Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

03/02/2018

Paszły won krypto-żydziory ludobójcze!

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 00:34

Polska-Izrael czyli wielka ustawka – Jarek Ruszkiewicz

PB: zgrywają się z polityką historyczną Niemiec, które nie chcą już płacić za holokaust i szukają zastępczego jelenia — Nie ma Niemiec ani samodzielnej ich polityki. Wszystko podporządkowane żydłactfu, jak u Polaków, od paru wieków.

Zastępczego jelenia wyznaczyli żydłaki długo przed II wś. planując prywatne państwo rotszyldziaków na Ziemi Świętej (jak lepiej zasrać życie chrześcijanom i muzułmanom!).
Odwrócenie żydłackiej winy za Holokaust (najbardziej poszkodowana grupa to Słowianie, Żydzi tyle wyjątkowi że zamordowani przez żydobanksterię i syjonistów, na pewno nie “6 mln”) najpierw na Niemców, następnie na ofiary słowiańskie. Pełzanie roszczeń wobec Niemiec i okolic w kierunku Europy Wsch. (Litwę, Ukrainę, Białoruś czeka podobna demonizacja). Rozszerzenie definicji Ocalałego na wszystkich Żydów po wsze czasy… To tylko parę z dowodów na stary plan dla durnych gojów co:
– dają się wciągać w żydłackie sidła “antysemityzmu”
– recytują jak zadragowani oficjalną załganą wersję Holo-oszustwa
– lamentują o to, co sami sobie zgotowali ulegając żydłackim czarom-marom
– tępią użytecznie swoich, co im do rozumu próbują przemówić.
Wszystkie tłumaczenia naszych polityków to doskonała okazja do złożenia hołdu żydom. — Najnowsza pszemowa Moraw-icka klasycznym tego przykładem.
Paszły won krypto-żydziory ludobójcze! Do swego zbrodniczego nielegalnego państwa w okupowanej Palestynie. Wara od Słowian! Oby muzułmanie dali tam popalić prawdziwym antysemitom = wściekłym chazarskim wrogom semickich Arabów.
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: