Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

06/02/2018

Uwaga mój kanał na y.t może zostać usunięty

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 04:51

M-forum A.V Live

OTO KOMUNIKAT O ZDJĘCIU FILMU TEGO W WERSJI ANGIELSKIEJ

UWAGAJak pewnie wiesz, nasze Wytyczne dla społeczności opisują, jakie treści są dozwolone w YouTube, a jakie nie. Twój film “Poland is attacked, diplomatically simultaneously by Israel, the USA and Ukraine.” został zgłoszony do sprawdzenia. Po jego sprawdzeniu stwierdziliśmy, że narusza on nasze wytyczne. Usunęliśmy go z YouTube i wysłaliśmy ostrzeżenie dotyczące naruszenia Wytycznych dla społeczności lub nałożyliśmy tymczasową karę na Twoje konto.

Ograniczenia treści filmów

Staramy się, by YouTube był wolny od spamu. Publikowanie dużej ilości nieukierunkowanych, niechcianych lub powtarzających się filmów nie jest akceptowane. Pamiętaj też, że jeśli głównym celem przesyłanych przez Ciebie materiałów jest namówienie użytkowników do przejścia z YouTube na inną stronę, będzie to stanowiło naruszenie naszych zasad dotyczących spamu. Tutaj znajdziesz więcej informacji.

Jak mogę odpowiedzieć

Jeśli Twoim zdaniem była to pomyłka, poinformuj nas o tym. Wykonaj obydwie opisane czynności, ponieważ samo usunięcie filmu nie spowoduje wycofania ostrzeżenia.

  • Następnym razem…

View original post 37 more words

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: