Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

18/01/2018

Sraszak balistyczny na Hawajach — Polaku, nie daj się odurnić zżydłaconym waaacom!

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 17:01

Sraszak balistyczny na Hawajach — Polaku, nie daj się odurnić zżydłaconym waaacom!

PB: Lokalna poseł ustaliła u władz w ciągu kilkanastu minut, że alarm był fałszywy. Waadze potrzebowały 45 minut na ogłoszenie tegoż! Sytuacja podobna do sraszenia ruskimi atomówkami… Kiedy w Polin ćwiczenia ludności w Pawłowa odruchu strachu przed widmami? Autorka słusznie zauważa szereg rzeczy przemilczanych przez ściervomedia:

(1) Ludność krajów napadniętych przez USrael przeżywa prawdziwe alarmy… co dzień… kilka razy dziennie… mnóstwo trupów, okaleczonych na życie i zniszczeń… miasta Syrii jak W-szawa i Drezno po II wś.

(2) Żont potrzebuje utrzymywać lemingów w strachu i “oferować” rozwiązania “problemu” — dla coraz większego zniewalania lemingów.

(3) Płn. Korea wytykana na zagrożenie atomowe, nie jest takowym. Chodzi o łamanie traktatów bezpieczeństwa Rosji i Chin w Azji przez USA pod pretekstem zagrożenia od wypierdka, Korei Płn.

(4) Faszyngton od lat zwiększa swą moc “anty-balistyczną” globalnie podchodząc coraz bliżej Rosji i Chin, wbrew ww. traktatom. Sraszenie ma pozyskać opinię publiczną USA do tych podchodów, niezwykle niebezpiecznych. Przez to bezpieczeństwo USA jeszcze bardziej spadnie.

W podobnej sytuacji są Polacy z żydłackimi żontami i srulowymi zjebami typu Macierewicz w ministerstwie wojny. Autorka radzi jak reagować:

  1. Pobudka! Rozmawiać jak nas odurniają, straszą i manipulują nami na podst. strachu.
  2. Ustalić kto korzysta z sytuacji: kompleks wojskowo-rządowo-przemysłowy.
  3. Wykorzystać moment na empatię z narodami pod gradem pocisków USA itp. w wojnach na całym świecie.
  4. Nie ma rozwiązania problemu dopóki nie zdamy sobie sprawy z poparcia wojnom przez Imperium Zła. Na tej podstawie powinniśmy głosować na polityków.

 

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: