Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

31/01/2018

Przekonywanie do filosemityzmu szlag trafił…

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 21:14

Godzina 17- Warszawa – protest Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj 31.01.2018 roku Ruch Narodowy ogłosił demonstrację pod ambasadą Izraela w Warszawie na godzinę 17

 

W maju 2016 roku przed konsulatem polskim w Nowym Jorku odbyła się demonstracja żydowska oskarżająca Polaków o wymordowanie 3 milionów żydów. Na pytanie skąd mają wiedzę na ten temat stwierdzili, że od J.T. Grossa.

Żeby było “śmieszniej” demonstracja odbyła się tuż obok pomnika J. Karskiego o którym protestujący nie mieli pojęcia oczywiście.

www.youtube.com/watch

Już wtedy nikt nie miał złudzeń, że to co mówił tam rabin Zev Friedman to jest strategia żydów na wiele lat.

cyt:

Jesteście odpowiedzialni za Holokaust, bo pozwoliliście, by na terenie waszego kraju powstało najwięcej obozów śmierci” – mówił rabin Zev Friedman podczas protestu przed polskim konsulatem na Manhattanie. Sugerował też, że Niemcy założyli w Polsce najwięcej obozów zagłady, bo był u nas “podatny grunt”. Porównał to z uprawą ziół na żyznej glebie. Na tym nie poprzestał – przekonywał również, że Polacy są antysemitami. “Izraelscy politycy mówią, że antysemityzm wysysacie z mlekiem matki” – mówił.

www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-skandal-w-nowym-jorku-rabin-polska-jest-odpowiedzialna-za-ho,nId,2202673#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Nasza osamotniona polonia zadecydowanie się temu sprzeciwiała i żądała od polskich władz dania odporu takim pomówieniom.

Najciekawsze jest to, że kiedy w końcu polski sejm uchwalił ustawę o obronie dobrego imienia Polski i zaprzestania pod groźbą kary ich rozprzestrzeniania to uzyskał podobno zgodę żydowskich konsultantów.

Mnie to zastanawia, że taką zgodę uzyskaliśmy właśnie  w tym samym 2016 roku. Pomijając sam fakt konsultacji z izraelskim rządem, to czy nikogo już wtedy nie zastanowił brak jego reakcji na ten haniebny akt nienawiści sprzed polskiego konsulatu?

Pomimo, że prawo amerykańskie surowo zabrania właśnie głoszenia mowy nienawiści,  temu gościowi uszło to na sucho. A skoro żaden z izraelskich polityków nie potępił rabina, to dziwi mnie naiwność naszego rządu, który zaufał właśnie im. Chyba raczej pani ambasador izraelska, która  podobno była powiadomiona szczegółowo o pracach nad ustawą nie zrobiła z siebie idiotki w Dzień Pamięci Ofiar Holokhaustu? Ona również jak rabin uważa, że antysemityzm wyssany mamy z mlekiem matki? Najwyraźniej tak..

Dzisiaj 31.01.2018 roku Ruch Narodowy ogłosił demonstrację pod ambasadą Izraela w Warszawie na godzinę 17.

I zaczęło się… po prostu skowyt i ….strach!

Że będą hasła antysemickie, prowokacje, że to niepotrzebne, że potrzeba spokojne podejść do “problemu”.

Tyle, że obawiam się … skoro R.Ziemkiewicza za żarty na twiterze już ogłasza się antysemitą, to co może się stać kiedy Polacy wypowiedzą się uczciwie na temat tego skandalu a raczej wielu skandali ze strony izraelskiej, których od paru dni jesteśmy świadkami?

Jak donosi centralny organ “dobrej zmiany” pani rzecznik rządu tak to widzi:

cyt:

Jeżeli będzie to pokojowa demonstracja, to ona ma prawo się odbyć, ale jeśli będą nawet najmniejsze przewinienia, absolutnie trzeba podjąć stanowcze kroki” – oświadczyła rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska odnosząc się do planowanego protestu przed ambasadą Izraela.

Do zapowiedzianego protestu we wtorek po południu na Twitterze odniósł się też zastępca koordynatora ds. służb specjalnych Maciej Wąsik.

“Szanując prawo do zgromadzeń i kwestie wolności wyrażania poglądów, uważam, że demonstracja pod ambasadą Izraela to bardzo zły pomysł. I nikt nie będzie wnikał, czy dany okrzyk lub transparent był za zgodą organizatorów, czy bez. Wystarczy jeden prowokator. Obraz pójdzie w świat” – napisał na Twitterze.

niezalezna.pl/215689-stanowisko-rzadu-ws-protestu-przed-ambasada-izraela-jest-jednoznaczne-rzecznik-ucina-wszelkie-spekulacje

Ten obraz właśnie ma pójść w świat!! To jest protest zupełnie naturalny i stający w obronie szkalowanego, własnego narodu, więc  na transparentach na pewno nie będzie napisane “niech żyje przyjaźń polsko-izraelska” Dlaczego? Bo okazało się, że nic takiego nigdy nie istniało.

Filosemityzm i przekonywanie do niego reszty społeczeństwa właśnie szlag trafił…

Nie znam takiego przyjaciela, który nie dość, że chce nas ograbić to jeszcze nazywa mordercą. Jeśli ktokolwiek się godzi na takie przyjaźnie to jest zwyczajnym idiotą, albo kimś gorszym!

Pytanie za 100 pkt. dlaczego na temat konsekwencji dla protestu nie wypowiada się np. rzecznik policji tylko aż sam koordynator ds służb specjalnych?

Obawiam sie, że jakiekolwiek słowa padną a najpewniej będą one pełne goryczy, zostaną uznane za podstawę do przerwania manifestacji. Winą obciązy się narodowców i to posłuży za pretekst do delegalizacji… przynajmniej taki jest plan, tak uważam ale chciała bym się mylić…

Przekonamy się o tym już wieczorem.

 

KOMENTARZE

skomentuj

 • @
  Rozwiązanie jest bardzo proste…Należy w Polsce zmienić to prawo.

  To lista krajów gdzie negowanie tzw holocaustu nie podlega karze.
  Na liście znajdują się USA, Japonia, dlaczego nie Polska?

  https://rationalwiki.org/wiki/List_of_countries_where_Holocaust_denial_is_legal

 • Oczywiście, że trzeba uważać na prowokatorów.
  Gdy Wall Street (kartele naftowe) chciał wstawić Hitlera na stołek kanclerza, to wcześniej dogadał z nim, że jego ludzie podpalą Reihstag a potem nagłośni się Hitlera, jako tego, który twardą ręką zrobi w końcu porządek… oczekiwany przez naród.
  I tak zwykły cieńki fiut, malarz pokojowy został Fuhrerem.

  Wcześniej podobny scenariusz, pewnie te same siły zastosowały w Polsce, wstawiając przywiezionego salonką (pewnie tą samą co Lenina) zwykłego cieniasa na marszałka.
  Zarówno w Polsce jak i w Niemczech wiązało się to z odstawieniem legalnych władz, których w Polsce rozwalili w Zamachu Majowym.

 • @Jan Paweł 08:48:04
  //Oczywiście, że trzeba uważać na prowokatorów.//

  Żydowskich…

  //Od wielu lat Hirt przemawiał publicznie w szkołach w Stanach Zjednoczonych o swoich doświadczeniach w drugiej wojnie światowej, w tym o podróży jego żydowskiej rodziny z Polski do Belgradu. Mówił także, że został aresztowany przez niemieckich hitlerowców i wysłany do obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu gdzie spotkał z lekarzem SS Mengele, który torturował więźniów. Hirt twierdził, że uciekł pod ogrodzeniem elektrycznym w obozie. Do całości opowieści dodał barwną historyjkę, twierdząc, że widział Adolfa Hitlera podczas Igrzysk Olimpijskich w 1936 roku w Berlinie i spotkał również Eleanora Roosevelta i Owensa po jego przybyciu do Stanów Zjednoczonych.Hirt pokazywał namiętniej swój rzekomy tatuaż – obozową liczbę – przyznał jednak w swoim liście, że została ona wytatuowana już po wojnie.//

  http://arjanek.neon24.pl/post/140396,profesjonalny-propagator-holocau-tu

 • @Jan Paweł 08:48:04
  Tak więc robi się politykę. Także uważam, że może to być prowokacja, bo nie ulega wątpliwości że Ruch Narodowy jest infiltrowany a niektórzy mówią, że stworzony przez służby.
  Bardzo dziwna jest w tym Ruchu Narodowym ta nienawiść do Rosji a już te hasła typu “precz z komuną” to już całkiem śmieszy i chyba ostatni idiota daje się już na to nabierać.
  Ale jak widać, wcale takich nie brakuje.

  Żaden narodowiec nie będzie występował przeciw innemu narodowi, tak jak to jest u nas z tą hodowaną właśnie przez Ruch Narodowy, nienawiścią do narodu rosyjskiego.
  Naród rosyjski poniósł tak samo ciężką ofiarę jak nasz i przeciwstawianie Rosjan nam jest karygodne i robione w interesie naszego i Rosjan wspólnego okupanta.
  Albo ci polscy narodowcy są głupi, albo są ciągłym haju, bo inaczej tego nie widzę

 • 5 x *
  To ma być początek Wiosny Lechitów.

  Pozdrawiam

 • @Arjanek 09:00:15
  Może być tak, że polscy narodowcy w końcu zrozumieli że są manipulowani i ta cała nagonka teraz jest po to, by ich wciągnąć w jakąś prowokację, której skutkiem będzie skorzystanie z ustaw(k) 1066 i likwidacja tego ruchu i ruchu kibicowskiego, który pewnie będą chcieli włączyć w te rozgrywki.
  Robi się to tak, że najpierw po jakiejś tam prowokacji (np zapalona petarda wrzucona na teren ambasady) wprowadza się małe siły (np polską policję, ale małe oddziały), żeby narodowcy odczuli przewagę i sprowadzili posiłki i żeby włączyły się w tą zadymę kibice. A potem dopiero sprowadza się właściwe juz oddziały, które spacyfikują wszystko razem do kupy, także może i polskich policjantów, gdy ci zorientują się, że ich “koledzy” którzy przyszli z odsieczą nie sa polakami.

  Świat odetchnie z ulgą że w Polsce w zarodku stłumiony został odradzający się tam znowu ( tak jak to już było przed II wojną i wtedy świat nie zareagował stosownie) niebezpieczny faszyzm

 • będzie jakaś reakcja czy tylko tłumaczenie, że nie jesteśmy wielbłądami?
  kiedy symetryczna reakcja ambasadora Polski w ziemii świętej, który podczas jakiejś ważnej uroczystości powie, że ich kraj ukrywał LDBC Polaków takich jak morela, ZŁ jak baksik ZBR jak michcik o tym jak ich “partyzanci” z BEST równym UKR M0R Polskich mieszkańców jak np we wsi Koniuchy o KOLA z niemcami, rzagief, jud. raty, policja w getcie, bramy triumfalne dla wkraczającej armii niemieckiej i radzieckiej o powszechnym dono## i mor## na polakach na terenach zajętych przez armię czerwoną np zam## dziadka i zesłanie na syberię ojca Pana Pawła Kukiza?
 • @Jan Paweł 09:00:18
  //Bardzo dziwna jest w tym Ruchu Narodowym ta nienawiść do Rosji a już te hasła typu “precz z komuną” to już całkiem śmieszy i chyba ostatni idiota daje się już na to nabierać.//

  Trzeba też uważać na ruskich prowokatorów.

  W końcu Putin wspólnie z niejakim Netaniachiu, czy jakoś tak, chcą tu ustanowić Polin.

  //Otóż rosyjski Prezydent i izraelski premier wzięli udział w uroczystościach, które odbyły się w Centrum Tolerancji a poświęcone były położeniu kamienia węgielnego mającego upamiętnić Sobibór. Kamień został przywieziony z miejsca rozstrzelania Żydów w guberni Smoleńskiej. Przy okazji Putin wygłosił przemówienie, w którym tradycyjnie piętnował „próby rewizji prawdy historycznej”, ale potem zmienił nieco ton, i zamiast do walki z faszyzmem zaczął wzywać społeczność międzynarodową do walki z rozprzestrzeniającą się zarazą nacjonalizmu.//

 • W oczekiwaniu ….
  Z wielka niecierpliwością będę oczekiwał na “merytoryczny” komentarz portalowego “Łowcy nazistów”
  Zwłaszcza wśród sympatyków Ruchu Narodowego, ONR no i oczywiście PIS-u.
  Mam nadzieję że się doczekam
  I jakiej to słownej wolty tym razem dokona.
  Za wpis 5*
 • Oczywiscie, że celem jest delegalizacja ONR
  I to mówią od Marszu Niepodległości niejaki Daniels, PAD, czy min.Gawin. Narodowcy dają sie wpuszczać w kanał jak dzieci. Nie da się upilnować tłumu i zapobiec choćby drobnej prowokacji. Dlatego powinni przenieść ten protest w inne miejsce, może pod Muzeum Żydów, a i tam pilnować, bo ta akcja to zaproszenie dla prowokatorów i tych co chcą zniszczyć organizacje patroiotów, zwłaszcza, że jest tam dużo młodych.
 • Może być gorąco
  Swoją drogą, ciekawa jestem, ile osób przyjdzie pod tę ambasadę; powinno przynajmniej ćwierć Warszawy.
 • Co się w tej Polsce dzieje, to już dech zapiera!!Są jakieś zasieki w ochronie izraelskich ambasad???może bojkot firm izraelskich
  czy coś???

  http://www.listyznaszegosadu.pl/pl/article_print.php?id=683341

  12 stycznia gazeta norweska “Aftenposten” opublikowała artykuł o Jaredzie Kushnerze, zięciu prezydenta USA, Donalda Trumpa, i jego doradcy: “Według doniesień, Żyd Kushner naciskał na mianowanie Davida M. Friedman jako nowego ambasadora w Izraelu”. Gazeta przeprosiła później za określenie Kushnera jako “Żyd Kushner”.

  Kilka tygodni wcześniej rada miasta Trondheim, trzeciego co do wielkości miasta Norwegii, uchwaliła wezwanie do mieszkańców o bojkotowanie towarów izraelskich – miasto chce być “Israel-free”. Następne w kolejce było inne miasto norweskie, Tromso, z populacjąa 72 tysięcy mieszkańców, którego rada miejska zaakceptował podobną propozycję. Ponad 40% Norwegów już bojkotuje produkty izraelskie lub popiera robienie tego, według sondażu opinii publicznej.

  Co do diabła dzieje się w Skandynawii, której kraje, Norwegia i Szwecja, są bastionami poprawności politycznej, orędownikami multikulturalizmu i – według Global Peace Index – najbardziej “pokojowymi” krajami na świecie? “Najbardziej udane społeczeństwo, jakie świat znał kiedykolwiek”, jak “Guardian” określił Szwecję, ma jednak ciemną stronę: szkalowanie Izraela i antysemityzm.

  Szwecja i Norwegia manipulują opinię publiczną w sposób uwieczniony przez George’a Orwella w powieści Rok1984 jako “Dwie minuty nienawiści”. W tych krajach wytworzono opinię publiczną, według której Izrael jest bezlitosnym wrogiem ludzkości, który niezwłocznie musi zostać zlikwidowany.

  Rok temu premier Izraela Benjamin Netanjahu przedstawił w Knesecie, parlamencie izraelskim, uaktualnioną mapę przyjaciół i wrogów Izraela. Tylko pięć krajów było otwarcie w stanie wojny z państwem żydowskim: Iran, Irak, Syria, Afganistan i Korea Północna. Następnie były przyjazne kraje, włącznie z wieloma niemuzułmańskimi krajami afrykańskimi, które kiedyś nie miały stosunków dyplomatycznych z Jerozolimą. Ale mapa zawierała także kraj europejski, który po raz pierwszy przesunął się do obozu „nie-przyjaciół”: Szwecję.

  Nienawiść do Izraela stała się prawdziwą obsesją w Skandynawii, która ożywiła wielkie partnerstwo między liberalnymi “użytecznymi idiotami” – tymi zatroskanymi o równość i mniejszości – a islamistami, zatroskanymi o poddanie sobie świata i zabijanie “niewiernych”.

  Mimo faktu, że Żydzi w Norwegii stanowią zaledwie 0,003 procenta całej populacji, Oslo jest obecnie stolicą europejskiego antysemityzmu. Niedawno Norweski Teatr Narodowy otworzył festiwal w Oslo dramatycznym klipem filmowym. Było to wezwanie do bojkotu Teatru Narodowego Izraela, Habima, w Tel Awiwie.

  Finansowany przez rząd i pokazany na festiwalu film pokazuje aktorkę pozującą na rzeczniczkę Teatru Narodowego i wzywającą do bojkotu teatru izraelskiego. Pia Maria Roll określiła Izrael jako państwo “oparte na czystce etnicznej, rasizmie, okupacji i apartheidzie”. Ministerstwo spraw zagranicznych Izraela zareagowało powiedzeniem, że 7-minutowy film przypomina „norweskich kolaborantów Vidkuna Quislinga i Knuta Hamsuna” (laureat Nagrody Nobla w literaturze, który był zwolennikiem Hitlera).

  To nie jest pierwszy raz. Festiwal w Oslo odrzucił także film dokumentalny, “The Other Dreamers” o życiu niepełnosprawnych dzieci, po prostu dlatego, że był izraelski. „Popieramy akademicki i kulturalny bojkot Izraela” – napisał Ketil Magnussen, organizator festiwalu.

  Norwegia jest krajem europejskim najbardziej zaangażowanym w kampanię przeciwko Izraelowi. Wszystkie uniwersytety norweskie odmówiły goszczenia amerykańskiego prawnika, Alana Dershowitza, który miał mówić o Bliskim Wschodzie.

  Propozycję oficjalnego bojkotu akademickiego Izraela promował norweski uniwersytet w Trondheim. Jeśli zostanie zaaprobowany, będzie to pierwszy swego rodzaju bojkot uniwersytetu europejskiego od kiedy naziści bojkotowali profesorów żydowskich.

  Norweskie ministerstwo finansów wykluczyło firmy izraelskie, takie jak Africa Israel Investments i Danya Cebus, ze swojego Globalnego Funduszu Emerytalnego, funduszu, który inwestuje majątek narodowy w zagraniczne akcje i obligacje i ma ponad jeden procent wszystkich aktywów globalnych. Norweski związek zawodowy EL & IT, który reprezentuje pracowników sektora energetycznego i telekomunikacyjnego, bojkotuje Histadrut, krajowy związek zawodowy Izraela.

  W Norwegii antysemityzm dotknął wielu “intelektualistów”. Jednym z nich jest Johan Galtung, socjolog norweski nazywany “ojcem badań nad pokojem”, dumny lewicowiec, który wygłaszał antysemickie i antyizraelskie oświadczenia na uniwersytecie w Oslo i który twierdził (fałszywie), że jest związek między sprawcą masakry na wyspie Utoya w Norwegii a Mosadem.

  Gazety norweskie pełne są klasycznego antysemityzmu. Karykatura w największej gazecie, “Verdens Gang”, pokazywała stopy byłego premiera izraelskiego, Ehuda Olmerta, jako łapy zwierzęcia. W “Aftenposten”, drugiej co do wielkości gazecie, szczur obgryza Gwiazdę Dawida, symbol flagi izraelskiej. Inna gazeta, “Dagbladet”, chluba lewicy norweskiej, opublikowała karykaturę, na której terrorysta palestyński opuszcza więzienie izraelski z niemieckim mottem z obozu koncentracyjnego Buchenwald: “Jedem Das Sein”.

  Evelyne Zeira, która pracuje w szpitalu Hadassah w Jerozolimie, poprosiła badaczkę norweską, Ingrid Harbitz, o przysłanie jej materiału do pracy nad terapią dla palestyńskich ofiar talasemii, choroby krwi. Harbitz odpowiedziała: “Z powodu obecnej sytuacji na Bliskim Wschodzie nie dostarczę materiału dla uniwersytetu izraelskiego”. Jej zdaniem Żydzi izraelscy, a nawet Palestyńczycy, nie zasługują na krew norweską!

  Podczas wojny Izraela przeciwko Hezbollahowi w 2006 r. gazeta “Aftenposten” opublikowała artykuł Josteina Gaardera, najsłynniejszego pisarza Norwegii i “trzecioświatowca”, w którym wyobrażał on sobie zniszczenie Izraela. Gaarder, którego książka Świat Zofii została przetłumaczona na 53 języki i sprzedano jej miliony egzemplarzy, uzasadniał wydalenie Żydów izraelskich z ich kraju. „Nie uznajemy już państwa Izrael” – napisał Gaarder, jak gdyby był irańskim imamem.

  Ten sam rasizm istnieje w Szwecji.

  Kilka dni temu parlament szwedzki dyskutował umowę między Volvo, najważniejszym producentem samochodów w kraju, a izraelską firmą autobusową. Volvo dostarcza autobusów, które utrzymują przy życiu Izraelczyków w Judei i Samarii.

  Żydowskie dzieci szkolne na tych terenach muszą jeździć kuloodpornymi autobusami, by uniknąć strzałów i zamordowania przez terrorystów palestyńskich. Ale według przewodniczącego szwedzkiej komisji parlamentarnej ds. stosunków zagranicznych, Kennetha G. Forslunda, ich prawo do życia, jakie dają im autobusy Volvo, jest „złamaniem prawa międzynarodowego”.

  Szwedzcy dokerzy zarządzili tygodniowy bojkot izraelskich statków i towarów. Dobre, stare czasy, kiedy statki szwedzkie ratowały Żydów przed nazistami, minęły.

  Były minister gospodarki mieszkaniowej i rozwoju miejskiego Szwecji, Mehmet Kaplan, muzułmanin pochodzenia tureckiego, wziął udział w pro-hamasowskiej napaści na Izrael przez „Flotyllę wolności” w 2010 r. Porównywał Izrael z nazizmem i wzywał do „wyzwolenia Jerozolimy”. Minister edukacji, Gustav Fridolin, był aresztowany podczas protestu przed barierą antyterrorystyczną zbudowaną przez Izrael w Judei i Samarii dla ochrony życia obywateli na równinie nadbrzeżnej, barierą, która powstrzymała falę zamachowców-samobójców.

  Niedawno publiczna telewizja szwedzka nadała “Okupację umysłu amerykańskiego”, film przedstawiający teorię spiskową o “izraelskim lobby”, które rzekomo kontroluje Stany Zjednoczone. Podczas drugiej intifady w muzeum sztokholmskim pokazano fotografię uśmiechniętego palestyńskiego zamachowca-samobójcy, który zabił dziesiątki Izraelczyków w restauracji w Hajfie.

  Fotografia była umieszczona na małej białej łódce pływającej w basenie wypełnionym krwiście czerwonym płynem. Następnie „Aftobladet”, największa codzienna gazeta Szwecji, opublikowała artykuł Donalda Bostroma, w którym, bez cienia dowodów, oskarżył armię izraelską o wycinanie narządów Palestyńczyków.

  „Dagens Nyheter”, najbardziej wyrafinowana gazeta szwedzka opublikowała agresywnie antysemicki artykuł zatytułowany “Wolno nienawidzić Żydów”, w którym historyk Jan Samuelson napisał, że dopóki Izrael nie przestanie „okupować” terytoriów, nienawiść do państwa żydowskiego będzie uzasadniona. Całkowicie ignoruje on fakt, że Jordańczycy nielegalnie zajęli te terytoria w wojnie agresywnej, jaką rozpoczęli przeciwko Izraelowi w 1948 r.; w 1967 r. Izrael w rzeczywistości wyzwolił własną ziemię spod nielegalnej okupacji jordańskiej.

  Po wyborze Trumpa gazeta “Dagens Nyheter” opublikowała antysemicką karykaturę, na której ortodoksyjny Żyd, członek Ku Klux Klanu i mężczyzna z karabinem, w którym jest flaga izraelska, niosą lektykę z izraelskim premierem Benjaminem Netanjahu i prezydentem-elektem USA. Nazistowska gazeta “Der Stürmer” nie narysowałaby tego lepiej.

  Po masakrach 13 listopada w Paryżu szwedzka minister spraw zagranicznych, Margot Wallström, powiedziała, że “aby przeciwstawić się radykalizacji, musimy cofnąć się do sytuacji na Bliskim Wschodzie, gdzie Palestyńczycy widzą, że nie ma dla nich przyszłości i muszą zaakceptować rozpaczliwą sytuację i uciekać się do przemocy”.

  Czy Wallström rzeczywiście uważa, że dla pokonania agresji islamskiej Izrael musi poddać się? Sytuacja Palestyńczyków jest istotnie rozpaczliwa, ale ponieważ od dziesięcioleci mają autonomię, ich rozpaczliwą sytuację powodują ich cyniczni i skorumpowani przywódcy, którzy wydają się umyślnie utrzymywać swój lud w nieszczęściu, by obwiniać o to Izrael, w ten sam sposób, w jaki ludzie okaleczają dzieci, by zrobić z nich „lepszych” żebraków.

  Tymczasem synagoga w Trondheim stała się jednym z najlepiej chronionych budynków w Norwegii, a w szwedzkim mieście Malmö Żydzi żyją w oblężeniu. Vidkun Quisling, kolaborant nazistowski, byłby dumny ze swoich dziedziców, nawet jeśli teraz są oni samozwańczymi “postępowcami”.

  Scandinavia: The West’s Citadel of Anti-Semitism

  Gatestone Institute, 17 lutego 2017

  Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska

 • bardzo dobra inicjatywa….
  Niemniej organizatorzy muszą się pilnować, boż to przecież gratka będzie nie lada dla tych, którzy chcą zlikwidować RN…ale ja bym tez równocześnie naciskał rządzących, maksymalnie…poza tym bojkot żydowskich firm …zacznimy od Nestle…pozdrawiam
 • Maciej Wąsik
  .
  (…) Podobnie jak jego przełożonemu w CBA, Mariuszowi Kamińskiemu, zostały przedstawione zarzuty m.in. przekroczenia uprawnień i popełnienia przestępstw przeciwko wiarygodności dokumentów w związku z tzw. aferą gruntową, do popełnienia których Maciej Wąsik nie przyznał się. We wrześniu 2010 został m.in. przeciwko niemu skierowany do sądu akt oskarżenia[2]. W czerwcu 2012 Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście uwzględnił wnioski obrońców i nieprawomocnie umorzył postępowanie, stwierdzając brak znamion czynów zabronionych[3]. Postanowienie to na skutek zażalenia złożonego przez prokuratora postanowieniem sądu okręgowego w grudniu 2012 zostało uchylone, co skutkowało koniecznością przeprowadzenia rozprawy[4]. W marcu 2015 Maciej Wąsik został przez sąd I instancji uznany za winnego przekroczenia uprawnień i nieprawomocnie skazany na karę 3 lat pozbawienia wolności[5]. Przed uprawomocnieniem się tego orzeczenia, 16 listopada 2015, prezydent Andrzej Duda zastosował wobec Macieja Wąsika prawo łaski[6]. W marcu 2016 sąd odwoławczy rozpoznający wywiedzione w sprawie apelacje, powołując się na powyższą decyzję prezydenta, uchylił zaskarżony wyrok i postępowanie umorzył[7]. 31 maja 2017 Sąd Najwyższy w przyjętej uchwale uznał akt łaski za bezskuteczny[8]. (…)

  W międzyczasie Maciej Wąsik powrócił do działalności politycznej w ramach Prawa i Sprawiedliwości. W 2010 uzyskał mandat radnego Warszawy[9].

 • Sami o sobie???hm…
 • @trybeus 10:05:16
  Nawet,jeśli demonstracja będzie dziś bardzo,bardzo spokojna,to i tak jest więcej niż pewne że w świat pójdą zdjęcia z wykrzywionymi twarzami z nienawiści do żydów.
  Oczywiście twarzami polskich „nazistów” i „antysemitów”.
  Możecie być “spokojni”.
  Już TVN,ONET,Gazeta Koszerną ,i inni zagraniczni spece o to zadbają.
 • @trojanka 09:58:59
  //Gatestone Institute, 17 lutego 2017//

  To typowo żydowska strona, założona przez https://en.wikipedia.org/wiki/Nina_Rosenwald

  Skandynawia jest “postępowa” anty narodowa, jeżeli w takiej Szwecji..

  //Trzy żydowskie konglomeraty medialne całkowicie dominują w Szwecji. Są to, grupa Bonnier, Schibsted i Stampen. Oto lista siedmiu czołowych dzienników i ich właściciele.

  1. Aftonbladet, Schibsted

  2. Dagens Nyheter, Bonnier

  3. Expressen, Bonnier

  4. Goteborgs-Posten, Stampen

  5. Svenska Dagbladet, Schibsted

  6. Sydsvenskan, Bonnier

  7. Dagens Industry, Bonnier

  Żaden z dużych dzienników nie należy do Szwedów.

  Żydowska rodzina Bonnier posiada imperium medialne, które swoim zasięgiem daleko wykracza poza Szwecję. Prowadzi działalność wydawniczą i filmową w Niemczech, Danii, Norwegii i Finlandii. W 2007 Bonnier Magazine Group kupił 18 magazynów od Time Inc. i w sumie posiada ich 40 w samych Stanach Zjednoczonych. Działają jako wydawnictwo także w Wielkiej Brytanii, Francji i Australii. Wydają dzienniki biznesowe w Rosji, Estonii, Litwie, Polsce, Słowenii.

  Żydowska rodzina Hjorne kontroluje Stampen Group. Należą do nich 23 gazety w Szwecji, 35 lokalnych tygodników, drukarnie i firmy dystrybucyjne. Kontrolują także kilka największych społecznościowych portali w Szwecji.

  Schibsted – to międzynarodowy koncern mediowy, kontrolowany przez żydowskie banki Goldman Sachs, JP Morgan i Bank of New York Mellon. Działa w 27 krajach, przede wszystkim w Szwecji i Norwegii, a także w Polsce. Siedziba główna znajduje się w Oslo. Posiada udziały w gazetach, portalach internetowych, telewizjach i firmach produkujących filmy. Należą do niego największe gazety w Norwegii: Aftenposten i Verdens Gang.//

  To co się dziwić.

  To, że Izrael jest oburzony to pozór. Żydzi cieszą się, że najbardziej nordycka część Europy kundleje w tempie zastraszającym.

 • Już jedno Powstanie zaczęło się o 17…
  Miejmy nadzieję, że teraz będzie następne. Tym razem zwycięskie.
 • @Husky 10:29:06
  …przecież nie będziemy siedzieć cały czas w budzie…mam daleko, ale bym pojechał…poza tym konflikt Polska-Izrael jest w końcu powiewem świeżości…jesli tak im tutaj źle niech spierdalają…np do Niemiec :))

  http://www.pch24.pl/izrael-atakuje-polske–a-merkel-wyznaje–w-niemczech-zydzi-nie-sa-bezpieczni,57875,i.html

 • @Lotna 09:44:46
  “Swoją drogą, ciekawa jestem, ile osób przyjdzie pod tę ambasadę; powinno przynajmniej ćwierć Warszawy”

  I to jest przyczyna paniki wśród wielu, zwłaszcza unych.

  Pozdrawiam

 • @trybeus 10:05:16
  Witaj 🙂
  Upilnować prowokatora nie upilnujesz, tyle, że dzisiaj ludziska z komórkami przychodzą i nagrywają.
  Obawiać się należy, żeby une z przerażenia nie zaczęły strzelać do gojów… ta ich ochrona..

  Pzodrawiam

 • @RAM 10:15:54
  No i proszę!! PAD go ułaskawił?
  Bardzo ciekawe jak się “odwdzięczy”

  pozdr.

 • @trybeus 10:38:29
  Mam proste jak drut pytanie
  A komu to Polacy zawdzięczają nagonkę na nasz kraj
  Komu ?

 • @trojanka 09:58:59
  ‘Szwedzcy dokerzy zarządzili tygodniowy bojkot izraelskich statków i towarów. Dobre, stare czasy, kiedy statki szwedzkie ratowały Żydów przed nazistami, minęły.”

  Minęły… bo to jest niestety ale podła nacja 😦

  Pozdrawiam

 • @Husky 10:46:58
  Bez takich obrazków na pół stronki proszę 🙂
  link wystarczy.

  pozdrawiam

 • TO już trwa od dawna,urabianie gruntu pod..
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:38:10
  “Już jedno Powstanie zaczęło się o 17…
  Miejmy nadzieję, że teraz będzie następne. Tym razem zwycięskie.”

  Wymyśliłeś ! 😦
  Żadnych powstań! Une mają siedzieć i słuchać bo są tutaj gośćmi a jak się nie podoba to nad Jordan niech wracają.

 • @
  Módlmy się za żydów wiarołomnych aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego.
  Módlmy się: Wszechmocny wiekuisty Boże, który od miłosierdzia Twego nawet Żydów wiarołomnych nie odrzucił:
  wysłuchaj modły nasze za ten lud zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy, którym jest Chrystus, z ciemności swoich został wybawiony.
  Przez Tegoż Chrystusa Pana naszego.
  Amen.
 • ONR
  Jest infiltrowany i “dowodzony’ przez chazarów,wystarczy na facjaty popatrzeć.
  To dobrze ,że Warszawa wyjdzie na ulice.Tylko jakość słabo to widzę.
  Zawsze o chazarach dobrze albo wcale ,a najlepiej z ściszonym głosem,tak to funkcjonowało przez 28 lat.Kto się wychylał był atakowany przez rodaków albo milczano.
  Jak zachowają się chazarskie bojówki uzbrojone i wyszkolone na terenie Polski – prawdziwa nazwa “Betar”?
  Jak zachowa się chazarski PISrael i chazarski “rzond”-czy znów zdradzi Polaków?
 • I już PO !!!
  Teraz to już na 1000 % widać, słychać i czuć komu służy, ta tffuujj partyjka, może spotkamy się na 8 marca ?
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/rmf-fm-szef-mswia-polecil-zablokowac-manifestacje-przed-ambasada-izraela-w-warszawie/qcd1meg
 • Cały czas chodzi oczywiście o jedno, o całkowite przejęcie Polski!
 • @Arjanek 08:41:23
  Już Brudziński nakazał ją zablokować! pisze o tym onet.
 • @Jan Paweł 09:00:18
  “Bardzo dziwna jest w tym Ruchu Narodowym ta nienawiść do Rosji a już te hasła typu “precz z komuną” to już całkiem śmieszy i chyba ostatni idiota daje się już na to nabierać.
  Ale jak widać, wcale takich nie brakuje.”

  Środowiskom narodowym właśnie najbardziej zarzuca się prorosyjskość i to jest nieprawda co Pan pisze. Proszę podać jakąkolwiek zalinkowaną wypowiedź na ten temat.
  Fakt haseł “precz z komuną” w żadnym wypadku nie jest antyrosyjski.

  Pozdrawiam

 • @provincjał 11:33:01
  Tak właśnie działa strach…
  Tchórzliwe gnoje, tyle tylko można powiedzieć..
 • @Astra – Anna Słupianek 11:43:52
  Szef MSWiA chce zablokować manifestację narodowców. Minister Brudziński ocenia, że zagrożony jest interes państwa.
  https://wpolityce.pl/polityka/379219-szef-mswia-chce-zablokowac-manifestacje-narodowcow-minister-brudzinski-ocenia-ze-zagrozony-jest-interes-panstwa

  Administracyjne zamykanie ust ludziom inaczej myślącym i wykluczanie ich z dyskusji publicznej to ŻYDOKOMUNA panie Brudziński. Takie manifestacje to codzienność na tzw. zachodzie. Zapłacicie za tę hańbę przy urnach, szabesgoje z Nowogrodzkiej. Brudziński, jeżeli to zrobisz, to PiS pożegna się wkrótce z władzą. Przekonasz się już podczas wyborów samorządowych. Interes państwa polskiego naruszają non stop: PO z Nowoczesną, KOD, Obywatele RP, dziennikarze na usługach Niemców, Rosji i Izraela, TVN, Onet, Interia a okazuje się, że najważniejsze jest dobro obcych.

 • A tymczasem w innej europejskiej stolicy…….
  spokojnie odbywa się https://www.youtube.com/watch?v=_oK94y8d2cs&t=54s

  uroczystość zaprzysiężenia “Nacjonalnej Drużyny”,nowej ochotniczej formacji będącej wynikiem obywatelskiej inicjatywy.Deklarują że będą “zaprowadzać NACJONALNY PORZĄDEK na ulicach ukraińskich miast.Mówią też że są obecni na terytorium całego kraju
  Ukrainskie media zamilkły w oczekiwaniu.Dziennikarze nie wiedzą jak mają komentować bo nie wiedzą kto stoi za Nacjonalnymi Drużynami.A że ktoś stoi to widać gołym okiem.(przecież ktoś ich umundurował )
  Firmowy filmik będący relacją z uroczystości i pierwszego przemarszu Nacjonalnych Drużyn zaprezentowano wczoraj.U tych którzy go widzieli wywołał szok albowiem aż nazbyt wzbudza uczucia deja vu
  Europa śpi spokojnie.Przynajmniej na razie.

 • Pilne
  Wojewoda mazowiecki – w związku z planowaną manifestacją przed ambasadą Izraela – podjął decyzję o zakazie poruszania się w obszarze wokół placówki od 31 stycznia do 5 lutego.

  PAP

 • @ikulalibal 12:18:42
  Następny “Donbas” wydarzy się we Wrocławiu. Już Putin i Netaniachu, czy jakoś tak zacierają ręce.
 • @kula Lis 67 11:36:59
  To już nie tchórzostwo.
  To walkower!
  Gnębienie Polaków w imię “prawa” – oby decyzja o zakazie Manifestacji nie wywołała zamieszek!
  Myślę, że wywoła. A propos zakazu – jest zakaz, dla dziennikarzy i polityków izraelskich, pisania kłamstw i oszczerstw o Polsce????
 • O 17.00 jest ciemno
  Idealna sytuacja dla prowokacji.
  I na pewno zostanie wykorzystana.

  Autentyczny polski protest potępiający dotychczasowy brak godności w polityce międzynarodowej powinien być zorganizowany przed Sejmem, siedzibą Prezydenta, Rady Ministrów lub Episkopatu Polski .

  Ambasada izraelska , jako terytorium Izraela, będzie broniona,
  gdy jej użytkownicy zadecydują, że są zagrożeni.

  Mam nadzieję, że w tej antypolskiej ustawce wezmą udział jedynie proizraelscy prowokatorzy.

  Mądrych Polaków tam nie będzie.

 • @Husky 12:47:36…od 31 stycznia do 5 lutego….
  Czyli zamieszki są zakontraktowane na kilka dni.
 • @Arjanek 09:25:18
  Jeżeli ktoś myślał, że Putin to drugi Hitler to muszę rozczarować.
  Przykro mi.
 • @Zbigniew Jacniacki 12:57:27
  A wszystko zapoczątkował Donald Tusk rzucając na cały świat hasło, że Polska to nienormalność.
 • @
  Ajraneczku kochany, oby po tych twoich ”rewizjach holokaustu” nie stało się ich 12 mln.
 • @ikulalibal 12:18:42
  Turczynow i Awakow . Ave.
 • @Husky 13:04:20
  Gówno prawda.Zapoczątkował ten kto głupio zaczął majstrować przy historii.Głupio bo za pomocą przemilczeń i kłamstw.A już ten kto nadał procesowi ekspresowe tempo to jest PIS, jest winien na 1000 %
  Do sprawy “Wyklętych” wszystkie ekipy rządzące po 89 podchodziły jak do jeża.Wiedziały bowiem że to puszka pandory i otwieranie jej jest dużym ryzykiem.
  Czy chcesz Husky znów porozmawiać o zajściach we wsi Koniuchy? albo o słynnym rozkazie 116 ?
  A może wolisz poczekać na premier filmu “Legenda o ucieczce” https://www.youtube.com/watch?v=uh7aspcFPd0 i dopiero później zająć się całokształtem problematyki ?
 • @Husky 12:47:36
  Fatalna decyzja. To wyjątkowo zła bardzo zła decyzja. Postawa wasalna. Ugięliśmy się lobby żydowskiemu, a jednocześnie staliśmy się wrogiem dla patriotycznej młodzieży. Wczoraj rzecznik rządu mówiła, że każdy ma prawo protestować i Polska jest wolnym krajem. A dzisiaj?! Przecież to jest cenzura i działanie rodem z żydokomuny! No to mamy demokrację, zamykanie prawa do wolności słowa, czyli zamordyzm, a jak demonstrowali UBywatele RP to było cacy ? Za to demonstracje KODomitów i innych barbarzyńców jak najbardziej będą, bo ich zakazywanie byłoby niekonstytucyjne. Ktoś tu trzęsie portkami przed góralami spod wzgórz Golan. Wstyd! Ktoś tu chyba na punkcie żydostwa postradał zmysły już do reszty! Oni dosłownie robią z nami co chcą,a my nie mamy nawet prawa mówić prawdy ! Co za żydowska niewdzięczność !!! Obecnie rządzący mówią, że PO-PSL na kolanach prowadzili politykę zagraniczną i jest w tym prawda. Tylko, że Oni teraz to pełzają na brzuchu trąc czołem po posadzce przed Izraelem w pozie jak robili poddani Faraona przed jego obliczem 3 tys lat temu! Teraz już PiS nie będzie się mógł dziwić że sam swoją nijaka postawą i podkuleniem ogona doprowadził do sytuacji gdzie nazwany zostanie lobby izraelskim. Wygląda to tak z punktu widzenia wyborcy PiS. Najpierw ambasador Izraela kłamie i pluje na naszych bohaterów, później kłamie pół polityków w Izraelu a my potulnie zapraszamy panią ambasador na ciastka i kawę do Senatu, do Prezydenta który w czasie kryzysu jeździ na nartach a na koniec zabraniamy legalnej demonstracji. Cyrk. Szanujmy się trochę. Czas się obudzić, bo te ich wpływy w naszym kraju robią się bardzo dla nas Polaków niebezpieczne! Czołem Wielkiej Polsce!
 • @Husky 12:47:36
  PiS balansuje na krawędzi ostrza, czego rząd się boi, żydów ? Czyli… nasze władze chcą zrobić żydom “łaskę”…wszak zamykacie żydów w nowym Getcie….idioci…Ambasada czosnków ponad prawem! Widać kto w Polsce rządzi.To żydzi nam piszą ustawy i to żydom wszystko wolno a polskim obywatelom nie. Nawet nie można mówić prawdy. Frasyniuk i bolszewicy kpią z prawa, a PiS wyżywa się na narodowcach. A pani Azari jako persona non grata powinna już dawno wylecieć do Telaviviu. W takim razie żądam równie zdecydowanych działań wobec oszczerstw Izraela, UBwateli RP, komunistów w Polsce, ideologii gender, antykultury, wrogich Polsce fundacji. Wszyscy wolni Polacy czekają.
 • @kula Lis 67 13:40:05
  Moim zamiarem nie jest moralizowanie

  Jesteś tutaj chyba najstarszy wiekiem na forum.Proponuję trochę opanowania.Jak jest wszyscy w miarę myślący widza.Zdrada PISrael-a trwa z przerwami od 2005r. Chazarskie państwo fałszywy Izra.. trzeszczy w posadach,jego główny sponsor-USA prawdopodobnie niebawem padnie i nie będzie w stanie przyjść z pomocą Demonowi.Wtedy nastąpi biblijny atak ze wszystkich stron.
  Proponuje nie rozrabiać,nie dać się wciągnąć w rozlew Polskiej Krwi.

 • @kula Lis 67 13:40:05…czego rząd się boi, żydów ?….
  Może są w rządzie ludzie, którzy zdają sobie sprawę,
  jakich sojuszników ma Izrael?

  Polacy takich nie mają.

 • @Husky 12:51:57
  Szok! Czytam i oczom nie wierzę! Ale widzę w tym wszystkim konsekwencję, gdyż ambasador powinna za swoje słowa natychmiast zostać uznana za persona non grata i wtedy byłby oddźwięk na cały świat i przekaz o prawdzie historycznej. To był poważny błąd nie wykorzystując takiej sytuacji. A teraz sprawa zostaje rozmyta, będą znowu dialogować w kolejnym tysięcznym już takim “kółku” adoracji żydom, a narracja o “polskich obozach” jak była, tak i dalej będzie…..Ewidentnie Polska jest na kolanach a raczej już plackiem leży przed nacją żydowską. Ale to się może zemścić w wyborach, bo Śpiący Rycerze spod Giewontu, którzy obudzili się w 2015 roku, nie zamierzają kłaść się do snu z powrotem! Przestrzegam obecnie rządzących w Polsce! Zastanawia mnie fakt, że jakoś nigdy wojewoda nie zakazał zdziczałym bojówkom peowskim, lewackim, kodziarsko – ubewatelskim atakowania modlących się ludzi. Dziwi mnie, że środowiska narodowe i patriotyczne są nadal prześladowane, a czerwona żydokomusza hołota może dokazywać jak i gdzie chce. Nie dość, że używają symboli żydokomunistów, to ostatnio chodzą nawet ze swastykami i jakimś nadzwyczajnym trafem nic im za to nie grozi.
 • @Husky 12:51:57 Polska polityką zagraniczną kierują idioci i zdrajcy ze “stajni” Geremka!.
  No to w następnej kadencji Narodowcy powiększą swą reprezentację. Lekcja ostatnich dni przyniesie owoce. Za dwa lata będą wybory, zagłosujemy na partie prawdziwie narodowe i tak się skończy ta cała hucpa poniżającego cackania się ze szkalującym Polaków żydostwem! Do murów getta i ogrodzenia obozów też nie wolno było zbliżać się i też tam stali uzbrojeni strażnicy super decyzja ! Róbcie tak dalej, a PiS straci wiele głosów w wyborach!
 • @kfakfa 13:47:03
  Heh a co bali się, że znów POlicja podpali jakąś budkę strażniczą? Uważam, że zakaz tej manifestacji to zły pomysł – z reguły to i tak prowokują ludzie ze służb, więc jeśli nie umieją trzymać swoich na smyczy (bo po rządach PO nie wiele się w tej kwestii zmieniło – żaden z POlicjantów wcześniej prowokujących i tych ze służb nie został usunięty a tylko teraz zmienił mu się szef) to już ich problem a nie demonstrantów.
 • @kfakfa 13:47:03 Chciałoby się rzec Polska suwerenny kraj ale rzeczywistość wygląda inaczej!
  Premier Izraela z Putinem spijają sobie z dzióbków, a my boimy się, że demonstracja może urazić czyjeś odczucia. Hańba! Na Marszu Niepodległości też były prowokacje i co? Pewnikiem Polakom zakażą i tych marszów! Tego się obawiałem po zmianach w rządzie, że staniemy się teraz niewolnikami nacji żydowskiej! Okazuje się, że moje obawy były słuszne! To żydzi powinni nas oficjalnie przeprosić za słowa tego całego Yaira Lapida który śmiał oskarżyć Polaków o zbrodnie przeciwko ludzkości, jeśli nasz rząd nie upomni się o to będzie to wyraźny sygnał dla świata, że żydzi maja rację i nie zdziwiłbym się jeśli w przyszłości świat zapomni o niemieckich obozach zostaną już tylko polskie, w sumie to żydowskie i niemieckie grupy interesów od wielu lat do tego dążą!
 • @ikulalibal 13:23:22
  “A to feler, westchnął seler”.
  Tyle fajnych tekstów poszło się…
  Senatorowie PO chcą doprecyzować przepis karny noweli o IPN poprzez wprowadzenie sformułowania o “polskich obozach zagłady”.
  Chcą też wykreślić zapis o “zbrodniach ukraińskich nacjonalistów”.
 • @kula Lis 67 14:14:48
  Ja tam nie wiem,czy spijają sobie.
  Wiem ,że zbir Bibi lata coraz częściej na Kreml z płaczem,a to znak ,że coś się dzieje z Demonem i mam nadzieję ,że szlag go trafi.

 • @trojanka 09:58:59
  Wypadałoby zadać pytanie – DLACZEGO?

  Dlaczego Norwedzy stali się tacy antysemiccy i antyizraelscy?

  Czy może to mieć coś wspólnego z Umowami z Oslo i rolą jaką w tym “procesie pokojowym” odegrał Izrael?
  Bo chyba nikt nie lubi być oszukany…?

 • @Zbigniew Jacniacki 13:47:12
  Z wypowiedzi red. Sakiewicza wnuka rabina wnioskuję niezwykłą sympatię do wyznawców Talmudu… Każdy w Polsce ma prawo demonstrować, żyjemy w państwie demokratycznym, nieprawdaż? Proszę raczej odnieść się do faktu dot. wpajania dzieciom i młodzieży żydowskiej antypolonizmu i wmawiania im, że naród polski jest współwinny wymordowania żydów w czasie II wojny światowej. W Polsce jest podobno wolność słowa, dlaczego ludzie nie mieliby manifestować. Organizator niech zapewnia bezpieczeństwo a jak nie to niedostanie zgody na następne zgromadzenie. Dlaczego narodowcy są utożsamiani z zagrożeniem dla Izraela? Przecież zawsze wśród demonstrantów mogą być prowokatorzy nawet gdy będzie to chrześcijanin. Eliminować osoby niebezpieczne a nie takie które spokojnie stoją lub idą z transparentami. Gdy ktoś ulegnie prowokacji policyjnej to jest zły, gdy ktoś prowokuje politycznie też jest zły. Raz prowokacja jest dobra a innym razem zła. Demonstracja pod rosyjską, niemiecką, USA, etc.. ambasadą dobra a tylko pod izraelską zła, toż to hipokryzja! Tylko ludzie niezrównoważeni ulegają prowokacji. Co mają bazy do manifestacji? To jakaś paranoja. Amerykanie mają swe bazy np. w Pakistanie, gdzie dość nagminnie pali się flagi Izraela, jakoś nikomu to nie przeszkadza. Panie Sipiera, proponuję manifestację przed pańską siedzibą, skoro drżysz o stan nerwów Izraelczyków.

  1. Dlaczego Mauthausen-Gussen nie jest w “prasie światowej” AUSTRIACKIM obozem koncentracyjnym?

  2. Dlaczego Theresienstadt nie jest w “prasie światowej” CZECHOSŁOWACKIM obozem koncentracyjnym?
  3. Dlaczego Mały Trościeniec nie jest w “prasie światowej” ROSYJSKIM obozem koncentracyjnym?

  4. Dlaczego Compiegne i Drancy nie są nazywane FRANCUSKIMI obozami koncentracyjnymi?

  5.Dlaczego Hertogenbosch nie nazwano HOLENDERSKIM obozem koncentracyjnym? Czy tylko dlatego, że w/w kolaborowali z Hitlerem i dziś wdzięczne Niemcy chronią te nacje przed współodpowiedzialnością?

  A teraz czas na Niemcy: Dlaczego nie mówi się o KL Dachau, że jest w Bawarii w Niemczech? dlaczego nie mówi się, o KL Bergen-Belsen w Niemczech, KL Ravensbrueck w Niemczech, KL Sachsenhausen w Niemczech, KL Buchenwald w Niemczech, KL Flossenburg w Niemczech?

 • @kfakfa 14:20:39
  W Hiszpanii wydano na niego Bibiego nakaz aresztowania gdy się by tam pojawił.
 • @kula Lis 67 14:32:471-5 dlaczego…?
  Dlatego, że przez wieki NIE MYŚLIMY , tylko wierzymy.

  A tych , co myślą, wysyłamy za ‘morze’.

 • Niebawem Rocznica Marcowania Chazarów
  Mateuszek Moritz już mości gniazdko dla “rewolucjonistów” z chazarskiego marca 1968r.
  Kolejna “okazja” do duraczenia po chazarsku.
 • PAP podaje, że:
  “Naszą suwerenną decyzją odstępujemy od organizacji pikiety pod ambasadą Izraela, mimo że postępowanie wojewody mazowieckiego jest ograniczaniem swobód obywatelskich – oświadczył lider Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki. Dziś nie jest naszą intencją konfrontowanie się z państwem polskim – dodał.
  Wcześniej w środę wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera poinformował, że podjął decyzję o zakazie poruszania się w obszarze wokół ambasady Izraela od 31 stycznia do 5 lutego. Decyzja ta miała związek z planowaną na środę manifestacją środowisk narodowych przed tą placówką.

  “Postępowanie wojewody, na polecenie polityczne rządu jest ograniczaniem swobód obywatelskich, jest skandalicznym niedopuszczeniem do rzetelnego głosu w debacie publicznej i stanowczo się temu sprzeciwiamy” – podkreślił Winnicki na konferencji prasowej w Sejmie.

  Jak dodał obywatele, którzy mieli wziąć udział w pikiecie “chcieli spokojnie, merytorycznie bronić polskiego interesu narodowego, polskiej racji stanu i polskiej godności”. “Kneblowanie tego jest po prostu skandaliczne i niedopuszczalne” – oświadczył poseł.

  Winnicki zaznaczył jednocześnie, że intencją środowisk narodowych nie jest konfrontowanie się z państwem polskim, “nawet jeśli oceniamy politykę rządu fatalnie”. “Dlatego naszą suwerenną decyzją odstępujemy od organizacji tej pikiety” – dodał.”

  http://www.pap.pl/aktualnosci/news,1269286,winnicki-odstepujemy-od-organizacji-pikiety-przed-ambasada-izraela.html

  I co dalej? Naiwnością jest uważać, że temat został zamieciony…

 • @Astra – Anna Słupianek 15:29:24
  Wydaje się,że bardziej obawiają się konfrontacji z PISrael-em niż z syjonistami pod ambasadą,bo by zakręcili pod kne-sejm.
 • @
  No przecież Wojewoda Mazowiecki zakazał manifestacji i zamknął dla ruchu ulice przy ambasadzie. Chyba że protest odbędzie się gdzie indziej.
 • @Astra – Anna Słupianek 15:29:24
  Dopóki jest w sieci, trzeba przekazywać znajomym zwłaszcza poza Polską…

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=FmNKxnNBmQY

 • Wprawdzie to nie na temat pikiety pod ambasada Izraela, ale ponieważ banderowcy idą ramię w ramię z żydami, w pretensjach
 • @Stara Baba 15:36:45
  Wczoraj- Nazizm!
  PiS pozwala na manifestacje narodowców, antysemityzm, blokować, zdelegalizować ich wszystkich i do pierdla, no pasaran!
  A dziś ???? – Nazizm!
  PiS zabiera wolność narodowcom, prawo do manifestowania, łamie prawa obywatelskie, koniec demokracji!

  No i jak ich nie kochać 8-)))))))

  Dziennikarze GW na protestach robili za: murzynów, studentów, rodzące kobiety.
  Teraz chcieli robić za Narodowców.
  A tu zakaz.
  Jaki niefart…..

 • @Zbigniew Jacniacki 12:57:27
  Israel nie ma sojuszniköw.
  Najwyzej “zywicieli”.
 • @Husky 16:01:10
  Można zabezpieczyć miesięcznice smoleńskie a tej manifestacji nagle nie można? Zapewne decydujący wpływ miał telefon z Tel-Avivu?!
 • @fretka 13:12:30
  Rozumiem Ajranku, że te wszystkie dodatkowe koszta z tym związane opłacisz z własnej kieszeni? Bo tak powinno być. Tak byłoby sprawiedliwie, nieprawdaż?
 • @fretka 16:26:20
  a tak niezależnie od wszystkiego to marzenia się spełniają https://www.youtube.com/watch?v=NLRjygDmunQ co nie fretka ?
 • @Husky 16:01:10
  Co oni od nas jeszcze chcą…Przecież adresaci ich roszczeń są za Odrą… Przecież nie my żeśmy ich mordowali niszczyli ich mienie.. Sami żeśmy musieli po wojnie podnieść się z kolan..Polska wypaciła już przecież ponad 50 lat temu wysokie odszkodowanie Żydom amerykańskim. A ci, którzy wyjechali po 68 roku wyjechali z jednej strony świadomie opuszczając biedny statek, a z drugiej strony wielu z nich wywiozło, nawet wagonami (!), polskie dzieła sztuki, które mieli u siebie jako “depozyty” z polskich muzeów. Na koniec – Warszawa i inne miasta były zniszczone, i budynki zostały odbudowane kosztem większym, niż gdyby były budowane od początku. Byli właściciele i ich spadkobiercy nie ponosili żadnych kosztów. Nie mogą więc żądać odszkodowania od Polaków, którzy odbudowali miasta z ruin. Powinni żądać odszkodowań od Niemców, którzy te miasta zniszczyli. Szczególnie dlatego, że Polska odbudowywała się ze zniszczeń własnymi siłami, a Niemcy odbudowywały się po wojnie (wywołanej przez nich samych) z pomocą gigantycznych pieniędzy z amerykańskiego planu Marshalla. Niech się Izrael zwróci do Niemców o odszkodowania. Polacy byli tak samo ofiarami ludobójstwa, zniszczeń i rabunków przez Niemców! Na jakiej podstawie mam oddawać jakiemuś parchowi z podatku za to co zrobili Niemcy?
 • @kula Lis 67 16:36:37
  Nikt tak doskonale nie wznieca na całym świecie nastojów antysemickich jak państwo Izrael
 • @ikulalibal 16:35:50
  Taak, temat mi znany. Brawo na Maksa!
  No co zrobisz, nie lubią w Rosji prowokatorów. Temperament.
 • @ikulalibal 16:35:50
  Ja tobym jeszcze tej prowadzącej włupiła.
 • @Husky 16:01:10 Ani grosza więcej niż Polacy!
  Według prawa II Rzeczypospolitej majątek obywateli RP (nic nie mówi o narodowościach) pozostawiony bezpotomnie, przechodzi na rzecz państwa polskiego. Nie widzę powodu by było inaczej obecnie. A może by tak podliczyć straty jakie Polska poniosła po wprowadzeniu i utrwalaniu żydokomuny w naszym kraju przez żydów? i za mordowanie Polaków po II wojnie może by tak żydom rachunek wystawić co?. A co z rachunkami za odbudowanie tego mienia i utrzymywanie, renowację pokrywaną z kieszeni polskiego podatnika. Nie my burzyliśmy, nie my płacimy. To nam powinni domniemani spadkobiercy zapłacić za rewitalizację. No i mamy jasne tło tej “zadymy” : 1. deal Niemcy- Izrael w sprawie przesunięcia odpowiedzialności za GERMAN DEATH CAMPS=HOLOCAUST –

  http://kontrowersje.net/arbeitmachtfreijdische_schweine

  2. kasa z ustawy 447
  3. duża ustawa reprywatyzacyjna

 • @kula Lis 67 16:53:57
  Pozostaje nam Polakom obozy te nazywać “Żydowskie obozy śmierci”
 • @kula Lis 67 14:14:48
  Zakazać Marszu Niepodległości?
  Wszystko zależy od SKALI. Jeśli przyjedzie np 100-200+ tys ludzi, to JAK chcesz zatrzymać taką masę? Salwami z broni ostrej? Czołgami?
  Właśnie mi przyszło do głowy: barierki POlicyjne byłoby łatwo sforsować, tylko ktoś musiałby pochylić plecy, aby inni mogli po nich przejść… Trochę solidarności i nie ma rzeczy niemożliwych.

  A swoją drogą, mieliśmy Płatnych Zdrajców Pachołków Rosji, teraz mamy Płatnych Zdrajców Pachołków Żydów…

  Jak tak dalej żydki będą fikać, to w Polsce może narodzić się PRAWDZIWY antysemityzm.

 • @laurentp 16:57:40
  W niedalekiej przyszłości państwa które obecnie przyjmują muzułmańskich imigrantów zostaną oskarżone o antyislamizm tak jak dziś Polska oskarżana jest o antysemityzm.
  Jak widać świat ceni twarde dupy a nie miękkie serca 8-))))
 • @Husky 16:57:36
  20% obecnej wartości to i tak jest dużo bo Polska po wojnie była 80% zburzona i trzeba było odbudowywać a to nie Polaków wina. Ponadto, te 20% to i tak więcej ponieważ na cenę nieruchomości składa się popyt i infrastruktura której po wojnie nie było. Są jednak pewne luki. Zwrot powinien być w formie pieniężnej bo w tych nieruchomościach mieszkają ludzie. Zwrot tylko dla ludzi i Żydów posiadających obywatelstwo polskie, gdyż mieli wiele lat po 1989 roku aby to Polski powrócić ale to nie najważniejsze. Trzeba uniknąć fałszerstw aby nie okazało się że nagle jakiś Applebaum posiadał 5000 dzieci i wnuków udowadnianych na podstawie fałszywych dokumentów przy udziale obcych służb których Polska nie jest w stanie zweryfikować. Najważniejszą luką którą załatać jest to aby nie było w tym przypadku możliwości handlu roszczeniami, żeby jakiś “polski szmalcownik” nie skupił sobie roszczenia od tych 5000 urojonych fałszywych zagranicznych spadkobierców i na tej podstawie taki “szmalcownik Polak” przestępca, nie mógł żądać w Sądzie pieniędzy z reprywatyzacji i dzielił się potem tym z urojonymi fałszywymi spadkobiercami !!! Uczciwość, sprawiedliwość i sprawiedliwe prawo uniemożliwiające przestępstwa i patologię. A do kogo mają się zwrócić rodziny bliskich pomordowanych w Auschwitz (czy innych obozów), którym państwo polskie za komuny odmówiło wpisania bliskiej osoby, np. dziadka do rejestru więźniów, z braku dokumentów obozowych, pomimo, że zaświadczył o tym brat również więzień Auschwitz? Do Niemców? A w latach 90-tych haniebnie zredukowano kilkunastokrotnie liczbę Polaków pomordowanych w Auschwitz! Czy państwo polskie w ogóle zajmuje się Polakami? Drodzy politycy – nie wmawiajcie nam już, że Izrael jest naszym sojusznikiem. To obraża naszą inteligencję, widać wyraźnie, że są nam skrajnie nieprzychylni wręcz wrodzy.
 • @Husky 16:57:36
  Nowa Ustawa nie pozwala, dziennikarzom pochodzenia żydowskiego oraz pilotom izraelskich wycieczek do Niemieckiego Obozu Auschwitz, mówienie kłamstw o Narodzie Polskim. I to właśnie bardzo przeszkadza Izraelowi, czyli niemożność mówienia nieprawdy.
 • @Husky 17:03:25
  ”-Twardo dupo, idź na barykady, może mi się serce zmięknie- hrabia ziewnął i poszedł spać”
 • @fretka 16:51:05
  Przestraszyła sie kobita 🙂 a prowadzący ? no cóż i oni od czasu do czasu reagują na prowokatorów jak należy 🙂 nie twierdze że ładnie, twierdze że “jak należy” https://www.youtube.com/watch?v=GsDpkvvPKU8
 • Izrael: Jest większość. Polska zostanie oskarżona o negowanie Holokaustu? Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-i
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-izrael-jest-wiekszosc-polska-zostanie-oskarzona-o-negowanie-,nId,2516522

  61 deputowanych w 120-osobowym Knesecie popiera projekt ustawy, na mocy której Polska zostałaby oskarżona o negowanie Holokaustu, jeśli przyjmie nową ustawę o IPN. Projekt popierają posłowie rządzącej koalicji i część opozycji – pisze w środę “Jerusalem Post”.

 • @kula Lis 67 17:19:32
  Która “ustawka” chazarom ajwajec zezwala na posiadanie i defilowanie z bronią maszynową w Polsce?
 • @laurentp 16:57:40
  Narodowcy odwołują manifestację przed ambasadą Izraela. Nie ma demonstrantów? Ale jest za to znany prowokator Andrzej Hadacz! ZDJĘCIA
  https://wpolityce.pl/polityka/379258-narodowcy-odwoluja-manifestacje-przed-ambasada-izraela-winnicki-nie-bedziemy-konfrontowac-sie-z-policja-i-panstwem-polskim-teren-ambasady-ogrodzony-barierkami-relacja

  Ps..Tekst dla pani ambasador Izraela: “Zastanów się babo z jakiego powodu prawie wszystkie wasze ambasady, synagogi, szkoły, etc.. musza być chronione przez policję. Czy to tak trudno zrozumieć, że jesteście najbardziej znienawidzonym państwem świata?” Trochę prawdy……

  https://jewishdeathcamps.com/

  W ramach tej ustawy pierwszy powinien być ścigany ten osobnik.

  https://www.youtube.com/watch?v=-Ju1w-iDR0o#action=share

 • @ikulalibal 17:19:54
  Jeden z komentów:
  Takich jak Borowoj należy bić trzy razy dziennie, rano w porze lunchu i wieczorem….
 • @laurentp 16:57:40
  Izraelscy politycy chcą zaognić spór? W Knesecie złożono projekt wymierzony w ustawę o IPN! “Nie pozwolimy współpracownikom ukryć się za nazistami”. 61 deputowanych w 120-osobowym Knesecie popiera projekt ustawy, na mocy której Polska zostałaby oskarżona o negowanie Holokaustu, jeśli przyjmie nową ustawę o IPN. Projekt popierają posłowie rządzącej koalicji i część opozycji – pisze w środę „Jerusalem Post”.

  Nowa ustawa złożona dzisiaj w #Knesset przeciwko ustawie #PolishDeathCamps. Więcej informacji wkrótce. Smutny

  — napisał na Twitterze Jonny Daniels, prezes fundacji From The Depths. Jak podaje „The Jerusalem Post”, projekt ustawy został złożony zarówno przez polityków koalicji rządzącej, jak i opozycji, w tym Yaira Lapida, który atakował Polskę w swoich tweetach.

  Zapisano w nim, że zaprzeczanie lub minimalizowanie zaangażowania pomocników i współpracowników nazistów będzie również przestępstwem.

  Wielu Polaków i wielu innych słyszało, wiedziało i pomagało w nazistowskiej machinie eksterminacji zarzucał Itzik Shmuly.

  Polska próba przepisania historii i zamknięcia ust ocalałych z Holokaustu jest szokująca i nikczemna. Nie pozwolimy współpracownikom ukryć się za nazistami i zaprzeczyć ich historycznej odpowiedzialności atakował dalej.

  Nie pozwolimy nikomu zapomnieć nazistów ani tych, którzy z nimi współpracowali. Świat musi wiedzieć – Żydzi nie boją się i nie chcą już milczeć mówił z kolei Yair Lapid. Informację z Izraela skomentował m.in. wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

  Czyli Polska zaprzecza Holokaustowi poprzez swoje uparte twierdzenie, że naród polski…nie jest odpowiedzialny za Holokaust napisał na Twitterze. Jonny Daniels mówił dziś w studiu telewizji wPolsce.pl, że prawdziwym problemem jest brak komunikacji.

  Nie mam wątpliwości, że sformułowanie „polskie obozy śmierci” to kłamstwo. Wszyscy powinniśmy z tym walczyć, ponieważ to sformułowanie tworzy taką sugestię i może wprowadzić w błąd zaznaczył prezes fundacji FTD.

  Co istotne, strona izraelska nie mogła być zaskoczona formą i czasem procedowania zmian w ustawie o IPN. Wskazuje na to dokument, do którego dotarli reporterzy portalu wPolityce.pl.
  Ps..Niech Duda i Kaczyński nadal paradują w jarmułkach i palą świece i robią wyjazdowe posiedzenia rządu w Izraelu niech pytają dalej o zdanie i wszystko konsultują z żydami oni tak się odwdzięczają. W takim razie widać wyraźnie, o co im chodzi. Żydzi w Izraelu i USA realizują swój plan wydojenia Polski z ok. 900 mld zł. Temu celowi służy zawłaszczanie Auschwitz, gdzie nasi bohaterowie i ofiary nie mają swego miejsca przy upamiętnieniach, ewentualnie są uczestnikami wyraźnie drugiej (lub trzeciej) kategorii. Temu celowi posłużyło też odpalenie z perfidną premedytacją informacyjnej bomby wodorowej na Polską w dniu rocznicy wyzwolenia Auschwitz. Dla tych -przyjaciół- jesteśmy jedynie żerowiskiem. Żerowiskiem, które ma pokornie znosić wszelkie upodlenia i ciężary. Rodacy jest w RP grupa niby to polit., którzy panicznie boją się nazwania ich przez żydoland-żydojadami! Tak działo się przez lata i teraz mamy efekty, bo żydostwo myślało, że zgarnie w RP – majątki! Do SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA: Zażądajcie usunięcia Waszych Drzew z izraelskiego ogrodu. Po co Wam było ratowanie żydów. I tak jesteście wsadzeni do jednego wora z niemieckimi mordercami.

 • @kfakfa 17:23:58
  Być może 1066?

OSTATNIE POSTY

więcej

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: