Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

24/01/2018

[ZBIÓR uaktualniany] Smog elektromagnetyczny: wi-fi, router, laptop, gadżety bezprzewodowe, smartfon, wieże mikrofalowe, inteligentne liczniki, linie wys. napięcia, 5G — zamach na ZDROWIE, prywatność, bezpieczeństwo i portfel

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 04:41

Ponieważ nw. technologie okazują się składową spisku 5G i transhumanizacji Ludzkości, aktualnienia umieszczam na stronie na ten temat. — PB

Smog EM: wi-fi, router, laptop, gadżety bezprzewodowe, smartfon, wieże mikrofalowe, inteligentne liczniki, linie wys. napięcia, 5G — zamach na ZDROWIE, prywatność, bezpieczeństwo i portfel

 

Nie ma jeszcze 5G, a już jest masakra. Wieże mikrofalowe pokryły cały świat, dzieci “rodzą się” ze smartfonem przy uchu i laptopem na kolanach, szkoły zakładają zabójcze wi-fi… W Polin, Moraw-icek zrobi dobrze ludobójczym ż-korporacjom:  wcisną Polakom 12 mln zabójczych “inteligentnych” liczników prądu… Nawet na “bardziej” demokratycznym Zachodzie, np. w Kalifornii, przepisy i prawo państwowe nie chronią ludzi. Władze miasta Berkeley domagają się wystawienia ostrzeżeń zdrowotnych we wszystkich punktach zakupu komórek, a korporacje walczą z tym w sądach pod pretekstem “wolności słowa”.

Życie w “zupie EM” może wywołać trwałe uczulenie i nietolerację na normalne poziomy smogu EM tacy ludzie tracą zdolność normalnego życia w nienormalnym społeczeństwie podbijanym coraz gorszymi technologiami generującymi niebezpieczne pola EM. Oni pierwsi tracą zdrowie, za czym idzie utrata pracy, dachu nad głową i społecznego statusu. Reszta publiki może także cierpieć z powodu EM: rak, bezpłodność, uszkodzenia DNA i płodów, problemy z zachowaniem, snem, pamięcią, sercem…

W skład smogu EM wchodzą:

 • pola elektryczne
 • pola magnetyczne,
 • mikrofale (RF)
 • “brudna” elektryczność.

Światowa Organizacja Zdrowia klasyfikuje RF jako czynnik rakotwórczy klasy 2B, na równi z ołowiem, DDT i chloroformem. Zaś inne pola EM od dawna są “kontrowersją” prawodawczą, gdy idzie o ochronę zdrowia publicznego kosztem profitów korporacji wytwarzających te pola lub urządzenia je emitujące. Coraz bardziej jest jasne, że głównym celem może nie być profit tylko genocyd.

Moje opracowanie nt. niskich częstotliwości z linii wys. napięcia, cząstka smogu EM: efekt na zdrowie szkodliwy jak od RF, mniejszych pól elektrycznych i magnetycznych w domu i pracy. Poruszam tam politycyzację norm ochronnych zdrowia publicznego.

Od tamtego czasu Szwecja obostrzyła swe przodujące w świecie normy, np. dopuszczalną odległość budynków mieszkalnych od linii wys. napięcia z 600 m na 2000 m. Szwecja jako 1-sza uznała konieczność dostosowania norm do najbardziej wrażliwej grupy społecznej — w tym przypadku osoby uczulone na el-smog, ok. 5% ludności Szwecji w onym czasie. Chyba tylko w Szwecji kompanie energetyczne rozdają na żądanie ekrany chroniące przez polami EM.

Aparaty pomiarowe i testowe… niezła jakość wzgl. ceny… unikaj taniochy

Każdy składnik smogu EM wymaga specjalnej aparatury do wykrycia/pomiaru.  Najpierw pomierz zupę EM. Mierz przed i po zastosowaniu ekranów itp. środków zaradczych, by ocenić ich skuteczność, ewentualnie zmienić konfigurację na lepszą.  Testery pól EM są tak niezbędne w NWO jak licznik geigera. Jeśli nie stać cię na zakup, rozejrzyj się za wypożyczalnią…

Przykladowe testowanie poziomu RF w domu: wi-fi, komórka, mysz, piecyk mikrofalowy, licznik inteligentny, świetlówka kompaktowa (najwyższy poziom!)

PB: Filmiki amatorskie i reklamy nie zawsze obejmują całość problemu, mogą wprowadzać w błąd… Oto przykład od profesjonalisty nt. najbardziej kompleksowego składnika smogu EM — brudny prąd i filtry przeciw: pułapki i problemy pomiaru i zastosowań filtrów.

Test pola elektrycznego własnym ciałem i voltomierzem

Jesteś anteną odbiorczą łącznego pola EM w danym miejscu i czasie, tj. stajesz się “aparatem pomiarowym”. Ta metoda nie mierzy bezpośrednio RF ani pola magnetycznego. Wpływy pól EM z różnych źródeł (np. lampa w pokoju, obwody w ścianach, pobliska linia wys. napięcia)  na ciało są scalone w jednostkach napięcia elektrycznego — volt (V) — mierzonego na powierzchni twej skóry. Przykładając jeden biegun voltomierza do skóry, a drugi do gruntu (uziemienie, zero Volt), mierzysz potencjał elektryczny na powierzchni swej skóry wywołany otaczającym cię polem EM.

Instrukcje od profesjonalistów — parę filmików od góry.

Tą techniką możesz wypróbować:

 • znalezienie pokoju najbardziej odpowiedniego na sypialnię, pokoje dzieci
 • zmianę układu mebli i urządzeń elektrycznych w pokojach najbardziej używanych, zanieczyszczonych polami EM
 • skuteczność ekranów, mat uziemiających
 • korzyść z likwidacji obwodów w ścianie, lub wyłączania obwodów na noc
 • skutek skrócenia kabla zasilania urządzenia podłączonego do gniazdka w ścianie, zmiany na kabel ekranowany
 • korzyść z uziemienia lub wymiany metalowego stojaka lampy na nie-metalowy…

itp. zabiegi celem redukcji pól elektrycznych w twoim otoczeniu.

Załóż biznes użyteczny publice

Komplet aparatury do sprawdzania poziomu wszystkich przejawów pola EM w domu, łączny koszt ok. 1000 $… Przedsiębiorczy Polak może zainwestować kilka tys. zł i dawać rodakom usługi pomiarowe. Liczba osób uczulonych i chorych od smogu EM będzie rosła.

Zbiory wiedzy ogólnej

Chroń się przed smogiem EM

Przystępny wykład: skutki pól elektromagnetycznych (EM) na zdrowie

POLECAM Praktyczny przewodnik LLoyda Burrella

OBSZERNY zbiór EnvironmentalRadiationLLC

Eksperymenty EnvironmentalRadiation

(wybrałem z powodu fachowości, naukowego acz prostego podejścia i zrozumiałej prezentacji):

Obywatelska obrona zbiorowa

PB: Potrzeba utworzyć podobny ruch społeczny w Polsce. Nie widzę wzmianki o możliwości przesyłania instrukcji do twego kompa poprzez sieć zaopatrzenia w prąd elektryczny — pisał o tym Jim Stone. Byle haker mógłby włamać się do twego kompa.

Środki zaradcze techniczne

UWAGA! niektóre na hura! bez świadomości skutków ubocznych

Śpij w klatce Faradaya  — Czy to pomaga? — Może pogorszyć warunki smogu EM

PB: Lepiej nie spać w klatce Faradaya. Kwestia podobna do ekranowania całego mieszkania od wewnątrz: może pogorszyć smog EM wewnątrz klatki. Niektóre techniki budowlane stwarzają klatkę Faradaya wokół przestrzeni mieszkalnej, np. zbrojenie siatkowe wielkiej płyty, bydynki żelbetowe zbrojone siatką i prętami, budynki otynkowane na siatce metalowej.

Uziemianie ciała w smogu EM  UWAGA Możliwość porażenia elektrycznego! Wymagane znajomość podstaw i aparatura do sprawdzania warunków EM. Ryzykowne w miejscach zaludnionych, z uwagi na brudną elektryczność w gruncie z uziemień wszelkiego rodzaju. Bezpieczniejsze na dalekich przedmieściach i na wsi.

Folia aluminiowa i siateczka metalowa drastycznie redukują pola EM

PB: Energia znika? Czy przechodzi w inną formę… szkodliwą w innym miejscu?

Uziemienie “kagańca” na liczniku inteligentnym znacznie zmniejsza promieniowanie RF

PB: Kobieta założyła na inteligentny licznik prądu ekran w postaci “kagańca”: folia aluminiowa na obwodzie licznika, siatka metalowa na jego czole. Folia aluminiowa może być generatorem prądu z mikrofal, potrzeba więc uziemić. Kobieta stwierdziła spory efekt uziemienia. Długość przewodu może wypaść tak, że likwiduje efekt uziemienia, należy zatem wypróbować różne długości. Kobieta dodała kilka zwojów, wieszając go na liczniku.

Hipoteza PB: Mamy tu przykład transformacji energii (RF na prąd elektryczny) z odprowadzeniem w inne miejsce (grunt), co dodaje do smogu EM w glebie, dalej od licznika inteligentnego. Zatem w środowisku gęsto zaludnionym, indywidualne przeciw-działanie smogowi EM przenosi niechcianą energię bliżej sąsiadów. 

Inne “kagańce”, także fabryczne, wykonano w całości z siateczki metalowej. Ten gość zrobił sam “kaganiec” z siateczki aluminiowej (używanej na ekrany okienne przeciw owadom). Nie stwierdził korzyści z uziemienia, które wg niego może działać jak antena, zwiększając efekt RF.

“Kagańce” nie eliminują promieniowania przez ścianę do wnętrza domu. Zasada siatki Faradaya: otoczenie siatką ze wszystkich kierunków, na dnie siatka lub folia metalowa lub blacha, na styku elektrycznym ze ścianami. Tynki dają podobno efekt ekranu i uziemienia. W każdym przypadku należy sprawdzić skuteczność swego ekranu aparatem pomiarowym RF i in. pól elektrycznych.

Ten facet nie znalazł różnicy w maskowaniu z uziemieniem i bez (siatka metalowa ani folia aluminiowa), zaś folia mylar nie nadaje się. Należałoby wypróbować efekt materiału siatki (stalowa, galwanizowana, aluminiowa, miedziana…) oraz rozmiaru oczek na redukcję pola RF i in.

Pobawię się materiałami i uziemieniem, ale najpierw potrzebuję aparat pomiarowy, najlepszy w budżecie wydaje się ww. Cornet ED88T. — na RF, pole elektryczne i pole magnetyczne. Nie jest absolutnie dokladny, ale chodzi o porównywanie z grubsza natężenia poszczególnych pól i skuteczności technicznych środków zaradczych.

MamaNatural: komercyjne produkty do redukcji ekspozycji na pola EM dla całej rodziny: smartfon, laptop, licznik inteligentny

PB: Wiele z nich można zrobić samemu — można otworzyć biznes produkcji na sprzedaż, z prostych materiałów, np. tkanina absorbująca RF, tektura malowana farbą absorbującą, ekran z siateczki metalowej…

Regulator oświetlenia powoduje brudny prąd — silne pole magnetyczne i radiowe (RF) — środek zaradczy: wywalić regulator, zastąpić zwykłym wyłącznikiem.

Jak się chronić i bronić

 • Nie dokładaj się do smogu EM w swym domu, pracy i społeczności. Wyłączaj prąd i emitery el-smogu kiedy niepotrzebne. Używaj jak najmniej elektryczności, pozbądź się gadżetów. Wyłączaj elektryczność na noc w obwodach dokładających się do pola EM w sypialni. Mniej skuteczne ale lepsze niż nic: wyciągaj sznur z gniazdka (dodatkowa długość kabla przedłuża pola EM) lub załóż nasadkę do gniazdka zaopatrzoną w wyłącznik.
 • Trzymaj odstęp od urządzeń emitujących RF i pola EM — efekt zmniejsza się niewspółmiernie z odległością.
 • Powróć do gadżetów “starodawnych”: telefon na kablu zamiast przenośnego, kabel ethernetowy zamiast wi-fi, analogowy licznik prądu, gazu  czy wody zamiast “inteligentnego”, słuchawki, mysz i klawiatura na kablu…
 • Nie przykładaj laptopa, smartfona do rodzinnych klejnotów 🙂 skóry ani głowy — są na to ekranizujące podkładki itp.
 • Nie włączaj bezprzewodowców w metalowych  “puszkach”: auto, winda, pociąg, autobus… smażysz siebie i towarzyszy podróży w zupie RF.
 • Wywal “inteligetny” licznik (silne pulsy RF 24/7/365), zachowaj licznik analogowy prądu czy in. mediów, wolny od mikrofal i brudnego prądu.
 • Stosuj ww. ściśle wobec dzieci, chyba że chcesz aby cierpiały na hiper-aktywność, autyzm, zmiany w mózgu, złe zachowanie.
 • Od PB: ponieważ szkody od EM zachodzą na poziomie komórki (rozrodczej też), chroń także kobiety. Zachowaliśmy tradycje ochrony specjalnej kobiet i dzieci w gramatyce: mężczyźni i chłopcy doznali napromieniowania, kobiety i dzieci doznały napromieniowania…
 • Edukuj się, poszerzaj wiedzę własnym szperaniem po necie, dziel się info  z bliskimi, przyjaciółmi, znajomymi i swą społecznością.
 • Zakładaj, zostań aktywnym członkiem, wspieraj, popieraj, propaguj grupy obywatelskiej samo-obrony przed zupą EM.
 • Nękaj bumagami, pozwami i akcjami publicznymi władze państwowe, producentów i sprzedawców szkodliwych gadżetów, kompanie energetyczne i telekomunikacyjne… Oni wygrywają ludobójczą grę w ruletkę z nami, tylko dzięki naszej bierności… 10 mln chłopa z widłami na W-szawę! Większość nowych “technologii” obraca się przeciw nam!

 

Zamknij

Grypa666’s Blog
55
Zapisano

Podgląd

Opublikuj…
ZAPISANO 3 MINUTY TEMU

489 SŁÓW
Ustawienia wpisu
Kategorie i tagibez kategorii
10 IV
7 Praw Noego
Andrzej Szubert
antypolonizm
banksterzy
Bałkany
bez kategorii
Białoruś
chemoślady
Chiny
Codex Alimentarius
dojczlandia
eugenika
Europa
filmy
foto Iwona
GMO
historia Słowian
Holo-oszustwa
iluminaci
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael
Obrazek wyróżniający
Udostępnianie
Więcej opcji

2 Comments

 1. […] [ZBIÓR uaktualniany] Smog elektromagnetyczny: wi-fi, router, laptop, gadżety bezprzewodowe, smartf… […]

  Pingback by Ratujmy Polskę od programu Odporne Miasta | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 07/02/2018 @ 09:42

 2. […] W domkach czy wielkiej płycie, wykonujemy powyższe kroki. O stępianiu pól EM i mikrofalowych: Smog elektromagnetyczny: wi-fi, router, laptop, gadżety bezprzewodowe, smartfon, wieże mikrofalowe… Druga bzdura: kanaliki w listwach podłogowych do odprowadzania CO2 i CO wentylacją w ścianach. […]

  Pingback by Strachliwa dezinforma Andrzeja Sulimy dla duraków | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 17/08/2018 @ 08:15


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: