śmierci zwanych nazistowskimi, ostatnio polskimi…

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: