Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

30/01/2018

[dyskusja] Wizja i misja

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 12:58
PB: Nie wiadomo mi, co Pan Wiącek miał na myśli o toku myślenia.

Islandia wyrzuciła banksterów z kraju kilka lat temu. Czy jest dziś suwerenna? Czy jej głos w ONZ i NATO liczy się?
Władza banksterii polega na tym, że mają w łapach WSZYSTKO potrzebne do utrzmania władzy i konsekwentnej realizacji NWO:
 • Swoich ludzi i lokajskich szabas gojów w rządach, instytucjach, religiach i organizacjach “pozarządowych”. Duży potencjał tegoż lub istniejącą infiltrację, w regionach ewentualnej rewolty anty-banksterskiej: Chiny (kilkadziesiąt mln Żydów Haka), Rosja, Indie, Iran, Am. Łacińska, Japonia, Azja Płd.-Wsch…
 • Centralny wywiad i narzędzie kontroli/destabilizacji środkami specjalnymi: CIA i macki “narodowe” globalnie: Mosad, BND, MI6, ABW…
 • Kilkaset baz wojskowych “USA” na całym globie.
 • Bandyckie NATO, w tym tajne formacje zbirów na każde zadanie (tacy neo-banderowcy rozbili Katalończyków w Barcelonie).
 • Instytucje międzynarodowe (ONZ, OBWE, IAEA, OPEC…), trybunały karne (np. Haga)
 • Zaawansowane technologie w stadium wdrażania i gotowości operacyjnej, o jakich nam się nie śni.
 • Mendia
 • Produkcję (150 korporacji w żydłackich rękach kontroluje 80% globalnej gospodarki, a korporacjami włada banksteria).
 • Wszyscy masoni podlegają ekskluzywnie żydowskiej loży Bnai Brith.
 • Wszystkie mafie globalnie podlegają ekskluzywnie żydowskiej mafii KoszerNostra.
 • Żarcie, nasiona, źródla i surowce energii… wkrotce woda i powietrze.
 • Itd. itp.
Test myślowy:
1. Jutro znosi się pieniądz banksterski, wchodzi e-waluta oparta na parytecie wartości rzeczywistej wyrobów, usług itd.
2. Czy banksteria pada? Wątpię. Nadal dzierżą władzę ww. instrumentami.
3. Czyli nie wystarczy odebrać banksterii monopolu na piniondz.
Klucz do rozwałki ww. instrumentów władzy: świadomość gojów i urobionych na syjonizm/żydzizm szeregowych ż/Żydów: Podwyższyć świadomość, żeby jasne było kto i co planuje dla ludzkości… Zlikwidują ich własnymi rękoma.
Andrzej Wiącek: ..tym tokiem myslenia ..
PB: Dzięki, Panie Andrzeju
Wizja i misja — Polakom brakuje wizji. Katalończykom wybiło żydłactfo z głów wizję i misję.
Polactfo cieszyło się z masakry w Barcelonie (ok. 900 osób rannych w szpitalach). Bodajże Marcin Rola wyraził swą mondrość: To tak jakby RAŚ chciał oderwać się od Polski.
Największym zagrożeniem jakiejkolwiek misji Polaków byliby rodzimi użyteczni idioci, zadusiliby mądrzejszych od siebie rodaków, co widać choćby w niniejszym wątku.
Następnie — co zrobić z pustką po żydłackiej władzy, pustką globalną (krajową zaleje interwencja “humanitarna”). Sieroty szabas gnojne sięgnęłyby po władzę. Mogłoby być gorzej niż z żydłactfem, kto wie? Skoro nie mrugną podspisując ludobójcze ustawki…
Andrzej Wiącek: az przyjemnie czytać 🙂 Teraz wizja i misja wybicia się na niepodległosc kiedy narody powstaną Z przyjemnoscią pozdrawiam

 

Dnia Wtorek, 30 Stycznia 2018 06:01 Piotr Bein: 

Watpię, że lichwa jest nadal najważniejszą kwestią zniewalania. Żydłactfo przećwiczyło, zwiększyło zapisy komputerowe “długów” ni jak skorelowanych z wartościami rzeczywistymi w ekonomii. Ten etap za nimi, myślą o e-piniondzu jako środku egzystencji przypisanym noworodkowi na całe życia, które uny będą kontrolować tak, jak wydawali “pożyczki”.
Zabierają się za poważną eliminację gojów, ze sztuczną inteligencją, klonowaniem i transhumanizmem jako cel ostateczny w NWO. Żydłactfo panuje nad niemal każdą dziedziną życia gojów. Większość narodów jest tak zadłużona w lichwie a system tak ustawiony na korzyść żydłackiej władzy ku NWO, że dalsza lichwa nie robi różnicy.
Jeśli się narody wyzwolą, to unieważnią długi i narosłą lichwę. Jeśli się nie wyzwolą, to i tak utracą majątek narodowy i osobisty — vide Cypr i Grecja… Repertuar żydłacki jest nieskończony i kreatywny, zawsze znajdzie rozwiązanie, niezależnie od epoki, systemu, religii i narodu.
Żydłactfo wymieniło żont na jeszcze lepszy we W-szawie, Polin: kompletna kontrola przez City of London i Wall Street.  Polin koniem trojańskim w MiędzyMordziu do zniewalania  in. narodów w regionie, cała ludzkość docelowo w NWO.
Dług i bieda nie zabijają. Natomiast ludobójcze “technologie” zabijają konsekwentnie na wielką skalę:
– odludnianie, stwarzanie warunków niemożliwych do normalnego życia: GMO i chemizacja… radioaktywność, smog elektromagnetyczny i 5G… medycyna rockefellerowska, “leki” i szczepienia…
Czy byłoby w porząsiu, gdyby nie było lichwy, a istniały:
– odbieranie dzieci
– wymazywanie i przekłamywanie historii i kultury
– degeneracja morałów i wartości tradycyjnych
– odnaradawianie
– korupcja instytucji religijnych i wiary człowieka
– mafia dintoryjna
– debilitująca edukacja
– śmieciowa praca
– uzależnianie od socjalu np. 500+
Otylia Zigman: PANIE HUSARZU, to co Pan poniżej zapisał, to wszystko jest prawdą i bardzo jasno Pan określił, to omijannie tematu najważniejszego,
przez ludzi pracujących w mediach, pisarzy, polityków a przedewszystkim przez hierarchów Kościoła katolickiego!! Lichwiarze wprowadzili
lichwę do podbitych krajów na tak wysoką skalę, szczególnie w Polsce, iż system ten ograbiania nas poczciwych, biednych Polaków,
należy do cywilizacji śmierci! Nie wiadomo kim są ludzie tutaj na tym forum, którzy nie dość, że potrafią dobrze pisać bezbłędnie, używając
piękne cywilizowane słownictwo, jednak nie ujawniają największego problemu dotyczącego lichwy i Kościoła, który kroczy porówno z
lichwiarzami, okradającymi biednych Polaków!  Nie poruszają w swoich książkach i portalu nic na ten powyższy temat, czy wszystkie inne
na granicy horroru działania, jakgdyby celowe przeciwko słowiańskim Polakom!! Mam na uwadze Pana Bizonia i Pana Profesora Karpowicza.
Mało tego, że nie informują narodu o wielkim zagrożeniu, ale po pierwsze nie przyzwalają na rozpraszanie  tego tematu, oczerniając mnie,
że nie jestem Polką, ponieważ ujawniam wrogą działalność Kościoła? Ładnie co? Odwracają kota ogonem, licząc na kompletną nieświadomość Polaków. I tak Panowie zapędzili siebie w “Kozi Róg”…………………
On Monday, January 29, 2018 4:36 AM, Husarz: Szanowny Panie Profesorze J.K.Karpowicz’u. Postanowiłem wyjaśnić nieporozumienia pomiędzy mną a Panem. W swoich – niewątpliwie słusznych – wykładach zawartych w napisanych przez Pana ksiązkach – brakuje połączenia tej wiedzy jako teorii z praktyką dnia codziennego i z tego powodu ta wiedza okazuje się nieprzydatna w życiu człowieka, bo nie jest praktykowana.!
Różnica w mentalności Pana Panie Profesorze i mnie jako Kazimierza S. jest nieporównywalna.
Dlaczego? Ano dlatego, że Pan wyłożył teorię i na tym poprzestał. Ja zaś teorię prubuję praktykować.
To są dwie różne od siebie postawy życiowe. Oczywiście odległe zasadniczo od siebie.
Na jednym ze spotkań w Bielsku-Białej na którym byłem obecny, pokazał na mnie palcem, że w sprawach ekonomicznych – lichwy ja jestem ekspertem i do mnie powinni się zwracać.
Niby tak jest – ale jest to jest dowód na jak daleko jest Pan mentalnie od moich poczynań.
Ostatnio odkryłem trupa w szafie, którym jest lichwa jako ZBRODNIA cywilizacyjna, która (tak) w szawie jest, ale nie widzę woli politycznej u nadstawiaczy drugiego policzka (miliony obywateli), by tego trupa chcieli z szafy wyciągnąć na widok publiczny. Okazało by się wtedy, że ZŁO tego świata ma postać trupa, czyli faktu.
Natomiast w mendiach aż się trzęcie o kłamstwie oświęcimskim i fałszu o polskich obozach koncentracyjnych.
Ludzie zapomnieli o tym kto (inne kraje niż Polska) wyrzucał żydów a głupek (mój imiennik) Kazimierz zwany Wielkim ich przyjął i dał im przywileje. A teraz mamy problem kłamstwa/pasożytnictwa cywilizacyjnego z powodów stosowania przez żydów moralności Kalego/talmudycznego – parszywego prawa.
Jeśli się komuś wydaje, że można polubić pasożyta na ciele własnym (gospodarza), to jest taka osoba chora, by nie powiedzieć, że jest chora na debilizm.
Ta choroba istnieje u nadstawiaczy drugiego policzka, nastrojonych mentalnie przez “pasterzy” kk.
Teraz należy się zająć zozszyfrowaniem pytania i to podstawowego dla wiary; Komu służysz? Bogu, czy mamonie? Tu się oczekuje od rozmówcy na decyzję. (Bogu lub mamonie). W związku z pytaniem mam niezdrowe podejrzenie, że “pasterze” najprawdopodobniej służą mamonie zamiast Bogu, bo gdy chodzą z tacą, to zbierają mamonę.
Czyli, że za modlitwę do iluzorycznego (?) BOGA rządają mamony,
Czyli także za; chrzty, śluby i akcje pogrzebowe.
To jest ewenement w stosunku do modlitwy, ba ja choćbym się modlił każej minuty i każdego dnia(24 godziny na dobę) to w moim portfelu ani złotówka nie przybędzie, a księdzu przybędzie i to nie jedna.
Taka to refleksja mnie naszała – jako odpowiedź na pytanie “komu służysz?”.
Na koniec nasuwa mi się pytanie do wszystkich patriotów (mieniących się patiotami); Zadaję to samo pytanie w odniesieniu do OJCZYZNY – Polski. Komu służysz ? Ojczyźnie Polsce? Czy obcym ? W domyśle pasożytom, czyli OKUPANTOM, którzy mają monetarną/piramidalną władzę nad światem i Tobą NARODZIE.?
Tyle to wątpliwości zauważył Kazimierz z Kęt.
Pozdrawiam wszystkich adresatów w nadiei, że NARÓD POLSKI się obydzi i złapie za BICZ jakiego użył w swym czasie Jezus w Swej jerozolimskiej świątyni.
Kazimierz z Kęt – husarz.
Dnia Sobota, 27 Stycznia 2018 07:23 Prof. W. Julian Korab-Karpowicz:
Witam po feriach, dzisiaj krótka lekcja — wasalski/niepolski
Bronisław Komorowski nie jest wasalski, a niepolski — pochodzi z rodziny łemkowskiej, a poszywał się pod polskiego hrabiego — nie służył polskim interesom.
Donald Tusk nie jest wasalski, ale niepolski — pochodzi ze zniemczonej rodziny kaszubskiej – dziadek był w SS (a nie w Wermachcie jak mylnie podawała prasa) — nie służy polskim interesom.
Adam Michnik nie jest wasalski, ale niepolski — pochodzi z rodziny żydowskiej i nienawidzi Polski.
Beata Kopacz jest wasalska — ma pochodzenie polskie, ale nie służyła polskim interesom, tylko obcym.

Główne media są w znacznej części niepolskie bowiem ich kierownictwo oraz wielu tzw. celebrytów ma pochodzenie niepolskie.

Trzeba jednak uważać z oskarżaniem ludzi o pochodzenie, i zanim się coś powie wiedzieć na 100 procent, bowiem jest na ten temat wiele manipulacji. Jest na przykład wiele kłamstw na temat Episkopatu.
A teraz po tej krótkiej lekcji pytanie dla naszej klasy: Czy Piotr Bein jest wasalski czy niepolski?
Zadanie domowe: czytanie mądrych książek. Do następnego razu proszę o przeczytanie: Roman Dmowski, Kościół, naród, państwolektura obowiązkowa.
W. Julian Korab-Karpowicz, Harmonia społeczna — lektura nadobowiązkowa dla prymusów.

WJKK

PB: Plany suwerenności są uniwersalne, sięgają po prawa naturalne od Stwórcy. Żydłactfo chce zastąpić Go swoim totalitaryzmem, po raz trzeci w ostatnich 100 latach, a po raz n-ty licząc od powstania rotszyldowskiego planu NWO w drugiej połowie XVIII w.

Te tematy znać powinien  prof. Korab-Karpowicz, filozof polityczny :)) ożydzacz z marszu. Co on o szansach na suwerenność Polaków (bez ożydzania i poniżania jeśli potrafi, pliz).
Katalończycy przezwyciężyli już dawno szwindle wybiurcze i nie tylko, a jednak ostatniej poprzeczki pokonać nie mogą. Polacy są na prymitywniejszym poziomie. Nie wyróżniają się świadomością, mądrością and celowością i skutecznością działań. W ostatnich latach więcej osiągnęli: Islandczycy, Rosjanie, Wenezuelczycy, Malezyjczycy, Irańczycy, Węgrzy,  Czesi, Słowacy… Polacy należą do najbardziej skundlonych w jewrosojuzie. Wygląda na to, że Bułgarzy i Mołdawianie wyjdą przed nas.
Czarno to widzę… hura i pobożnożyczeniowe e-zapewnienia nic nie zmienią, chybą że są już cichociemni globalnie i Polacy mają wśród nich doniosłe miejsce.

 

Zdzisław Jankowski: Panie PB ja rozumie Pana, ale mamy plany inne niż Katalończycy – resztę to jest nasza tajemnica. Najgorsze jest to, jak przezwyciężyć fałszowanie wyborów.

PB: Panie Zdzisławie, Mendia istnieją tylko i wyłącznie dzięki globalnej władzy żydłackiej. Test myślowy: zlikwidujmy mendia, dajmy objąć władzę PPCH — co wg Pana stanie się wtedy? Katalonia była podobnego stanu bardzo blisko — i dostała pałami od żydłactfa. Osiłki prawdopodobnie z tajnej armii NATO, brygada banderowska, jedna z 1-ych w Gladio po II wś..


From: Zdzisław Jankowski
Sent: Friday, January 26, 2018 8:07 PM

Media rządów wasalnych, są zawsze nie polskie. Nie chcę zabierać głosu o kościele, ale jest taka prawda, ze dzisiejszy kościół, nie jest naszym kościołem, przynajmniej na poziomie episkopatu.
Zdzisław Jankowski

 

W dniu 2018-01-26 o 08:13, Prof. W. Julian Korab-Karpowicz:
WJKK

 


From: Zdzisław Jankowski
Sent: Friday, January 26, 2018 5:58 AM
Wrogiem Polaków są media wasalne, do których my prawdziwi Polacy nie mamy do nich dostępu. Drugim elementem jest,  blokowanie przez PKW rejestracji, partii PPCH, która ma program likwidacji biedy i bezrobocia, program odbudowy i rozwoju kraju, miast i wsi. Partia, która przy nie dużych pieniądzach, mając obecne zaplecze ludzkie, działaczy, wyszła by na rynek, głosząc nasze zasady narodowe.
Zdzisław Jankowski

 

W dniu 2018-01-25 o 21:59, Józef Bizoń pisze:
Wroga Polaków i polskości poznajemy po permamentnych atakach na wirarę katolicką.
tak jak to czyni m.in. Otylia Zgiman podająca się za Polkę i żarliwą obrończynię Polski i Polaków.
Teraz należy wyrwać Polakom korzeń jakim jest ich wiara katolicka i wówczas ostatecznie na wieki pokonamy tych niesfornych Polaków. Jak widać nie śpi przewerbowany IV departament do walki z Kościołem.
JB

—– Original Message —–

From: Otylia Zigman  Sent: Thursday, January 25, 2018 9:06 PM
Subject: Re: Szajka: EWIDENTNA manipulacja i kłamstwa Benina i jego ludzi
Polaka poznaje się nie przez wiarę narzuconą nam z zewnątrz, wymyśloną przez człowieka.
Polak jest pochodzenia słowianinem, bardzo spokojnym, poczciwym narodem, który żył bez 
wojen, lichwy, podboju innych krajów i narodów. A pomawianie ciągle kogoś o ożydzanie,
jest nie na miejscu, tymbardziej w czasie ogromnych problemów jakie dzisiaj mamy Polacy 
w Polsce. Zamiast się jednoczyć przeciwko najeżdzcy i ograbianiu nas, mało, eksterminacji
Polaków-Słowian, mamy zajmować się tematem bardzo wątpliwym??? Nie popieram tego!
On Thursday, January 25, 2018 1:31 PM, Prof. W. Julian Korab-Karpowicz <sopot_plato@hotmail.com> wrote:
Na Piotr Bein’s Blog pisze: “Żydowskiego pochodzenia ożydzacze Maria Bejda, Józef Bizoń, Walerian Dąbrowski, Rafał Gawroński, Marek Głogoczowski, John Kaminski, prof. Korab-Karpowicz, Bogusław Maśliński, Maciej Pokora, …

Nie wiem co dokładnie oznacza słowo “ożydzacze” bowiem nie ma go w języku polskim, za to wiem, że jest to informacja nieprawdziwa (albo inaczej kłamstwo) bowiem prof. Korab-Karpowicz i pewnie także inne osoby na tej liście nie są żydowskiego pochodzenia. Prof. Korab-Karpowicz ma w sobie krew polską, a także odrobinę francuskiej, szwedzkiej i rosyjskiej, ale nie ma ani jednej kropli krwi żydowskiej. Pochodzi z polskiej rodziny szlacheckiej o tradycji sięgającej do XV w. Przodkowie Karpowiczów herbu Korab brali udział w bitwie pod Wiedniem, byli zsyłani w głąb Rosji za udział w Powstaniu Styczniowym, bili się z bolszewikami w 1918 oraz z hitlerowcami w czasie II Wojny światowej.

Rozpowszechniając kłamstwa Piotr Bein po raz kolejny udowadnia kim jest — niszczycielem Polaków, a szczególnie polskich patriotów. Dlatego ostrzegam wszystkich przed kontaktami z PB i z jego ludzmi.
Rozpoznać wrogów Polski można po tym, że występują przeciwko Kościołowi katolickiemu, kaleczą język polski i posługują się wulgaryzmami, próbują niszczyć osoby patriotyczne i zasłużone dla naszego kraju.
WJKK
Ps. Zapraszam do przeczytania Harmonii społecznej.

From: Franciszek Wrzesniewski <fwrzesniewski53@gmail.com>
Sent: Sunday, November 26, 2017 2:36 PM
To: Prof. W. Julian Korab-Karpowicz

Od początku mi się nie spodobał . Hamstwo i obłuda . Opluwanie wszystkich wartości . To nie jest normalny człowiek . Dla mnie to człowiek , który nie wie czego tak naprawdę chce.  Jedynie to pewne , ze przywództwa i wsparcia. Mogę wspierać Ale ludzi uczciwych i działających dla dobra Polski . Tu wręcz odwrotrnie.

 

26 lis 2017 14:48 “Prof. W. Julian Korab-Karpowicz” <sopot_plato@hotmail.com> napisał(a):

Drodzy Przyjaciele,
Czy naprawdę nie potraficie zrozumieć, że Piotr Benin i jego ludzie Wami manipulują? Na czym polega ta manipulacja. Z jednej strony daje wam tak zwaną kiełbasę, czyli wygłasza sensacyjne tezy z którymi się zgadzanie, jak na przykład, judeocentryzm czy ukryte rządzenie światem, przez określoną grupę osób. W ten sposób buduje sobie u Was posłuch i pozycję lidera. Ale z drugiej strony, nie ma wcale na celu dobra Polski, ale atakuje wszystko to u nas wartościowe, a więc Kościół, łącznie z Janem Pawłem II, polską inteligencję, a nawet polski język poprzez jego zniekształcanie.
Jeżeli chcecie przywódców poszukacie ich wśród osób, którzy będą mogli udowodnić, że służyli Polsce i dla Polski się narażali przez co najmniej trzy ostatnie pokolenia. Tradycja jaka jest w rodzinie jest największą gwarancją uczciwości i patriotyzmu danego człowieka. Nie dawajcie się wodzić za nos samymi hasłami.
Pisze o mnie manipulator Piotr: “… w tym przypomina innego wykształciuchowego tumana, prosorka Korab-Karpowicza”. Podobnie obraża inne wartościowe osoby. Tak jak wszyscy wrogowie występuje przeciwko polskiej inteligencji i religii chrześcijańskiej. Bo to są nasze największe siły. Proszę zauważyć zniekształcenia języka oraz oczywistą nieprawdę w tym sformułowaniu. Polecam moją najnowszą książkę Harmonia społeczna, a także artykuł w obronie Marszu Niepodległości poniżej.
Proponuję abyście usunęli kontakt Piotra Beina  i jego współpracowników z Waszej listy mailingowej. W ukryciu śmieje się on bowiem z Was do rozpuchu, grając na ludzkiej naiwności. Rozbije on bowiem każdą patriotyczną inicjatywę oraz będzie próbował obrażać i niszczyć wartościowe osoby.
Pozdrawiam serdecznie,
W. Julian Korab-Karpowicz
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: